Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yanlış anlaşılmalara neden oluyor.
Ablam o alışık olmayanlar için oluyo sen bana takılll biliyorsun benim takılmalar espriler boll hehhehehe bende takılmaya çalışmıştım ama yanlış anlaşılma olacak diye çok yapamadım takılmak eğlenmek amaçlı topiği costurmak

Bende senin taktiği uyguluyorum abla sırf arkadaşlara destek olmak amaçlı yoksa yemek yemeği sevdiğimden değil
10 aylık oldu valla daha dün gibi şimdi yaşına girecek sıpa

Günaydın
Erkencisin Günaydın canim
Günaydın
@North River
askrhpozitif
Hosgeldiniz kızlar❤❤
Çok takip edemiyorum buraları işe girdim 1 hafta oldu
Hayırlı olsun kaptanım. Bereketli olsun.

Herkese günaydın. Bugün maaile evdeyiz kimse okula gitmedi tabi ben de . Evdekiler grip çorba yapıyorum. Ve çocukların istediği bi kurabiye var onu yapacağım.

Kacamaksiz bi gün olsun hepimize en başta bana.

günaydın kızlar

burayı da ağlama duvarına çevirdim hakkınızı helal edin ama kadınlar olarak bi siz anlarsınız beni diye içimi döküyorum

bugün işe gelmek zorunda olduğum için kızımı evde bırakmak zorunda kaldım, eşimle beraberler ama kızım resmen bacağıma yapıştı gitme anne diye ağladı kendimi çok kötü hissediyorum, olmasını beklediğim işi sırf bu sebeple istemiştim, çünkü izin kullanma konusunda daha rahat olduklarını biliyordum ya da çocukların okul çıkışlarına göre iş çıkışlarını ayarlayabildiklerini de ama ben hastalık da bile izin kullanırken canıma okunuyor ve öyle sürekli de alamıyorum
çocuklarımın çoğu şeyinde ben olmuyorum
bu beni çok üzmeye başladı, kızlarım büyümeden artık benden uzaklaşma vakitleri gelmeden daha fazla onlarla olmak istiyorum ama olmuyor

Canım maalesef çalışma şartları her zaman anneleri ve çocukları zorluyor. Yalnız değilsin inan. Çok üzücü ama ekonomik koşullar maalesef. Keşke evlatlarımız belirli bir yaşa gelene kadar çalışma saatleri daha esnek olsa süt izni gibi mecburi izinler olsa

aynen öyle canım, inan çok çalışmaktan yana derdim yok ama en azından daha rahat izin kullanabiliyor olmayı çok isterdim sırf çocuklarım için ya da ne biliyim 9da değil de 8de başlayayım işe ama 1 saat erken çıkayım ki çocuklarımı okuldan be alayım, buna o kadar özeniyorlar ki, büyük kızım sürekli bunu söylüyor herkesin annesi geliyor niye sen gelmiyorsun diye

ne biliyim, evet çoğu anne ne yazık ki bu durumda ama sanırım bu ara ruh halim pek sağlıklı değil o yüzden de daha fazla olumsuz etkiliyor bu durum beni şu sıralar

İlaçlarında faydası olacaktır mutlaka çocuklar hasta oldumu böyle oluyor,dayanma güçleri daha yüksek onların

kızlar bir de size şunu sormak istiyorum ben pilatese başlamak istiyorum ama dışarıda gidecek vaktm yok o yüzden evde yapacağım

evde pilates için önereceğiniz videolar var mı
Evet ben yapıyorum mesela bugün bu videoyu yapacağım. Bu bayani da çok beğeniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…