Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hosgeldin aramiza bu hafta dahil degilsin ama sende yaristaymis gibi devam et cuma günü yeni etapta dahil olursun
Hoşbulduuum işiniz hayırlı olsun
Sudansebep cumaya kadar menü paylaşıp beni etiketleyebilirsin. Seni hiç ortada bırakır mıyız ama yine de vakit buldukça zıplamaya devam et.
Cuma günü tartı bildiriminle listeye dahil ederiz.
tamam zıplama işi bende

Canımsınnn ilaç gibi geldin çok teşekkür ederim, amiinnn canım
Ben de seni güzel yüreğinden öpüyorum

Aaa öyle mi, sen kaç kilosun canım
62.7 Gr Gr aynıyız
Canım isinle ilgili mesajları da gördüm ama bı yazamadım.Cok üzüldüm, inşallah aradan birkaç yıl geçtikten sonra iyi ki olmamış yoksa şimdiki durumda olmazdım dediğin bir kapı açılır ve tüm çektiklerine değer inşallah
Böyle durumlarda hep Hz Musa'nın hizirla olan hikayesi geliyor aklıma Biz kendi gördüğümüzle yorumlayıp halden hale giriyoruz ama bütüne bakinca çok da kalıcı olmadığını sonradan anlıyoruz.İcindeyken çok zor.Rabbim bir an önce sıkıntılarını gidersin
Listeye not alırım tatlım. Sen işine odaklan. Bu süre zarfında sağlıklı beslen olur mu
Teşekkür ederim canim
İzinli demek ne demek tam olaraktakım dışı değil miyim

Canim istediğin zaman devam edebilirsin diye listeden silmek istemedim.

Yok canimm.. kkaledeyim. Hafta sonu Kırşehir deydim orada yedim.. üni den kalma Bi alışkanlık diyelim.. öyle İzmir de ki gibi güzel bile değil ama yedim artık
Ayy kumru cok guzel amaa yaaa çeşmede yedim ben aklıma getirdin nasılda canım çekti be

21 Mayıs Pazar

Uyanınca
1 fincan Türk kahvesi (enn sevdiğim rutinim)

Sabah
Kıymalı yumurta, kk peynir, 1 zeytin, salatalık, kapya biber, yeşillik, 2 çatal helva

Ara
1 hurma, 2 kare çikolata

Ara
5 kaju

Akşam
1 kase mercimek çorbası, 3 parça tavuk ızgara, 1 küçük kare parça sucuk ızgara, 1yk icli manti,salata,yarim dlm gelin pastasi(mlsaflrlikteydik)

Ara
1 kayisi, 1 Erik, 3 klraz

Su:2.5 lt
Spor ya da yuruyus yapamadim malesef Mavikus_ Zipzip- Cordelia

Ben yaparken ac yatardım doyurmuyor

hayırlı olsun elifcim çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…