Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eşim doğadaki bi çayını almış zayıflama için onu bi içeyim bakalım. Wc sıkıntım da var aslında benim.
Ama kayısı keten tohumu yag vs demeyin maalesef hepsini denedim. Ben de olmuyor. Benim rutinim yok. Wc de çok duramıyorum. Bebeler kafamdaki düşünceler ve iş güçten..

• Beğen
Reactions: Jou
24 Mayıs menüm gelsin o zaman 🌼🌼🌼🌼
Sabah sade Türk kahvesi
Kahvaltı saat 13.30
IMG_7839.jpeg
Akşam saat 18.00
Canım bir şey istemedi yoğurt zencefil zerdeçal

IMG_7847.jpeg
Spor 1 saat reformer pilates
Su 1,5 litre çok içemedim bugün
Mavikus_ Mavikus_ Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
😘😘😘😘😘😘😘💜❤️💙

Eşim doğadaki bi çayını almış zayıflama için onu bi içeyim bakalım. Wc sıkıntım da var aslında benim.
Ama kayısı keten tohumu yag vs demeyin maalesef hepsini denedim. Ben de olmuyor. Benim rutinim yok. Wc de çok duramıyorum. Bebeler kafamdaki düşünceler ve iş güçten..
Wc kabızlık varsa o olabilir dediğin gibi yoksa mümkün değil verememek

Aynenn öyleee bol sebze tüketsen bile bol sütün olur benim baya doldu hatta ıspanaklar patlıcanlar yiye yiye taştı🤤🤤🤣🤣
Maşallah ne güzel.. benim bebegim maalesef çok az emiyor o yüzden olan sütüm de azalmaya başladı. Beslenmeye dikkat ediyorum.
İradene hayran oldum cansın sen :KK9:
🧿🧿🧿🧿🧿
Teşekkür ederim ablamm bugün senin mesajın çok hoşuma gitmişti.. hatta dedim ya aradığım motivasyon diye 😀 inşallah istikrar sağlayabilirim

Daha erken kuzum benim. O kadar yorma kendini. Diyetten çabuk sıkılma keyifli keyifli git. Akşam öğününü sağlıklı yiyeceklerden tercih ettiğin sürece sıkıntı olmaz. Salata çorba köfte, fırın sebze gibi...
Evet okuldan gelince hemen o dediğin tarzda erkenden hazırlıyorum abla. Ama bakalım bi 65 olsaydım.

Maşallah ne güzel.. benim bebegim maalesef çok az emiyor o yüzden olan sütüm de azalmaya başladı. Beslenmeye dikkat ediyorum.

Teşekkür ederim ablamm bugün senin mesajın çok hoşuma gitmişti.. hatta dedim ya aradığım motivasyon diye 😀 inşallah istikrar sağlayabilirim
Ek gıdalara basladıysa oluyo

suspushanimcim suspushanimcim hattaa bende bazen kabızlık çekiyorum kızım sağolsun rahat bırskmıyor benii yanıma gelsede birşeye zararlı olanlara saldırıyor o yöntemde kabızlik çekiyorum doğurduğumdan beri böyle 🤦‍♀️
Tek değilmişim demek , benimkiler küçük değil ama kızım mesela illa li gelir kapıyı açar, biseyler ister. Onlar uyuyunca da iş güç yetiştirecem diye oturamam

Senin içinde var ben sadece fark etmeni saglamişimdir menekşe kokulum :KK36:

X