Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun Mina. :KK68:Nazar değmesin harika başladin. Menülerin benimkine benziyor biraz 😅 çok çeşit yemem ben de. Bu arada çiziviç ne ki :confused:
Yaa gerçekten mi dikat etmeye çalışıyorum. Buradaki menülere de bakiyorum. İnşallah duzenli devam edebilirim🤩
Çiziviç peynirli bisküvi gibi bişi yanlış hesaplamadiysam 300 küsur kaloriye filan denk geliyordu paketi. Dışarıda kahvaltı niyetine geçti🙈

Yaa gerçekten mi dikat etmeye çalışıyorum. Buradaki menülere de bakiyorum. İnşallah duzenli devam edebilirim🤩
Çiziviç peynirli bisküvi gibi bişi yanlış hesaplamadiysam 300 küsur kaloriye filan denk geliyordu paketi. Dışarıda kahvaltı niyetine geçti🙈
Tabi ki gerçek kilona göre az bile derler. Sen başariyorsun. :KK9::KK9:
Dışarıda olduğun için çiziviçe yorum yapmam doğru değil en masumunu bulmuşsun diyelim. :KK60:

17 Mayıs
8.00 Hindistan cevizi yağlı, tarçınlı , kakaolu Türk kahvesi
10.00 Omlet, bir dilim tb ekmeği, maydanoz, domates, zeytin
12.00 Yine kahve ama sade :confused:
17.00 Fırın tavuk , iki kaşık nohutlu pirinç pilavı , salata
İki litre su , yeşil çay
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Mavikus_ Mavikus_
Adım 7753
IMG_20230517_231105.jpg

1.gün:​

Uyanınca, kahvaltıdan önce: Bir bardak alkali su.

Sabah: 3 çorba kaşığı yulaf ezmesi ve 3 yumurta beyazıyla hazırlanan omlet, 3-4 adet sivri biber, bol yeşillik, şekersiz çay.

Öğlen: 4 adet yağsız kıymadan hazırlanmış köfte, bol yeşil salata.

Ara öğün: Bir kase yağsız yoğurt, 10 adet çiğ badem.

Akşam: Bir kase çorba, yeşil salata.
2.gün:

2.gün
Sabah: Bir adet haşlanmış yumurta, lor peyniri, bol yeşillik ve yeşil çay.

Ara öğün: 3 adet ceviz.

Öğlen: Bir porsiyon (120 gram) ızgara balık, yeşil salata.

Akşam: 1 kase mercimek çorbası, yeşil salata.

3.gün:

Sabah: 3 yumurta, bir kaşık lor peyniri ve 2 demet maydanozdan hazırlanan omlet, yeşil biber, şekersiz çay.

Ara öğün: 1 bardak ayran.

Öğlen: Izgara tavuk göğsü, yeşil salata.

Akşam: 1 kase yağsız yoğurdun içine 5 kaşık yulaf ezmesi, bir adet kivi, bir adet ceviz, bir çay kaşığı tarçın, bir tatlı kaşığı keten tohumu, bir çorba kaşığı buğday rüşeymi konularak hazırlanan yağ yakıcı tarif.
@ozlemon Limoni026 Limoni026
Örnek olarak buldum. Alternatif elimizde olsun.
Çok iyi 😍 Yarın başlayalım bakalım🥰

Son düzenleme:
Limoni026 Limoni026 canım.böyle yazdım ama pek cvp vermemissin yanlış anlaşılmadım umarim 😓
Ay canım kusura bakma mesajını gördüm aslında ama bebeğimle ilgileniyordum cevap yazmayı unutmuşum🙁 Neden yanlış anlaşılasın ki kuzum aksine motivasyon sağladın bana, teşekkür ederimm:KK60: Yoğurt kürünü bebek emzirdiğim için yapmadım canım belki dokunur bebişe diye🥺 Yarın diyete uyumlu olduğum daha güzel bir gün olur inşallah🥰

İyi geceler bugünkü menüm
Kahvaltı
İki sahanda yumurta
Ara
Bir avuç kabak çekirdeği
Öğlen kahvaltı yaptım
İki yumurta
İki dilim ekmek
4 zeytin
Bir dilim peynir
Domates salatalık
Ara