Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar 16da yeme olayini bitirdim ,menumu yazayım.

Sabah 8.30
Bi dilim ekmek kaşarlı
Bi elma küçük

Ara
Elma kucuk
Kucuk havuç

Aksam 16.00
2 dilim ekmek
Bi tabak türlü
Salata

Spor akşam güncelleyip atayım bebeler yattıktan sonra pilates yapacağım.
Afiyet olsun hanimcim. :KK60: Menün çok güzel. 2 dilim ekmek olayını akşamdan kaldirsan ertesi günü çok güzel eksi getirir bu menü :super:

Afiyet olsun tatlım. :KK60: Harnup özünü yemenin özel bir sebebi var mı ? Menünü çok beğendim. :rapci:

Canımm sırf tatlı ihtiyacımı gidersin diye 😂😂 içinde şeker yok katkısız yüzde yüz keçiboynuzu diyor tavsiye ederim tarım krediden almıştım. İncir dut özü falan da var. Tadı da pekmeze benziyor. Normalde ekmek banıp yiyordum 😂😂😂 şimdi cevizle yiyorum 😂😂😂😘😘😘😘😘
22 mayıs

Sabah;11.00
Limonlu chia tohumu su
1 dilim peynir
Tereyağ
Labne
2 tam bugday ekmek

Öğlen ;13.00
2 kaşıklı etli bulgur pilavı
Yoğurt

15.00
Dukan birası(maden suyu yesilcay limon)
17.00
Filtre kahve

Akşam yemeği için 18.00
Kabak detoxu

1.5 litre su
Ooooh afiyet olsun kaptanım 😘😘😘 chia nasıl bir şey tadı nasıldı ben çok merak ediyorum ama o da eksik kalsın diye yanaşmıyorum 😘😘😘😘🥰

Canımm sırf tatlı ihtiyacımı gidersin diye 😂😂 içinde şeker yok katkısız yüzde yüz keçiboynuzu diyor tavsiye ederim tarım krediden almıştım. İncir dut özü falan da var. Tadı da pekmeze benziyor. Normalde ekmek banıp yiyordum 😂😂😂 şimdi cevizle yiyorum 😂😂😂😘😘😘😘😘

Ooooh afiyet olsun kaptanım 😘😘😘 chia nasıl bir şey tadı nasıldı ben çok merak ediyorum ama o da eksik kalsın diye yanaşmıyorum 😘😘😘😘🥰
Evde probolisli keçiboynuzu özü var da hani zayiflatiyorsa yiyim dedimo_O

22 Mayıs
11.00 Klasik Karatay kahvaltısı (yumurta, peynir, yeşillik, ceviz)
12.30 Türk kahvesi
17.00 Yoğurtlu semizotu yemeği, bir parça ızgara tavuk
Acikirsam bir nektarin falan yerim
İki litre su
Jou Jou
Afiyetler olsun canımm 😘😘 mükemmel olmuş ben de bir türlü semiz otu alıp yapmadım artık yarın pazara bakıcam 🥰🥰🥰

Amaann tatsız birşey yutmaya zorlandım resmen
Ama 21 gun uygulayacam

X