Popüler Konu LenaG ile MasterFit

18 mayıs

Sabah;10.00
Aç karna;Tarçınlı türk kahvesi(09.00)
Leslie 2 -30 dk
2 haslanmış yumurta maydonoz baharatlarla sos
1 buğday ekmek

Öğlen ;12.00
1 kepçe nohut yemeği(susuz)

Ara öğün : 13.00
Filtre kahve
Ictikten sonra güzel bi horon cimilli ibo yihuuu 😂😂

Akşam ;17.30
1 tabak dolu mercimekli Maydonoz çorbası (kendim uydurdum yaptım)

21.00 ;maden suyu(zencefilli)

1.5 litre su

Mavikus_ Mavikus_ Zipzip- Zipzip-
Afiyetler olsun canım menü harika olmuş 💜💜

Teşekkür ederiiim kaptanım 🤗 🥰

Canım hiiiç üzülme olabilir kaldığın yerden devam 💪🏻 iki ileri bir geri bazen böyle oluyor ama pes edersek üzülürsek biliyorsun daha kötü oluyor 🤗 bunu bir dağcı gibi düşünelim eli ayağı kaydı diye orada kalıyor mu bu kez adım atacak daha sağlam bir yer buluyor biz de böyle böyle daha sağlam adımlar atacağız😘😘😘😘
Ne guzel motivasyon yazisi olmus canim tesekkur ederim :KK200:ya benim moralim bozuk.olunca yoyeceklere siginiyorum en buyuk.yanlisim maalesef . Dun iyi basladim kotu bitti bugun daha iyiydi en azindan pazartesi taryisinin kilosunu gormek istiyorum.:dua:

Benim bebesinde diş dönemi ne gece ne gündüz düzgün bir uykusu yok o da yıprandı bende bu uykusuz halleri normal dimi valla korkuyorum hep mi böyle olucak diye 4 ayına kadar da gaz sikintisindan uyku sorunları yasadik
Yok canim duzeliyorlar zamanla insallah dis donemi farkli ama zor oluyor cocuklar icin onlarada hak veriyorum.

18 Mayıs 🌺🌼🌺🌼
Bugün saf protein yaptııım ama zor tabi haftada iki gün demiştik ama 1 gün başımızdan aşar Elhan Elhan 😂😂 fakat açlık hissediyor muyum aslaaa
Sabah saat 10.00 protein Shake içtim öğün yerine geçenlerden
Öğlen 12.30 okula bir şey götürmemiştim dışarıdan söyledim 7 tane ızgara köfte ve ayran

54D9FBCA-A7A0-4422-ACDC-6974D4D24D08.jpeg

Akşam 16.00 4 kaşık yoğurt

1DE9580E-77E4-47E4-A2BD-8177AAA28353.jpeg

Su 2 litre
Adım 9600
CB178DA7-6A27-4518-8044-1ACFCFA5D0AC.jpeg

Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Canım kaptanım çok üzüldüm. Size bir şey olmasın yeter ki :dua: Üç çocukla hem de bizimle ugraşiyorsun keşke elimden bir şey gelse yardım edebilsem. :KK43: Allah çocuklara dinginlik sağlık versin. İlk haftamız ben bu kadar başarı beklemiyordum açikcasi senin kızlar da benim kızlar da maşallah çok gayretli. Önümüzdeki haftalarda yine yarisiriz sen üzülme yeter ki...
Amin kaptanim cocuklar cocuklugunu yapiyor aslinda ama bize pesinden kosturmaca guc geliyor iste. Katiliyorum.kaptanim ilk haftadan kizlar hevesli ve katilimci daim olsun insallah
. Insallah kaptanim seninle her zaman yarismak isterim. Cok tesekkur ederim kaptanim zaten cok yardimci oluyorsun yarisda :KK200:

17 mayıs

Sabah;10.00
Aç karna;Tarçınlı türk kahvesi(08.00)
Yulaf tost
yeşilçay

Öğlen ;13.30
Nohut yemeği (1 kepçe susuz)
1 bugday ekmeğin kenarları
20 dk sonra maden suyu
Leslie 15 dk

Ara öğün : 15.00
Filtre kahve

Akşam ;17.30
Bol kıvırcıklı nohut Salata

21.00 ;Yatmadan önce yoğurt kürü(zencefil zerdeçal pulbiber limon)

1.5 litre su

Yine cok guzel menu canim afiyet olsun:KK68:

Ne guzel motivasyon yazisi olmus canim tesekkur ederim :KK200:ya benim moralim bozuk.olunca yoyeceklere siginiyorum en buyuk.yanlisim maalesef . Dun iyi basladim kotu bitti bugun daha iyiydi en azindan pazartesi taryisinin kilosunu gormek istiyorum.:dua:
Hadi inşallah canım daha daha iyi olsun 🙏🏻
Ben bugun hep kabak yedim icim dışım kabak oldu:KK48:
Ohhh afiyet olsun gelsin eksileeerrrr💙💙

Bunu yapamam sanırım. Size başarılar 😚

Ekmek yemeyim diye bulgur pilavını abartmış olabilirim 😁 kuruyemis ve meyve en sevdiğim yiyecekler. Sınırlı tutmaya çalışıyorum 😅 163 boy kilo 71 😮‍💨 58 ile hamile kalıp bu kilolara kadar çıktım ve veremedim hiç.. 5.5 aylık bebeğim var. Emziriyorum diye sıkı bir diyet detoks vs yapmıyorum.. sadece mümkün olduğunca paketli gıda abur cubur gazlı içecek vs yememeye çalışıyorum 😇
Canim seninle ozelliklerimiz benzermis bende emziriyorum o yuzden bir tik daha rahat kilo veriyorum. Benimde 163 boyum ben 78 ile basladim diyete 67 ye kadar dustum bayram.sonrasi 2 haftada fena yedim.70 ile basladim maalesef.insallah kolay veririz hemen ulasiriz hedefimize.

18 Mayıs Perşembe

Sabah
1 fincan granül kahve

Öğle
Yurmurtalı yeşillik salatası, 1 kk peynir, biber, salatalık

Ara
1 salatalık

Akşam
Kabak Spagetti,(yarım servis kaşığı makarna ile), 3 kaşık yoğurt

Su: 2 lt
Adım: 3765
Spor: 1 mil leslie Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-

Eklentiler

• IMG_20230518_211437.jpg
    IMG_20230518_211437.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 20
günaydın kızlar :KK60:

bu hafta herşey üstüste geldi, Rabbim işine üzülme bak üzülecek başka bir sürü derdin var diye hatırlattı bana :KK43:

büyük kızım hasta 2 gündür ateşi çok yüksek onunla uğraşıyoruz

bugün de sabah küçük kızımın kreş öğretmeni çağırdı bizi görüşmek için

iki kızım da işitme engelli

büyük kızımın gelişimi güzel ancak ne yazık ki küçük kızım çok geri kalmış durumda

ve farkındaydım bu durumun ama öğretmeninin anlattıklarında sonra durumun epey vahim olduğunu farkettim :KK43:

konuşamadığı, derdini anlatamadığı için bıraksak 7-8 saat tek başına öylece duracak dedi

kimseyle iletişim iletişim kurmuyor dedi, bir arkadaşı onunla oynamak istediğinde, iletişim kuramadığı için dedi arkadaşına vuruyor bağırıyor yanından itiyor dedi :KK43:

çok canım sıkıldı, evet biliyordum geriden geldiğinin ama bu kadarını sanmıyordum

çok çok canım sıkıldı :KK43:
Cok gecmis olsun canim Rabbim sifasini versin. Biraz destek alirsaniz yakalar insallah yasitlarini tabi bu surecde sizede cok is dusecek. Rabbim kolaylik versin.

18 Mayıs Perşembe

Sabah
1 fincan granül kahve

Öğle
Yurmurtalı yeşillik salatası, 1 kk peynir, biber, salatalık

Ara
1 salatalık

Akşam
Kabak Spagetti,(yarım servis kaşığı makarna ile), 3 kaşık yoğurt

Su: 2 lt
Adım: 3765
Spor: 1 mil leslie Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım 🌼çok menün çok güzel olmuş 🌺🌺🌼

18 mayıs

Sabah;10.00
Aç karna;Tarçınlı türk kahvesi(09.00)
Leslie 2 -30 dk
2 haslanmış yumurta maydonoz baharatlarla sos
1 buğday ekmek

Öğlen ;12.00
1 kepçe nohut yemeği(susuz)

Ara öğün : 13.00
Filtre kahve
Ictikten sonra güzel bi horon cimilli ibo yihuuu 😂😂

Akşam ;17.30
1 tabak dolu mercimekli Maydonoz çorbası (kendim uydurdum yaptım)

21.00 ;maden suyu(zencefilli)

1.5 litre su

Afiyet olsun canim :KK200:

X