Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bildirimi yapıp sofrayı hazırlayacağım hemen sonra mesajlara dönerim kızlar

Geçen hafta: 63,8
Bu hafta: 63,45
Fark: 350 gr
Yüzde: 0,55

Eki Görüntüle 3226175

Zipzip- Kinoalihatun
Tebrik ederim canım
Merhaba kızlar.oncelikle mavi takımı hakkıyla yönetmedigim için özür dilerim.Bazi sağlık problemlerim çıktı malesef.onlarla uğraşıyorum.
Çok geçmiş olsun canım
Ellerine sağlık kaptanım
Katılmak istiyorum kaptanım, eklersen sevinirim

Çok teşekkür ederim canım.Dunden beri bu söylediklerini düşünüyorum.1dilim de yesem o ekmekler,glutensiz unlardan yaptığım yiyecekler beni sürekli acıkmaya itiyor.kan şekerim öyle dalgalanıyor ki Sarelle kaşıklarken buluyorum kendimi. Aslında ekmek olmadan da yaşayabilirim.bulguru ayda yılda bir yerdim.bir tek ben severdim evde.Fazla kaptırdım kendimi.Glutensiz simit , poğaça, bisküvi,kurabiye,pasta,baklava,ramazan pidesi,ekmek çeşitleri.Bu da varmış dedim denedim.hepsi alıştığımız şeylerin çakması.sahtesi.Buz dolabında çiğ kadayıf var glutensiz.Hani yani normalde de herzaman yemediğim şeyler yasak denilince değere bindi gibi oldu.kendime bir raf yaptım çeşit çeşit unlar makarna, mısır bulguru, mısır irmiği, mısır nişastası. Ve hepsi dünya para ile alındı. Sanırım kendime acımaktan vazgeçip senin gibi beslenmeliyim.Sana da çok geçmiş olsun.tekrar teşekkür ederim

Tebrikler 60kiloyum
Sağol canım
Teşekkürler canım
Eline emeğine sağlık kaptanım
Tebrik ederim canım

Çok geçmiş olsun canım

Ellerine sağlık kaptanım

Katılmak istiyorum kaptanım, eklersen sevinirim
Sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…