Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de 4 ayda 7 kg verdim.. Bebeğim 2 aylık olduktan sonra dikkat etme sürecim başladı. Emzirdiğim için sıkı bir diyet yapamam zaten
Ben bir yasindalarken basladim oncesinde her pazertesi baslayip aksama birakiyordum. Bizimkiler buyudu biraz artik.ek gida da var mama da iciyorlar da ben sıkı bor diyet yapamiyorum yemeyi seviyorum illa kacamagim oluyor buna sukur :KK200:

Ben bir yasindalarken basladim oncesinde her pazertesi baslayip aksama birakiyordum. Bizimkiler buyudu biraz artik.ek gida da var mama da iciyorlar da ben sıkı bor diyet yapamiyorum yemeyi seviyorum illa kacamagim oluyor buna sukur :KK200:
İstikrarlı olmak güzeldir. Diyet yapmak kolay değil illaki kaçamaklar oluyor. Umarım hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız 🥰

18 Mayıs perşembe menüm
10.30 3 hurma
12.00 10 fındık
13.30 2 yumurtalı mantarlı omlet 5 zeytin 1 dilim tbe 2 tatlı kaşığı kaymak yeşillik 1 kahve
15.30 1 sb sütlü kahve 5 fındık 10 iğde 3 erik
17.30 5 yk pilav 8 yk yeşil fasulye 1 kase cacık
19.30 1 kayısı 1 nektari 5 fındık
2.5 litre su
9074adim
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Eklentiler

• Screenshot_20230518_210941_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230518_210941_Huawei Health.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 18
Paydos ettik bütün ekip şuan mantının dibine vuruyor ben serviste gelmelerini bekliyorum mantıya karşı açtığım savaşıda kazandığım için kendimi çok yebrik ediyorum:sampiyon::sampiyon::sampiyon:
Süpersiiin canım işte buuu 🏆 🏆 🌟
18 mayis persembe menu
Sabah
1 kabak 2 havuc ceviz ile havuc tarator
1 dilim beyaz peynir
1 tk fistik ezmesi

Oglen
1 kayisi
1 salatalik
1 bardak kefir
5 cig badem

Aksam.
1 kabak 2 havuc ve yogurtla kabak tarator.

2 litre su

Dunu kurtarir mi bilmem bu menu:KK43:
Canım afiyet olsun menü harika olmuş 🧿🧿havuç kabak taratoru ben de listeme aldım 🫠
4 ayda 10 kilo verdim bende bir hafta verip bir hafta alip. benimki biraz gercekci degil gibi ama hayirlisi :olamaz:
Vallahi ayda bir kilo verebilseydim kıştan beri uğraşıyorum 😂😂 üstelik daha da aldım 😂😂

Canim seninle ozelliklerimiz benzermis bende emziriyorum o yuzden bir tik daha rahat kilo veriyorum. Benimde 163 boyum ben 78 ile basladim diyete 67 ye kadar dustum bayram.sonrasi 2 haftada fena yedim.70 ile basladim maalesef.insallah kolay veririz hemen ulasiriz hedefimize.
Evet boy kilo çok yakın birbirine.. Ben daha 1 haftadır dikkat etmeye çalışıyorum... maalesef zor bir hamilelik geçirdim. Sonrasında 5 ay boyunca saçma sapan beslendim.
Insallah canim kurban bayrami icin hedefim 60 kilo olmak insallah ulasabilirim :dua:
Ahh hedefimizde aynıymış.. bundan sonra daha sıkı takip edeceğim seni.. umarım hedefimize birlikte ulaşırız.. kurban bayramına 5 hafta kaldı benim 10 kilo vermem çok zor ama 65 e de razıyım

Af
18 Mayıs perşembe menüm
10.30 3 hurma
12.00 10 fındık
13.30 2 yumurtalı mantarlı omlet 5 zeytin 1 dilim tbe 2 tatlı kaşığı kaymak yeşillik 1 kahve
15.30 1 sb sütlü kahve 5 fındık 10 iğde 3 erik
17.30 5 yk pilav 8 yk yeşil fasulye 1 kase cacık
19.30 1 kayısı 1 nektari 5 fındık
2.5 litre su
9074adim
Afiyet olsun 🤗 pilav belki biraz fazla ama menü çok iyi 👌🏻🌼

18 MAYIS
SABAH
1 bardak limonlu su 07:00
KAHVALTI 08:30
Yarım domates,yarım salatalık
1 dilim beyaz peynir
Yarım krep
5 yeşil zeytin 1 haşlanmış yumurta
ARA
12:00 türk kahvesi
2 ceviz 5 siyah kuru üzüm
ÖĞLEN 15:00
1 kadınbudu köfte, yarım dilim su böreği
3 kaşık barbunya plaki zeytinyağl
Salata ,ayran
ARA
6-7 yeşil erik
AKŞAM
😭mantı var 😭😭😭
Ama ben ayran içicem
Gün boyu bitki çayı filtre kahve ve 2,5-3 lt su
Afiyet olsun canım ❤️ Mantiya direnişini destekliyorum. En Büyük TÜRKİYE

Süpersiiin canım işte buuu 🏆 🏆 🌟

Canım afiyet olsun menü harika olmuş 🧿🧿havuç kabak taratoru ben de listeme aldım 🫠

Vallahi ayda bir kilo verebilseydim kıştan beri uğraşıyorum 😂😂 üstelik daha da aldım 😂😂
bana bu grubun cok etkisi oldu canim bence burayla sende verirsin insallah:KK200:

18 Mayıs 🌺🌼🌺🌼
Bugün saf protein yaptııım ama zor tabi haftada iki gün demiştik ama 1 gün başımızdan aşar Elhan Elhan 😂😂 fakat açlık hissediyor muyum aslaaa
Sabah saat 10.00 protein Shake içtim öğün yerine geçenlerden
Öğlen 12.30 okula bir şey götürmemiştim dışarıdan söyledim 7 tane ızgara köfte ve ayran

Eki Görüntüle 3249579

Akşam 16.00 4 kaşık yoğurt

Eki Görüntüle 3249583

Su 2 litre
Adım 9600
Eki Görüntüle 3249589

Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım ❤️ Başarıyla bitirdin tebrikler. :KK60:

X