Popüler Konu LenaG ile MasterFit

22 mayıs

Sabah;11.00
Limonlu chia tohumu su
1 dilim peynir
Tereyağ
Labne
2 tam bugday ekmek

Öğlen ;13.00
2 kaşıklı etli bulgur pilavı
Yoğurt

15.00
Dukan birası(maden suyu yesilcay limon)
17.00
Filtre kahve

Akşam yemeği için 18.00
Kabak detoxu

1.5 litre su
Afiyet olsun canimm Ben detoksa baslayamadimm 😏 Begun diger gunlere gore cok fazla seker ihtiyaci duydum ve aclik hissettim.. Hurmayi ve aksam yemegini biraz fazla kacirmis olabilirimm:olamaz:

Afiyet olsun canimm Ben detoksa baslayamadimm 😏 Begun diger gunlere gore cok fazla seker ihtiyaci duydum ve aclik hissettim.. Hurmayi ve aksam yemegini biraz fazla kacirmis olabilirimm:olamaz:
Yaaa emziriyosun cok yenisin cok normal acıkman bende 11 aylık olunca başladım diyete ama aksam bol yesillikli tavuk salata yaparsan iyi doyarsın kendini kısıtlama sebzelerle doyabilirsin akşama 🤩

Hayatımda zorlandığım tek şey kabak baskada birşey değill başım döndü haşlanmış tavuk yapmıştım kızıma verirken ordanda yedim gözüm açıldı az bise yedim zaten

Yaaa emziriyosun cok yenisin cok normal acıkman bende 11 aylık olunca başladım diyete ama aksam bol yesillikli tavuk salata yaparsan iyi doyarsın kendini kısıtlama sebzelerle doyabilirsin akşama 🤩

Hayatımda zorlandığım tek şey kabak baskada birşey değill başım döndü haşlanmış tavuk yapmıştım kızıma verirken ordanda yedim gözüm açıldı az bise yedim zaten
Ben ise yesilmercimekli bulgur pilavi ve yanina bolca salata yemisimdir 🤣🤣 kendimi istesemde cok kisitlayamiyorummm 🥲 iyi yapmissin tavuk diyette kacamak sayilmaz:KK25:

Selamm
22 mayıs menüm
9.30 kaşarlı hindi fumeli tam buğday tost 5 zeytin domates salatalık yeşillik
12.00 2 hurma 10 fındık
13.30 mantarlı omlet 2 zeytin Yeşillik 2 yk yoğurt sütlü kahve
15.00 1 sütlü kahve 1 kayısı 2 erik yarım nektari 10 leblebi
17.00 1 tabak yumurtalı ıspanak yemeği 2 yk sarımsaklı yoğurt 1 dilim tbe
2 litre su
10545 adım
Elhan Elhan Jou Jou

Eklentiler

• Screenshot_20230522_205612_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230522_205612_Huawei Health.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 19
Selamm
22 mayıs menüm
9.30 kaşarlı hindi fumeli tam buğday tost 5 zeytin domates salatalık yeşillik
12.00 2 hurma 10 fındık
13.30 mantarlı omlet 2 zeytin Yeşillik 2 yk yoğurt sütlü kahve
15.00 1 sütlü kahve 1 kayısı 2 erik yarım nektari 10 leblebi
17.00 1 tabak yumurtalı ıspanak yemeği 2 yk sarımsaklı yoğurt 1 dilim tbe
2 litre su
10545 adım
Elhan Elhan Jou Jou
Adımlarla gayet iyi kapattın yediklerini yaktın sadece

22 Mayıs
10.00 Türk kahvesi
12.00 Türk kahvesi (kahvaltı yapamadım temizlik ve yemek yapıyım derken koşturmacadan atladım inş gece acıkmam)
15.00 bol yeşillikli ton balığı salatası
19.30 ezogelin çorbası, ıspanak yemeği
1.5 lt su yatana kadar 2 olur

Canim istediğin zaman devam edebilirsin diye listeden silmek istemedim. :KK60:
Yaa canımsın,çok teşekkür ederim 🤗🤗 hep aklimdasiniz,şimdi de emzirirken yazıyorum😅
Gunaydin kizlar herjesten cok ozur diliyorum. Bebislerim hasta ve surekli agliyorlar mizmizlar cok aktif olamadim. Insallah topatlamaya calisacagim cok uzgunum kirmizi takim hafta ici daha aktif olmaya calisirim insallah :olamaz:
Geçmiş olsun canım, ne bitmez bir salginsa bı sonunu göremedik😏 büyükler yeni iyileşti ama bebişim atesli bugün de.Kulaginda enfeksiyon başlamış☹️ Benim daha sesim düzelmedi yine de bugunumuze şükür.Allah buguerimizi aratmasın❤️🤲

X