Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnşallah canım. Malum pazartesi fazlasıyla artim vardi(500gr) inşallah onu bari verebilirim.. bugün yeğenimin doğum günü vardı pasta börek kek vs ikram edildi. Bir lokma bile yemedim sadece kahve içtim. Bu benim için mucize 🙃
Öyle öylee insan üzülüyorr ama onlar kaçmıyoyaa hedefe yaklaşınca 1günde ödüllendirirsin kendini fenamı olur 😍 sabretmene bayıldım iradene hele güzel gidiyorsun son iki gün♥️💣💣💣💣💣💣

Kesinlikle. Hep gece yemelerine uydum😕 şimdi bakıyorum gece uyurken karnım açsa öyle güzel ve kaliteli uyumuş oluyorum nedense 😬
Gece yemeleri en tehlikeli olanıdır. Benım ise ne paketli gıda ne de gece yemeği alışkanlıgım var. Karbonhıdrat ve şekerli tatlıya çok düşkünüm. Yapınca fazlaca yiyorum. O sebeple nadiren pişer bizim evde bunlar:olamaz: Birde çok hareketli bir insan değilim. Yavaş yavaş hayat rutinime yürüyüş kattım(bu grup sayesinde🩷)fazlaca faydasını görüyorum. Umarım eksileri de görebilirim yakın zamanda 🥲

Vaov ne guzel etkinlikleri varmis super:KK54:
Ben de menümü yazayım

Sabah 11.20
Bi dilim tt ekmek peynirli yarisi Marmelatli
2has yumurta
Biraz haşlanmış patates ıspanak soslu
Bi havuç

Ara 15.00
Bi avuç kadar çekirdek ve kabak çekirdeği 2 dilim elma
Türk kahvesi

Aksam 17 15
4 yk bulgur pilavı
Kofte mantar sote

Şu 2
Adım Screenshot_20230524_205324_Samsung Health.jpg

10 bine tamamlayacağım

Elhan Elhan

Gece yemeleri en tehlikeli olanıdır. Benım ise ne paketli gıda ne de gece yemeği alışkanlıgım var. Karbonhıdrat ve şekerli tatlıya çok düşkünüm. Yapınca fazlaca yiyorum. O sebeple nadiren pişer bizim evde bunlar:olamaz: Birde çok hareketli bir insan değilim. Yavaş yavaş hayat rutinime yürüyüş kattım(bu grup sayesinde🩷)fazlaca faydasını görüyorum. Umarım eksileri de görebilirim yakın zamanda 🥲
Ayyybende öyleyimm kaderimiz aynıymış okadar zorlanıyorumki inan ama artık pes etmektende çok sıkıldım motivasyonumu yüksek tutup yola devam ediyorum asla ne sporu severim ne yürüyüşü ev kuşuyum resmen🤣🤣 ama bu grupta sayesinde kendime daha iyi bi motive oldum💕

Öyle öylee insan üzülüyorr ama onlar kaçmıyoyaa hedefe yaklaşınca 1günde ödüllendirirsin kendini fenamı olur 😍 sabretmene bayıldım iradene hele güzel gidiyorsun son iki gün♥️💣💣💣💣💣💣

İşte bu hakikaten tebrik ediliiiir😍 👏👏
Teşekkür ederim kızlar... yeni yeni motive olmaya başladım. İnşallah devamı gelir. Kendimi çok kasmadan sütümü azaltmadan sağlıklı beslenmek istiyorum. Daha sağlıklı daha enerjik daha fit olmak için 🙊

Ayyybende öyleyimm kaderimiz aynıymış okadar zorlanıyorumki inan ama artık pes etmektende çok sıkıldım motivasyonumu yüksek tutup yola devam ediyorum asla ne sporu severim ne yürüyüşü ev kuşuyum resmen🤣🤣 ama bu grupta sayesinde kendime daha iyi bi motive oldum💕
Evet aynen bende evi çok seven bir insanım.. Yürüyüş ve sporun hayatımda olduğu anlar çok nadirrr😅 bu grup çok motive etti kilit kilomu bir şekilde kırabilecegıme inanıyorum :dua:

Evet aynen bende evi çok seven bir insanım.. Yürüyüş ve sporun hayatımda olduğu anlar çok nadirrr😅 bu grup çok motive etti kilit kilomu bir şekilde kırabilecegıme inanıyorum :dua:
Evet evet bende öylee ama hedefe ulaşmak için ulaştiğımız zaman iyiki yaptık dicez😍

Yuruyuş yapıyormusun yağ yaktıracak birşeylee tüketmen lazım detox gibi mesela canım ama hepmi aynı belki duraksadı bikaç gün sonra kendine gelir
Yürüyüş yapıyor muyum , pazar gün 20.000 adımdı pazartesi dinlendim Sali akşam pilates yaptım bugün 10.000 yürüdüm.

Teşekkür ederim kızlar... yeni yeni motive olmaya başladım. İnşallah devamı gelir. Kendimi çok kasmadan sütümü azaltmadan sağlıklı beslenmek istiyorum. Daha sağlıklı daha enerjik daha fit olmak için 🙊
Aynenn öyleee bol sebze tüketsen bile bol sütün olur benim baya doldu hatta ıspanaklar patlıcanlar yiye yiye taştı🤤🤤🤣🤣

X