Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi bitanem ne olsun tam diyete başlıyım dedim bayram girdi 🙈 sen nasılsın nasıl gidiyor?
iyiyim canım seninde iyi olmana sevindim bende başladım gibi diyete ama tam düzenimi oturtamadım spora başlayacam yeniden bide suyu artırabilirsem çok güzel olacak
İyiyim bitanem ❤️ Çok teşekkür ederim. Sağlığına duaciyim inşallah sen de iyisindir. :dua:
iyi olmana sevindim canım bende iyiyim çok şükür

iyiyim canım seninde iyi olmana sevindim bende başladım gibi diyete ama tam düzenimi oturtamadım spora başlayacam yeniden bide suyu artırabilirsem çok güzel olacak

iyi olmana sevindim canım bende iyiyim çok şükür
Ben de en kısa zamanda tam bir disiplinle başlayacağım inşallah yaza çok az kaldı canım 😱😱

Abartandan önceki cuma 83,900
Bugün 86
Gördüğünüz üzere çok şiştim yine
Hayır anlamıyorum bu da nefis deyilmi, bişeyler ister, yer. Niye hemen oyun bozandık yapıyorsun ödem😖
Neyse kızlar umarım cumaya 84 ü bari görürüm
Sıkma canını canım biliyorsun zaten ödem hemen gider aslında ödem çayı yapsak güzel olur baya fayda ediyor
Adım seyrulsefer 😊
Yaşım 38
Boyum 1.50
Kilom 62
Hedef kilom 50 (çok zor farkındayım)
Medeni durumum evli
Meslek bankacılık (çocuktan ötürü işi bıraktım)
Çocuk sayım 2
Kilo alma nedenim boğazı tutamamak
Sağlık sorunum yok
Kilo vermeyi isteme nedenim eşimin dırdırından bıktım çünkü o da 62 kilo😔
Hoşgeldin canım düzenli olarak menünü burada paylaşırsan daha motive olursun ve günlük 6000 adımını mutlaka at şartla kendini çünkü yürüyüş insanı zinde tutuyor ve sıkılaştırıyor.. suyunuda tüketmeyi unutma..
kocanıda boşver kendin için fazlalıklarından kurtul 🌸
Ben evimde değilim su an. Bir süre tartılamayacağım.
Tamamdır canım hep birlikte bir toparlansak çok iyi olacak gelsin eksiler bende yarından itibaren daha çok dikkat etmeye başlayacağım en son tartıştığımızda kaldım
Ramazandan borcum olduğu için bugün oruçluydum.
Sahur yok
İftar
2 kepçe yoğurtlu çorba
1 çorba kasesi marul salata
6 yk kıymalı bezelye yemeği
1 kase ev yapımı yoğurt
Ara
Küçük bir kase kayısı çekirdeği
2 incir
2 yaprak dut pestili
1 bardak yeşil çay
6 su bardağı su
1200 adım
Afiyet olsun canım Allah kabul etsin 🌸
İyi günler herkese dünkü menümü yazayım
Sabah
Bir kahve
Öğlen
Dışarda yedik
Karışık izgara
Akşam çilek ve erik ( çok yedim ne kadar yediğimi bilmiyorum)
Spor yok
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım menün çok güzel 🌸👏🏻
Hanımlar iyi günler 2gundur menü yazamadım ne yedigimi unuttum neredeyse
23.04.2023
Pazartesi:1sahanda yumurta
1 bardak cay
Yarım domates
Yarim salatalık
1biber
1dilim ekmek

Öğle:yok
Akşam:6 kaşık bulgur
7 kaşık türlu
Afiyet olsun canım menün harika çok iyi gidiyorsun 👏🏻🌸
Bugün ki menüm
Sabah
Haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 dilim beyaz peynir
Domates ,salatalık
1 dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Akşam yemeği
6 yemek kaşığı kuru fasulye
2 dilim su böreği

1.5 litre su
5000 adım Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 🌸

Sıkma canını canım biliyorsun zaten ödem hemen gider aslında ödem çayı yapsak güzel olur baya fayda ediyor

Hoşgeldin canım düzenli olarak menünü burada paylaşırsan daha motive olursun ve günlük 6000 adımını mutlaka at şartla kendini çünkü yürüyüş insanı zinde tutuyor ve sıkılaştırıyor.. suyunuda tüketmeyi unutma..

Tamamdır canım hep birlikte bir toparlansak çok iyi olacak gelsin eksiler bende yarından itibaren daha çok dikkat etmeye başlayacağım en son tartıştığımızda kaldım

Afiyet olsun canım 🌸
Teşekkür ederim

Afiyet olsun canım 🌸
Çok haklısın canım, dışarda işim olunca ödem atıcı bişey yapamıyorum.
Artık düzenli bişeyler yapmam lazım, yemeyi düzene koymam lazım, 3 gündür ödem çok, ağrım çok. Damar açıcı bişeyler yapmalıyım, sudan çıkmış balık gibiyim, bir an önce toparlanmalıyım

X