Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugünden itibaren menü ve adım bildirmeye başlıyorum hedef 58 inşallah doğum günüme kadar göreceğim
Güncel kilon nedir aypare Bende şimdilik 60 istiyorum.64.3 kıloyum. Bu hafta motivasyon eksikliği yaşadım. Kılo verme sürecimi uzatıyorum bu şekilde

Günaydın kızlar

Günaydın kızlar

Peki sen ne yapacaksın beslenme şekli fikir olsun. Bence hızlı bir giriş yapalım daha iyi olur.
İki öğün besleniyorum. Yürüyüş yapıyorum.. sadece gece erik kiraz yiyorum onu da bırakmam lazım. Şeker ve karbonhidrat tüketmiyorum.

Çok kilo aldım kızlar iradesizliğime çok kızıyorum
Kaç oldun canım?
Günaydın kızlar

Güüüünnnnaaaaayyyyydddddıııııınnnnnn

Herkese mutlu sabahlar mutlu günler diliyorum Günaydın

Günaydın kordişim sağlıklı çok güzel bir gün diliyorum ben de

Kahvaltılık Yulaf Lapası Tarifi'nin Malzemeleri​

• 1 su bardağı süt
  • 4 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 1 tatlı kaşığı kakao
  • 1 çay kaşığının ucuyla tarçın
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 adet iri boy muz
  • 4- 5 adet çilek
  • Ceviz kırığı
  • Kahvaltılık Yulaf Lapası Tarifi'nin Yapılışı​

1. Öncelikle süt, yulaf ezmesi, kakao ve tarçını sütü çekip lapa olana kadar dibine tutmaması için ara ara karıştırarak kısık ateşte pişiriyoruz.
    2. Muzun yarısını çatal yardımıyla eziyoruz kalan yarısını üzerine doğrayacağız.
    3. Yulaf sütünü çekince altını kapatıyoruz içine bal ve ezilmiş muzu ekliyoruz güzelce karıştırıp uygun bir kaseye döküyoruz.
    4. Üzerine yarım muzu, çilekleri ve ceviz parçalarını serpiyoruz.
    5. Sevdiğiniz canınızın istediği herşeyi bu aşamada kullanabilirsiniz.
    6. Ben buzluktan çilek kullandım diğer donmuş meyveler de denenebilir. menekse_kokusu

Yulaf lapasını biturlu meyveyle sevemedim yaa hepte manti seklinde yapmistim epeyde guzel oluyodu

Pilav gibi pisiriyorsun canım

ayy baya dolu dolu bi tarif bunu deneyeceğim. bekleyince de güzel olur mu ki? evde hazırlasam okula getirip yesem?

Günaydın mı desem tünaydınmıı bugün geç geldim eşim bıraktı beni işe sonra hazırlık mazırlık falan anca bitti makyajlar eee neker yaptınız ben yokken sular içildimi bol bol bitki çayları tületildimi bu saate kadar en az 1,5 lt su içmek lazım bennce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…