Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_20230327_231430_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230327_231430_Huawei Health.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 17
Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-

25 Mart 2023

sahur 04.40
kıymalı menemen
2 ceviz
yeşillik ve salatalık
avuç içi kadar yulaf kepeği lavaşı

iftar 19.40
5 küçük islim kebabı
1 kase pesto soslu makarna
salata
2-3 yk ev yoğurdu

ara 20.30
fit sufle (muz, bitter, tahin)
sade Türk kahvesi

sahurdan yatan kadar 1,5 lt den fazla su
Afiyet olsun canım fit sufleyi nasıl yapıyorsun?
Kızlar çok özür dilerim. Akşam kızımı almaya gittiğimde burnunun kanadığını öğrendim. Durdurdukları için haber vermemişler, ne oluyor demeye kalmadan ateşlendik. Benim aklımdan tamamen çıktı kilo bildirimi. Kabul ederseniz şimdi tartıldım, kilom sabit 🥺 Kusura bakmayın kaptanlarım Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-

Biraz uzanacağım dedi, 10 dk içinde uyumuş. Güzelce karnını doyurmadı, ilaçlarını içmedi… 37,2 ile 37,5 arasında geziyor. Başım ağrıyor diyordu… çocukların burnu kanayınca karıştırdığını düşünüyoruz ama durduk yere kanadığını söylüyor. Elimde ateş ölçer, gidip gelip ölçüyorum ilaç verecek kadar yükselir mi diye. Yarın sabaha da randevu aldım doktordan, bakalım ne diyecekler.
Çok geçmiş olsun canım,ateş sonradan mı oldu burnu kanamadan önce de var mıymış? İnşallah çabuk toparlar🤲

Çok geçmiş olsun canım,ateş sonradan mı oldu burnu kanamadan önce de var mıymış? İnşallah çabuk toparlar🤲
Canım aslında ateş uzun zamandır bazı zamanlar 37lerde dolaşıyor. Biraz önce 38e yaklaşınca üstünü inceltmek için uyandırmak zorunda kaldım, uyanmışken de süt verdim 1 bardak. Anında çıkardı ne varsa, ağzı burnu kan içinde… Delirmek üzereydim ki alerjik hastalarda burun kılcal damarlarında hassasiyet olduğundan kanama sıkça gözlemleniyormuş. Kanamayı durdurduk. Bulantı ilacı verdim, çubuk krakere ikna ettim. Offff

Canım aslında ateş uzun zamandır bazı zamanlar 37lerde dolaşıyor. Biraz önce 38e yaklaşınca üstünü inceltmek için uyandırmak zorunda kaldım, uyanmışken de süt verdim 1 bardak. Anında çıkardı ne varsa, ağzı burnu kan içinde… Delirmek üzereydim ki alerjik hastalarda burun kılcal damarlarında hassasiyet olduğundan kanama sıkça gözlemleniyormuş. Kanamayı durdurduk. Bulantı ilacı verdim, çubuk krakere ikna ettim. Offff
Çok geçmiş olsun kuzummmm 🙏❤️

İyi geceler bugünkü menüm
Kahvaltı
İki dilim ekmek
Bir dilim peynir
İki sahanda yumurta
İki çatal patates kızartması
7 zeytin
Akşam
Üç kaşık pilav
Bir tabak etli nohut
Salata bir kase yoğurt
Bir avuç yer fıstığı
Yarım dilim güllaç
İki litre su
Bir saat yürüyüş
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum

Eklentiler

• IMG_20230327_233821.jpg
    IMG_20230327_233821.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 24
Çok geçmiş olsun kuzummmm 🙏❤️
Saolasın kuzum. Geçtim mutfağa sessiz sessiz ağlıyorum. Allah dermansız dert vermesin, o korku içindeyken sakinliğimi korumaya çalışmak beni o kadar yoruyor ki. Dilim ‘tamam kızım birşey yok, geçecek’ diyor ama bayılmamak için zor tuttum kendimi

Saolasın kuzum. Geçtim mutfağa sessiz sessiz ağlıyorum. Allah dermansız dert vermesin, o korku içindeyken sakinliğimi korumaya çalışmak beni o kadar yoruyor ki. Dilim ‘tamam kızım birşey yok, geçecek’ diyor ama bayılmamak için zor tuttum kendimi
Yapma böyle kuzum ağlama iyi olacak inşallah 🥺🥺🥺🙏

Olgunlaşmış Bir muz bir yemek kaşığı tahin ve benmari usulü eritilmiş iki kare bitter çikolatayı Rondo da parçaladım Bu arada Tahinin koyu kısmından olacak Daha sonra sufle kaplarına koydum önceden ısıtılmış 175 derece fırında 10 dakika pişirdim

Kızlar çok özür dilerim. Akşam kızımı almaya gittiğimde burnunun kanadığını öğrendim. Durdurdukları için haber vermemişler, ne oluyor demeye kalmadan ateşlendik. Benim aklımdan tamamen çıktı kilo bildirimi. Kabul ederseniz şimdi tartıldım, kilom sabit 🥺 Kusura bakmayın kaptanlarım Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-
Çok geçmiş olsun canım, o korku ve paniğini anlayabiliyorum , inşallah şimdi iyidir yavrun, kontrolü ihmal etme, çok çok geçmiş olsun tekrar

Çok geçmiş olsun anliyorum seni evlat insanin en hassas yanı, ruhunun en incinen yeri . Rüzgar esse hasta olur diye korkuyor insan .Aklina kötü şeyler getirme olagan bir durum olabilir annelik içgudulerinden dolayi korkunc senaryolar kuruyorsun aklinda muhtemelen ama kuzucuklar böyle büyüyor iste bagisikliklari savasiyor aslinda.Allah şifa versin yavruna size de gönül inşirahi versin🤲

Yavrum ya😔😔 bak sebebi üzerine tahmin yurutebiliyoruz, inşallah tekrarlanmaz sağlıkla buyur yavrun🤲 yeme noktasında ikna etme canım vücut aclikta toparliyormus kendini.Hasta hücreleri yiyormuş.İnsan dayanamior biliyorum:KK43:
Sana destek olacak eş dost komşu yok mu yakınında?
Olgunlaşmış Bir muz bir yemek kaşığı tahin ve benmari usulü eritilmiş iki kare bitter çikolatayı Rondo da parçaladım Bu arada Tahinin koyu kısmından olacak Daha sonra sufle kaplarına koydum önceden ısıtılmış 175 derece fırında 10 dakika pişirdim
Teşekkür ederim canım,çok makbule geçti☺️ Sen nasıl oldun, grip olacak gibiydim?Umarım ilerlememistir

X