Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende senin taktiği uyguluyorum abla sırf arkadaşlara destek olmak amaçlı yoksa yemek yemeği sevdiğimden değil
10 aylık oldu valla daha dün gibi şimdi yaşına girecek sıp
Oy maşallah zaman çok çabuk geçiyor. Kilo aldım diye üzülmüyorum bu yüzden yapacak bir şeyler olsun hayatımızda yeter ki...tek sıkıntı kıyafetler oluyor onun da çaresi yeni bir şey almıyorum nasılsa zayiflayavagim niye büyük beden alayım ki diyorum masraf etmemiş oluyorum.

Günaydın hayatım valla bugün güzel geçicek bugün 20. Evlilik yıldönümüm
Geçenlerde yaşimi sormuştun 27 demiştim ya işte onu 27×2 diyecektim niye sana abla diyorlar diye sorsaydin.ben geceleri saymam da. Maşallah Allah sağlıkla nice yıllara ulastirsin sizi. Aşkla geçsin her günün, yuvanda mutluluk daim olsun canım

Güle güle kullan benımde nevresime ıhtıyacım var aslında

Bende tatil de cok adım atmıstım .Okadar geldık gezelım ,yıyelım kafasındaydım

Kızlar gitmiyor yaa. Irade, disiplin sıfır... Anneme geldim geleli yemek ekmeksiz, çay boş geçmiyor.

Hadi bismillah . Duayı bend eokıduö. Benimde boyum 168 kilom 67 . Allah istemediğimiz tüm kiloları kilo almak isteyen e paylaştırsın. Aminnnn

Canım tam Karadeniz gibi ruh halim var. Onun dışında her şey aynı. Sen nasılsın aşk nasıl?
Aynen canim bende su aralar oyleyim gogsumde bi tas var ona ragmen oynuyorum gibi . Allah ferahlik versin
North River
@askrhpozitif
Hosgeldiniz kızlar❤❤
Çok takip edemiyorum buraları işe girdim 1 hafta oldu
Ayy cok sevindim canim ya kendim ise baslamis gibi inan hep diyordum ya sana inan cok mutlu oldum
Rizeliyim gell horon çekelim abla iyi bi kalori
Neresinden

Tombiş patlıcanlar vardı evde airfryda denemek amaçlı pişirmistim çok güzel oldu. Hepimize afiyet olsun. Bugün de olacak menüde
Benimkide tospikti hahahahaha ortadan kestim sonra ustune kare kare kestim zeytinyağ döküp üstü kızarana kadar pisti fırında sonrada icini oydum baharatlar la kavurdum kasarda rendeledim azcuk off bi güzel oldu ablamm bugün gene yapcam hem kaloriside düşük 1 tabak dolusu oldu iyi doydum

Haklı kuzum ya...şurada üç gündür tanıdığı bir insanım. Espriyi hakkını verenler yapmalı , karşı tarafı incitmemeli. Benimki biraz zorlamaydi. Boş yere etrafı buz kestim neyse daha dikkatli olurum.

Afiyet olsun kuzum. inşallah yarına çok faydası olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…