Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne güzel öyle daha düzenli oluyor günlük su tüketimin 2. 5 litre olmalı senin nasıl ben 2 litre zor iciyorum
Ben hic saymiyorum yaa zaten cok su içen biriyim 500 cc bardağı gün içinde doldurup doldurup bitiriyorum o yüzden hic saymadim ama 3 lt oluyordur

Kilo vermeye karar verelim 5 ay olmuş kızlar güzel gidiyor yavaş gitse bile bir şekilde gidiyor geriye kalıyor 7 ay çünkü kendime 1 yıl verdim ideal kilo için ve şuan 10 kilom kaldı ideal kiloma 7 ayda verebilirsem çok iyi hızlı kilo verme gibi bir planım yok zaten çok sukur

Süre vermiyorum aslında ben ama çok isterim 2 ay bence çok sağlıklı ve yapılabilir bir hedef hadi ozaman bir deneyelim neden olmasın
Kesinlikle zorlanmadan ama sağlıklı beslenerek yapılabilir illa şu kadar kilo vericem değil ama sağlıklı beslenip ne kadar verebilirsem diye bakalım

Sende mi zumba yapıyorsun demem ki ise yarıyormuş her gün yapmak ilk başlarda vücudu yorar ondan olmuştur 2 günde bir ara vermek mantıklı ac karnına mi yapıyorsun
Evett sabah kalktığımda limonlu suyu iciyorumm direk başlıyorum kızımda zaten o ara oyununu oynuyo bitirmiş oluyorum en çok leslie yapıyorum gecen hafta sabah aksam yapardım gaza geldim aşırı derecede bide iyi geliyodu leslie 2gunde bir yapmak daha iyi sanırım dediğin gibi eşimde evde ses etmskte istemiyorum buhafta gececi olduğu için ara verdim ama formumu koruyorum şuan 76da duruldum bide herpazar gunu kendimi ödüllendirince daha rahat yapıyorum diyet sıkılmıyorum tabi ilkbaslarda yeni baslayınca öyle etmedim simdilerde başladım ödüllendirmeye

Kusura bakma uzun oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…