Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tabii canımm tadımlık hem yorucu hem sıkıcı yanii 3gün yapıyosun bide 🤦‍♀️
Yok ben 3 gün yapmıyorum her gün yeni bir şey tattiriyorum. Sevdiğim bi allerji doktorunun önerisi bu şekilde. Bana da mantıklı geldi. Zaten o besine alerjisi olsa 3 günü beklemez hemen tepki verir vücut diyor. Bildiğin yemek yapıyorum sadece tuz koymuyorum..

Gece yemeleri en tehlikeli olanıdır. Benım ise ne paketli gıda ne de gece yemeği alışkanlıgım var. Karbonhıdrat ve şekerli tatlıya çok düşkünüm. Yapınca fazlaca yiyorum. O sebeple nadiren pişer bizim evde bunlar:olamaz: Birde çok hareketli bir insan değilim. Yavaş yavaş hayat rutinime yürüyüş kattım(bu grup sayesinde🩷)fazlaca faydasını görüyorum. Umarım eksileri de görebilirim yakın zamanda 🥲
Benim hem paketli gıda hem gece yemeği hem karbon hem tatlı 😂
umutsuz vaka gibi hissettim kendimi😬

Yok ben 3 gün yapmıyorum her gün yeni bir şey tattiriyorum. Sevdiğim bi allerji doktorunun önerisi bu şekilde. Bana da mantıklı geldi. Zaten o besine alerjisi olsa 3 günü beklemez hemen tepki verir vücut diyor. Bildiğin yemek yapıyorum sadece tuz koymuyorum..
Anladım canım benim neolur neolmaz yapmıştım 6 cı ayda 1ayda etmistim sonra yavas yavas ayrı ettim hep mamalar ettim pureler falan simdi beraber yiyoruz haftaya cumartesi 1 yasına gircek🥲🥲

Çok geçmiş olsun,şimdi nasıl iyimi.
Teşekkürler ablacım, dün geceye göre birazcık daha iyi gibi
dün gece perişanlık çekti resmen 😔

Çok geçmiş olsun kuzucuklara 🌺🌺

Çok çok geçmiş olsun canım😔

Düzenli yapınca evet

Geçmiş olsun.

Merhaba gün bol kalorili az sulu geçti 🙄
Neyse daha gün bitmedi akşam i güzel kapatırım inşallah ❤️

Ayy başka türlü düzen kuramayacak gibiyim 😭

Maşallah bu ara irademi kaybettim 🙄

Maalesef su ile pek aram yok

Çok geçmiş olsun canım ❤️
Çok teşekkürler kızlar ❤🥰

Gecmis olsun canim bizimkilerde. Kotu hala cabucak iyilessin cocuklar :dua:
Sağol canım, size de geçmiş olsun neyi var çocukların, sık giremediğim için kaçırmışım sanırım 😔

Maşallah Allah bağışlasın..😇 benim bu ikinci çocuğum. Kızım 4 yaşında. Onda 3 kuralını uyguladım herseye dikkat ettim ama 2. Olunca biraz farklı oluyormus. Yine tuz vermiyorum. Ama yaptığım şeyleri püre gibi haşlama gibi değil de yemek gibi yapmaya çalışıyorum

Anladım canım benim neolur neolmaz yapmıştım 6 cı ayda 1ayda etmistim sonra yavas yavas ayrı ettim hep mamalar ettim pureler falan simdi beraber yiyoruz haftaya cumartesi 1 yasına gircek🥲🥲
İlk bebeğimde 17.ayına kadar ayrı pişirdim. Şu an kızım bir çok şeyi seçiyor. Bizim damak tadımızı öğrenemedi. Oğluma ise ne pişiriyorsam (baharatsız ve tuzsuz olmak kaydıyla ) ondan veriyorum.

İlk bebeğimde 17.ayına kadar ayrı pişirdim. Şu an kızım bir çok şeyi seçiyor. Bizim damak tadımızı öğrenemedi. Oğluma ise ne pişiriyorsam (baharatsız ve tuzsuz olmak kaydıyla ) ondan veriyorum.
Yaaaaa ben 3 ay once basladim bizim yediklerimizi veriyorum hep tuzda atıyorum az bise tuzsuz birsey versem yemez mesela ne yesek oda ondan yemek istiyor hep

Yaaaaa ben 3 ay once basladim bizim yediklerimizi veriyorum hep tuzda atıyorum az bise tuzsuz birsey versem yemez mesela ne yesek oda ondan yemek istiyor hep
Benim kızım 4 yasında ve hala tuzu sevmez.. Çünkü hep püre tatsız tuzsuz şeyler yedi ve sonrasında hep öyle istedii.. Çocuktan çocuğa değişiklik gösterebiliyor bu durum. Benim kızımda zaman içinde ne yazıkki bir değişim olmadı. Baharatları bile yeni yeni kabul ediyor.

Benim kızım 4 yasında ve hala tuzu sevmez.. Çünkü hep püre tatsız tuzsuz şeyler yedi ve sonrasında hep öyle istedii.. Çocuktan çocuğa değişiklik gösterebiliyor bu durum. Benim kızımda zaman içinde ne yazıkki bir değişim olmadı. Baharatları bile yeni yeni kabul ediyor.
YAaaa istee diyolarya 6 aylıkken de olsa tadını alamazlar ya ben ona hic inanmıyorum elbetki tadını alıyolardır lezzetsizse yemezler ynai benimki zor verirdim ağzına anlardı tuzsuz diye baharatlı yapıyorum ben hep nane kekik kimyon karabiber sarimsak cogu

YAaaa istee diyolarya 6 aylıkken de olsa tadını alamazlar ya ben ona hic inanmıyorum elbetki tadını alıyolardır lezzetsizse yemezler ynai benimki zor verirdim ağzına anlardı tuzsuz diye baharatlı yapıyorum ben hep nane kekik kimyon karabiber sarimsak cogu
Temelden alıştırmak , damak tadı oluşturmak çok önemli imiş. 2 numaramı kurtarayım bari:anne:

X