Popüler Konu LenaG ile MasterFit

8 MAYIS MENÜ
SABAH 09:30
beyaz peynir iki dilim
6-7 yeşil zeytin
Küçük börek
Roka 5-6 dal
1 dilim çavdar ekmeği
ARA 11;00
1 dilim baklava
1 bardsk kahve
ÖĞLE 16:00
yarım tabak bulgur pilavı
Yarım porsiyon izmir köfte
Küçük kase çoban salata
ARA 19:00
tuzsuz ay çekirdeği
2 lt su
AKŞAM
yoğurt büyük bi tabak Cordelia Cordelia

880AB947-1FE7-4A1B-8BED-1F76349EDEF5.jpeg

Ben burası işe yarar zannediyordum ama en sessiz döneme denk geldim sanırım.. Yarışma felan da olmuyor.. Motivasyonum malesef çok düşük toparlayamıyorum😏
Önce deprem herkesin moralini bozdu, sonra ramazan dı, bayram dı derken herkes toparlanıyım diye çabalarken Zipzip- Zipzip- gitti 😔
Anca kendimize gelmeye çalışıyoruz

günaydınnn.. Cordelia Cordelia nerelerdesinn? masterfiti özledim.. yeniden motive olmaya ihtiyacımız var. :bicak:
Zipzip- Zipzip- :cry:
ben de ipin ucunu yine kaçırmaya başladım

dün güya sıvı detoks yaptım ama akşamına tıkındım resmen :KK43:

benim de masterfite ove onun verdiği motivasyona ihtiyacım var :KK43:

Şuan nassıll dibe vuruyorum görseniz ağzınız açık kalır 😳 herşey başta çok güzeldi eve geldim acı ezmeye 2 yemek kaşığı arpa şehriye karıştırdım 1 tabak onu ywdim yok kesmedi incir reçeli ve kaymak yedim 2 dilim ekmekle oda kesmedi şindide yarım ay çöreğiyle 1 büyük bardak süt içiyorum. Ne şimdi bu depresyonmu ??

Şuan nassıll dibe vuruyorum görseniz ağzınız açık kalır 😳 herşey başta çok güzeldi eve geldim acı ezmeye 2 yemek kaşığı arpa şehriye karıştırdım 1 tabak onu ywdim yok kesmedi incir reçeli ve kaymak yedim 2 dilim ekmekle oda kesmedi şindide yarım ay çöreğiyle 1 büyük bardak süt içiyorum. Ne şimdi bu depresyonmu ??
Biraz plansizliktan olmuş. Eve geldiğinizde koca bir kase salata ( tavuklu, balıklı, peynirli) hazırlayabilirsiniz. Acı iştahınızı artırmış. Miktar olarak azdi sanırım kesmedi tabi. Depresyon değil bence acikmişsiniz elinizdekilerle yetinmişsiniz. Yarın daha dikkatli olmanız lazım. Üzmeyin kendinizi bence yarın için yeme planları yapın.

X