Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın dün menümü yazmayı unutmuşum
23.05
Kahvaltı
Bir dilim peynir
Altı zeytin
İki dilim ekmek
İki yumurta
Domates salatalık yeşillik
Ara
4 hurma
Oglen
Bir tabak kısır
Bir kase yoğurt
Akşam
Bir elma
Bir mini Magnum
İki litre su
Bir buçuk saat yürüyüş Jou Jou
Afiyetler olsun canım🥰

23.05
Kahvaltı
Bir dilim peynir
Altı zeytin
İki dilim ekmek
İki yumurta
Ara
4 hurma
Oglen
Bir tabak kısır
Bir kase yoğurt
Akşam
Bir elma
Bir mini Magnum
İki litre su
Ekran görüntüsü yüklenmedi bir daha deniyorum

Eklentiler

• IMG_20230524_095024.jpg
    IMG_20230524_095024.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 23
Hoşbulduk teşekkür ederim canım cümlemizin evladını

Bol şans dilerim canım inşallah toparlanırız

Günaydın vicdanımız rahat ettiği bir gün olsun 🥹

Ben de bugün başladım beraber yeni bir başlangıç yapalım

Bu kafa benim kafa😁
Insaallahh canım ya birseyde yemedim ama 200 gram almışım şaka gibi 🤦‍♀️

23.05
Kahvaltı
Bir dilim peynir
Altı zeytin
İki dilim ekmek
İki yumurta
Ara
4 hurma
Oglen
Bir tabak kısır
Bir kase yoğurt
Akşam
Bir elma
Bir mini Magnum
İki litre su
Afiyet olsun Meryemcim. :KK68:Dondurmadan kurtuluş yok öyle görünüyor. :confused:

Günaydın güzeller
Sabah tartıldım 82.6 ama biraz ödem var. Bugün düzgün beslensem güzel su içsem yarın en az 500 Gr gitmiş olur. Umarım öyle olur. Hadi bana şans dileyin 😘
ILk gunler odem icin bulunmaz nimet canim dikkat edersen bir kilo bile gidebilir basirilar canim :KK200:

Günaydınlarr bugün yüklü bir misafirim varm bayağı ikramlik hazırladım kendimi nasil tutacağım 😂
Hafta içi baklava yaptım , şimdi de fırına poğaça atmak üzereyim. Kendime de mercimek haşladim salata yapacağım ilerleyen dakikalarda. :süslü:ben de yapabilirim diyebilmen için yazıyorum bunları. Herkes yapar. Bizim hedefimiz var. İsteyen istediğini yiyebilir onların tercihi. Biz zayıflamak çipcitir olmak istiyoruz öyleyse napacagimizi veya ne yapmayacağimizi biliyoruz. :rapci:

Hafta içi baklava yaptım , şimdi de fırına poğaça atmak üzereyim. Kendime de mercimek haşladim salata yapacağım ilerleyen dakikalarda. :süslü:ben de yapabilirim diyebilmen için yazıyorum bunları. Herkes yapar. Bizim hedefimiz var. İsteyen istediğini yiyebilir onların tercihi. Biz zayıflamak çipcitir olmak istiyoruz öyleyse napacagimizi veya ne yapmayacağimizi biliyoruz. :rapci:
harikasınnn.:nazar: işte tam aradığım motivasyon :spor:

Yaa maşallah cuma gününe kadar hedefim 77.0 inşallah verebilirim söyledikleribizi uygulayacağım. Nerede olursam olayim önüme ne gelirse gelsin vereceğim 🥰💞🌺

Yaa maşallah cuma gününe kadar hedefim 77.0 inşallah verebilirim söyledikleribizi uygulayacağım. Nerede olursam olayim önüme ne gelirse gelsin vereceğim 🥰💞🌺
Hedef varsa umut var kuzucum. :dua: :KK36:
Beynin mesajı aldı bundan sonra karar merci sensin. :super:İnsallah hedefine engelsiz ulaşırsın yanındayız. :KK60:

Hoşbulduk teşekkür ederim canım cümlemizin evladını

Bol şans dilerim canım inşallah toparlanırız

Günaydın vicdanımız rahat ettiği bir gün olsun 🥹

Ben de bugün başladım beraber yeni bir başlangıç yapalım

Bu kafa benim kafa😁
Ekürim ol o zaman birbirimizin menülerini yorumlayıp yol gösterelim 🤭

X