Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de cok kotu beslendim 1 yil ne bulduysam onj yedim cikolata da severim hergun bir iki onuda yedim oldum 78 iste. Ben haftada 1.5 kilo versem diye dusundum ama genelde 1 hafta verip bir hafta veremiyorum ama ne kadar yaklassak kar cunku ben diyeti daha zor yaparim haziran sonuna kadar zamanim var.

Afiyet olsun kaptanım. Yediklerin bebene süt olarak dönsün.
Eve girmedende adımlarımı atarım
Bugün adım yok tatlim ama sağlıklı yürüyüşlerin olsun.

Afiyet olsun menekşem.

Bir hafta verip bir hafta veremeyenlerdenim ben de yuz iki yüz gram zorlarsam belki...

Bir hafta ne çabuk geçti.
Evet cok cabuk gecti ben yeterince grubuma da sana da motivasyin saglayamadim kaptanim uzgunum. Aslinda ben normalde de gruba cok firsat bulamiyordum ama cogu kisi yeniydi dedim ben alayim gorevi ama yanlis bir karar olmus olabilir Ama seninle yarismak guzeldi kaptanim

Bende oyleyim kaptanim maalesef birde zaten gitmiyor diye iyice bosveriyorum sanirim o yuzden ben arti cikiyorum
Zaten gitmiyor diye bir şey yok canım. Sadece sabırlı ve kararlı olalım. Mideye istediğini verdiğimiz sürece büyüyor doymuyor. Vücut bir düzene girdi bırakmayalım. Mesai yapar gibi buradan kopmayalim. Bedava zayifliyoruz.

Insallah kaptanim

Seninle birlikte olmak benim için de güzeldi. Fedakarlığın için yürekten teşekkürler. Takımları oluşturduk gerisi gelirdi zaten. Süreç devam etsin bırakmak yok tamam mı? Veda edermiş gibi yazdık sanki yok yok önümüzdeki hafta daha güçlü ilerleyeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…