Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu sabah tartldım 63.80 şaka gibi
Hiç tasalanma çok verdin geçen hafta bu hafta inmemesi çok normal sen aynen devam et göreceksin haftaya tekrar inecek. İnan canım ben de tartıda aynı çıkıyorum hiç vermemişim. Tüm hafta yediğim belli. Benim de bir an tüm motivasyonum gitti ama artık hepimiz deneyimliyiz neden olduğunu biliyoruz dimi bal kuşum benim 😘😘😘🤗🤗🤗

Hiç tasalanma çok verdin geçen hafta bu hafta inmemesi çok normal sen aynen devam et göreceksin haftaya tekrar inecek. İnan canım ben de tartıda aynı çıkıyorum hiç vermemişim. Tüm hafta yediğim belli. Benim de bir an tüm motivasyonum gitti ama artık hepimiz deneyimliyiz neden olduğunu biliyoruz dimi bal kuşum benim 😘😘😘🤗🤗🤗
Ben bilmiyorum :kızgın:

Merhaba iyi akşamlar ilk menümü yazayım haydi bismillah ☺️

11:30 filtre kahve
16:30 yarım simit, ayran
18:30 6 kaşık etli enginar yemeği, 1 kase yoğurt

Evde değildim 16ya kadar o yüzden bugün böyle oldu. Suda dışarda pek içmiyorum yeni içmeye başladım 2 lt olcak yatana kadar ☺️

C5D918CE-5DE1-4949-B452-CD4DA582B891.jpeg

Olmaz olmaz yarın -500' den az gelmez diye içime doğuyor. :dua: Menopoza giriyorsun dediklerinden üç sene sonra girdim ben...bu diyet işini bu sene çözelim. Metabolizma yerlerde surunecek sonra.
Hadi inşallah 🥰🥰 evet menapoza girmeden bu kilolar gitmeli çözücez hep beraber eminim 💃🏻💃🏻💃🏻🌼🌼🌼🌺🌺🌺
Kırmızı takımın menüleri endişe verici olmaya başladı :işsiz:
Nezaketsizlik yapmayım. Afiyet olsun özlem. :KK14:
Ahahahaaaaa senin menüleri de gördüm ben ballı kurabiyem 🥳🥳hadi bakalım biz susalım yarın tartı konuşsun 😂😂😂

Evde değildim 16ya kadar o yüzden bugün böyle oldu. Suda dışarda pek içmiyorum yeni içmeye başladım 2 lt olcak yatana kadar ☺️

Eki Görüntüle 3252785
Kimleri etiketlemek gerekiyor kızlar baktımda herkes farklı etiketler yapmuş ☺️

Allah'ım Allah'ım kelin merhemi olsa derler ya...makeupcim seninki öyle oldu... gülmekten yazamıyorum şu an :KK70:
Ya modu düşük olan biz miydik sen mıydın mevzular birbirine karıştı...içimden bu kızı nasıl neşelendirebilirim diye düşünüyordum ki :KK70::KK70:
Kuz dur setteyim çıt çıkmıyo ben kahkaha atıcam 😂😂😂

Eki Görüntüle 3252785
Afiyetler olsun bence çok iyi olmuş sabah dışarıda olmana rağmen 🌟🌟🌟

Hadi inşallah 🥰🥰 evet menapoza girmeden bu kilolar gitmeli çözücez hep beraber eminim 💃🏻💃🏻💃🏻🌼🌼🌼🌺🌺🌺

Ahahahaaaaa senin menüleri de gördüm ben ballı kurabiyem 🥳🥳hadi bakalım biz susalım yarın tartı konuşsun 😂😂😂
Ben açliktan catlasam bu hafta çok zor canım. @Zipzip_ kaptanım benim cemaziyevvellimi bilir. Ama var ya öbür hafta hiç acimayacagim hepinize :süslü::süslü:

X