Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evett sabah kalktığımda limonlu suyu iciyorumm direk başlıyorum kızımda zaten o ara oyununu oynuyo bitirmiş oluyorum en çok leslie yapıyorum gecen hafta sabah aksam yapardım gaza geldim aşırı derecede bide iyi geliyodu leslie 2gunde bir yapmak daha iyi sanırım dediğin gibi eşimde evde ses etmskte istemiyorum buhafta gececi olduğu için ara verdim ama formumu koruyorum şuan 76da duruldum bide herpazar gunu kendimi ödüllendirince daha rahat yapıyorum diyet sıkılmıyorum🤣 tabi ilkbaslarda yeni baslayınca öyle etmedim simdilerde başladım ödüllendirmeye

Kusura bakma uzun oldu 🙈🙈
Pazartesi kontrol tartımiz var. Bilgin olsun canım 💙 Ben de ödül günümü cuma günü yapıyorum. Cumartesi dengeleme şansım oluyor.

IMG_20230512_113616_1.jpg
:süslü:
pastelfit pastelfit Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-
:KK68:

Tatlım bebişin var , gençlik var çok da korkma metabolizman daha hızlı. Daha güzel sonuçlari hızlı görmen için söyledim. Azmin iraden daim olsun. :KK60:
Yokyok ablammm ben yanlış anlamamm söyleemen iyi oldu bilmem gereken baska seyler varsa bilmek isterimm ❤️❤️ o güzel yüreğinle cokcok öpüyorum sıkıca sarilıyorum sana 💕💕
Bebiste emziriyorum ondanda hızlıverdiğimi düşünüyorum hayata pozitif olumlu bakıyoruz yoksa stresten veremeyiz enerjimizi herzaman depoluyoruz 🥳🥳

Yokyok ablammm ben yanlış anlamamm söyleemen iyi oldu bilmem gereken baska seyler varsa bilmek isterimm ❤️❤️ o güzel yüreğinle cokcok öpüyorum sıkıca sarilıyorum sana 💕💕
Bebiste emziriyorum ondanda hızlıverdiğimi düşünüyorum hayata pozitif olumlu bakıyoruz yoksa stresten veremeyiz enerjimizi herzaman depoluyoruz 🥳🥳
Pozitif insanlarla anlaşmak çok kolay :KK60: :KK68: Ben de senin gibi olmaya özen göstermek istiyorum. :dua:

Selam 👋 bende geldim Jou Jou nun önerisiyle, gaza gelmeye ihtiyacım var biraz 🤭
Hosgeldin aramiza🥰
İyi geceler ben de yarın bildirim yapma niyetindeyim ama bugün çok fazla coştum...acayip şişkinlik var pazartesi başlasam olmaz mi? Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Ayrıca gelmene çok sevindim kaptanım.. :KK200:
Teşekkür ederim canim 🥰
Gunaydin herkese :KK68:
Cuma kilom 70.3
Hedefim kurban bayramina kadar 59 kilo olmak .
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Günaydın canim ❤
Günaydınnnnn 😇
Güncel kilom 71.7
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Günaydın canim ❤
Günaydın canlarım 🥰
Günaydın canim ❤
Günaydınnn.. Ben de 65.2 ile masterfite giriş yapıyoruuum😇
Günaydın canim ❤
Günaydııın 🌼🌼🌼 ben dün başladım ama haksızlık olmasın gene tartıldım 1 kilo ödem gitmiş 💃🏻
Günaydın canim ❤
Günaydınlar çıtır bebekler :KK68: :KK68: :KK68:
Günaydın kaptanim ❤
Cümleten günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın ablacim ❤
Günaydın canoşkolar :KK54::KK15::KK15:
Günaydın canim ❤

Merhaba bitanem ❤️ Burada oluşuna çok sevindim :KK60:
Yazmaya çok fırsat bulamıyordum ama okudum çoğunlukla ablacım🥰🥰buralardayım🤗 okulda binamızın biri deprem için güçlendirmeye girecek.İkili öğretime geçiyoruz haftaya.Oglenci olacağım için daha rahat olurum diye ümit ediyorum.Sabahlari eşimin saatiyle çok uymuyor diye çocukları ben getirip görüyordum hele bu hafta pestilim çıktı resmen😩 ama yıkılmadım italik duruyorum😁
Sen nasılsın?Bir dokunul bin ah işittin🤭
Zipzip- Zipzip- immmmmm dönmeme çok sevindim🥰🥰🥰🥰🥰iyi ki geldin❤️❤️❤️❤️❤️

Ben yarın sabah bildirim yapabilicem bu sabah vertigoyla uyandım tartılamadım neyseki kaza geçirmeden bi arabanın altında kalmadan servise grlebildim
Gecmis olsun canim💐💐
Şimdi nekadar onaylanır bilmiyorum ama benim şuan 2 takımım var Zipzip- Zipzip- birinizi seçmek zorunda bırakmayın beni:dua:
Tek bir yerde olmak zorunda degilsin istedigin zaman burda ya d diger takimda yazabilirsin 🥰🥰
Günaydın canim ❤
Gunaydin kızlar 76.60 1 qydir aynı kilodayim sizlerle artik 70 e inmek istiyorum hedefim 65 ama zort70 yeterli ne kadar surede veririm sizce
Günaydın canim ❤

Yazmaya çok fırsat bulamıyordum ama okudum çoğunlukla ablacım🥰🥰buralardayım🤗 okulda binamızın biri deprem için güçlendirmeye girecek.İkili öğretime geçiyoruz haftaya.Oglenci olacağım için daha rahat olurum diye ümit ediyorum.Sabahlari eşimin saatiyle çok uymuyor diye çocukları ben getirip görüyordum hele bu hafta pestilim çıktı resmen😩 ama yıkılmadım italik duruyorum😁
Sen nasılsın?Bir dokunul bin ah işittin🤭
Zipzip- Zipzip- immmmmm dönmeme çok sevindim🥰🥰🥰🥰🥰iyi ki geldin❤️❤️❤️❤️❤️
Teşekkür ederim canim 🥰

Hayırlı Cumalar Hayırlı Başlangıçlar dilerim. :KK200: :KK200: :KK200::KK200::KK200:

Bugün MasterFit yarışmamıza başlıyoruz. Elhan Elhan Kırmızı kaptan olmaya gönüllü olmuştur. Mavi Kaptanlık için de gönüllü bekliyoruz.

Listeler Güncellenecektir. MasterFite katılmak istemeyen varsa bildirsin lütfen.

İki kuralımız var. Her gün 6000 adım atmak ve düzenli menü bildirmek takımınızın kazanması için çok önemli.
Zayıflamak saglıklı ve Fit olmak için biraradayız. Umarım en kısa zamanda hedeflerimize ulaşırız. :dua::KK200::KK200:

MasterFit Yarışması 69. Hafta Katılım Listesi12.05.2023 Cuma Kg.
Zipzip- Zipzip- Ceo Kaptan
Cordelia Cordelia Ceo Kaptan Yardımcısıbildireceğim birazdan
Elhan Elhan Kırmızı Kaptan
73,1​
M Make up _c.tesi bildirecek
60kiloyum 60kiloyum
88,4​
ZincirKirma ZincirKirma
76,6​
menekse_kokusu menekse_kokusu
71,7​
Jasminium84 Jasminium84