Popüler Konu LenaG ile MasterFit

26 mart pazar menü
Sahur
2 dilim börek
3 4 kaşık et kavurma

İftar
1 kase mercimek çorbası
2 kaşık musakka
2 kaşık pilav
Salata

2 litre su
Adımımı tamamlayamadı
Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum Cordelia Cordelia

27 mart pazartesi menü
Sahur
2 haşlanmış yumurta
2 yumurta
2 kaşık yoğurtlu

İftar
1 kase yoğurt çorbası
3 4 kaşık bamya
2 kaşık erişte
1 tam buğday ekmeği
Tadelle

2 litre su
Adımım 4500
Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim adimlarin fotoğrafını ekleyebilir misin ❤

Olgunlaşmış Bir muz bir yemek kaşığı tahin ve benmari usulü eritilmiş iki kare bitter çikolatayı Rondo da parçaladım Bu arada Tahinin koyu kısmından olacak Daha sonra sufle kaplarına koydum önceden ısıtılmış 175 derece fırında 10 dakika pişirdim
Ya canımm maşallah sana yaa :nazar: o kadar seviniyorum ki seni böyle istikrarlı gördükçe 🙏 bir zamanlar biz sana motive veriyorduk ama inan ki mesajlarını okuyup ben motive oluyorum şu an 🙏
Allah daim etsin 💙

Canım aslında ateş uzun zamandır bazı zamanlar 37lerde dolaşıyor. Biraz önce 38e yaklaşınca üstünü inceltmek için uyandırmak zorunda kaldım, uyanmışken de süt verdim 1 bardak. Anında çıkardı ne varsa, ağzı burnu kan içinde… Delirmek üzereydim ki alerjik hastalarda burun kılcal damarlarında hassasiyet olduğundan kanama sıkça gözlemleniyormuş. Kanamayı durdurduk. Bulantı ilacı verdim, çubuk krakere ikna ettim. Offff
Çok geçmiş olsun canım benim
Omega 3 damarları güçlendiriyor diye biliyorum bi araştır istersen 💟
Leblebi de mide suyunu alır canım seviyorsa

Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın
Grip belirtisi olarak burnum tıkanıyor, onun haricindeki ağrı ve sızlamazlar felçten kaynaklı ve ödem çoğunlukla ayak ve bacaklarda oluşuyor, önceki şişliklerime benzemiyor.
Gün içinde arada bacakları yüksekte tutmak ödeme iyi geliyor, birazda rahatlıyorum

Merhaba kızlar herkese hayırlı iftarlar ben bugün daha kötü hissedince tekrar doktora gittim iki tane serum yedim şimdi daha iyiyim ne ağır bir gripmis uzun zamandır böyle hasta olmamıştım bademciklerimde çok fena şişmiş ama serumlar iyi geldi
İnşallah en kısa zamanda düzelirsin 🤲🏼❤️

Kızlar çok özür dilerim. Akşam kızımı almaya gittiğimde burnunun kanadığını öğrendim. Durdurdukları için haber vermemişler, ne oluyor demeye kalmadan ateşlendik. Benim aklımdan tamamen çıktı kilo bildirimi. Kabul ederseniz şimdi tartıldım, kilom sabit 🥺 Kusura bakmayın kaptanlarım Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-
Hayrolsun canım gelmiş geçmiş olsun 🤲🏼

Merhaba kızlar herkese hayırlı iftarlar ben bugün daha kötü hissedince tekrar doktora gittim iki tane serum yedim şimdi daha iyiyim ne ağır bir gripmis uzun zamandır böyle hasta olmamıştım bademciklerimde çok fena şişmiş ama serumlar iyi geldi
Geçmiş olsun sara rabbim acil şifa versin inşallah 🤲🏻♥️

Grip belirtisi olarak burnum tıkanıyor, onun haricindeki ağrı ve sızlamazlar felçten kaynaklı ve ödem çoğunlukla ayak ve bacaklarda oluşuyor, önceki şişliklerime benzemiyor.
Gün içinde arada bacakları yüksekte tutmak ödeme iyi geliyor, birazda rahatlıyorum
Geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine sağlıktan önemli bir şey yok gezegenim ❤️
Bugün nasılsın ?
Ne iyiyim ne kötüyüm halsizim burnum tıkalı ve çok ağrıyor 😔
İnşallah en kısa zamanda düzelirsin 🤲🏼❤️
Amin canım sağolasın ❤️
Geçmiş olsun sara rabbim acil şifa versin inşallah 🤲🏻♥️
Amin canım sağolasın ❤️

Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-

28 Mart 2023

sahur 04.40
peynirli çırpılmış yumurta
3 zeytin
10 çiğ kuruyemiş
söğüş salata
avuç içi kadara yulaf kepeği krepi

iftar 19.40
kıymalı ıspanaklı el açması gözleme
söğüş salata
çay
1 hurma, 7 fıstık

ara 21.00
1 avuç çekirdek

sahurdan yatana kadar 1,5 lt den fazla su

Selam kızlar, yenice çayımı alıp oturdum, tam iftar yakın slaata yaparken elimi feci kestim 🤦 hala kaniyor sıkıca sardım o yüzden çok zor yaptım işlerimi, resmen parmağımın üst tarafı gitti ya 🙄🤦 ne kadar zormuş hiç işlerimi rahat yapamadim
geçmiş olsun canım Allah korumuş 😔

X