Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet boy kilo çok yakın birbirine.. Ben daha 1 haftadır dikkat etmeye çalışıyorum... maalesef zor bir hamilelik geçirdim. Sonrasında 5 ay boyunca saçma sapan beslendim.

Ahh hedefimizde aynıymış.. bundan sonra daha sıkı takip edeceğim seni.. umarım hedefimize birlikte ulaşırız.. kurban bayramına 5 hafta kaldı benim 10 kilo vermem çok zor ama 65 e de razıyım
Ben de cok kotu beslendim 1 yil ne bulduysam onj yedim cikolata da severim hergun bir iki onuda yedim oldum 78 iste. Ben haftada 1.5 kilo versem diye dusundum ama genelde 1 hafta verip bir hafta veremiyorum ama ne kadar yaklassak kar cunku ben diyeti daha zor yaparim haziran sonuna kadar zamanim var.😉

17 mayis carsamba menu
Sabah
1 kabak ve havucdan yogurtlu kabak tarator
1 dilim beyaz peynir
Biraz kuruyemis

Oglen
Dondurma disari cikinca dayanamadim.

Aksam
1 tabak manti corbasi bizim burada manti corba seklinde de yapiliyor (ic anadolu)
2 tane lavas cig kofte burasi resmen psikolojik yemek.

2 litre su

8269 adim
Zipzip- Zipzip- @CordeLia Elhan Elhan
Afiyet olsun kaptanım. Yediklerin bebene süt olarak dönsün. :dua:
Eve girmedende adımlarımı atarım
Bugün adım yok tatlim ama sağlıklı yürüyüşlerin olsun. :KK60:

18 Mayıs perşembe menüm
10.30 3 hurma
12.00 10 fındık
13.30 2 yumurtalı mantarlı omlet 5 zeytin 1 dilim tbe 2 tatlı kaşığı kaymak yeşillik 1 kahve
15.30 1 sb sütlü kahve 5 fındık 10 iğde 3 erik
17.30 5 yk pilav 8 yk yeşil fasulye 1 kase cacık
19.30 1 kayısı 1 nektari 5 fındık
2.5 litre su
9074adim
Zipzip- Zipzip- @CordeLia Elhan Elhan
Afiyet olsun menekşem. :KK60:

Ben de cok kotu beslendim 1 yil ne bulduysam onj yedim cikolata da severim hergun bir iki onuda yedim oldum 78 iste. Ben haftada 1.5 kilo versem diye dusundum ama genelde 1 hafta verip bir hafta veremiyorum ama ne kadar yaklassak kar cunku ben diyeti daha zor yaparim haziran sonuna kadar zamanim var.😉
Bir hafta verip bir hafta veremeyenlerdenim ben de :rapci:yuz iki yüz gram zorlarsam belki...

Bir hafta ne çabuk geçti. :işsiz:
Evet cok cabuk gecti ben yeterince grubuma da sana da motivasyin saglayamadim kaptanim uzgunum. Aslinda ben normalde de gruba cok firsat bulamiyordum ama cogu kisi yeniydi dedim ben alayim gorevi ama yanlis bir karar olmus olabilir Ama seninle yarismak guzeldi kaptanim :KK200:

Bende oyleyim kaptanim maalesef birde zaten gitmiyor diye iyice bosveriyorum sanirim o yuzden ben arti cikiyorum :KK43:
Zaten gitmiyor diye bir şey yok canım. Sadece sabırlı ve kararlı olalım. Mideye istediğini verdiğimiz sürece büyüyor doymuyor. Vücut bir düzene girdi bırakmayalım. Mesai yapar gibi buradan kopmayalim. :dua::KK68:Bedava zayifliyoruz. :KK76::KK76:

Zaten gitmiyor diye bir şey yok canım. Sadece sabırlı ve kararlı olalım. Mideye istediğini verdiğimiz sürece büyüyor doymuyor. Vücut bir düzene girdi bırakmayalım. Mesai yapar gibi buradan kopmayalim. :dua::KK68:Bedava zayifliyoruz. :KK76::KK76:
Insallah kaptanim🥰

Evet cok cabuk gecti ben yeterince grubuma da sana da motivasyin saglayamadim kaptanim uzgunum. Aslinda ben normalde de gruba cok firsat bulamiyordum ama cogu kisi yeniydi dedim ben alayim gorevi ama yanlis bir karar olmus olabilir Ama seninle yarismak guzeldi kaptanim :KK200:
Seninle birlikte olmak benim için de güzeldi. Fedakarlığın için yürekten teşekkürler. :KK60:Takımları oluşturduk gerisi gelirdi zaten. Süreç devam etsin bırakmak yok tamam mı? Veda edermiş gibi yazdık sanki yok yok 🤩 önümüzdeki hafta daha güçlü ilerleyeceğiz. :KK5:

X