Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım fit sufleyi nasıl yapıyorsun?

Çok geçmiş olsun canım,ateş sonradan mı oldu burnu kanamadan önce de var mıymış? İnşallah çabuk toparlar

Çok geçmiş olsun canım,ateş sonradan mı oldu burnu kanamadan önce de var mıymış? İnşallah çabuk toparlar
Canım aslında ateş uzun zamandır bazı zamanlar 37lerde dolaşıyor. Biraz önce 38e yaklaşınca üstünü inceltmek için uyandırmak zorunda kaldım, uyanmışken de süt verdim 1 bardak. Anında çıkardı ne varsa, ağzı burnu kan içinde… Delirmek üzereydim ki alerjik hastalarda burun kılcal damarlarında hassasiyet olduğundan kanama sıkça gözlemleniyormuş. Kanamayı durdurduk. Bulantı ilacı verdim, çubuk krakere ikna ettim. Offff

Çok geçmiş olsun kuzummmm

İyi geceler bugünkü menüm
Kahvaltı
İki dilim ekmek
Bir dilim peynir
İki sahanda yumurta
İki çatal patates kızartması
7 zeytin
Akşam
Üç kaşık pilav
Bir tabak etli nohut
Salata bir kase yoğurt
Bir avuç yer fıstığı
Yarım dilim güllaç
İki litre su
Bir saat yürüyüş
Cordelia Zipzip- 60kiloyum

Eklentiler

• IMG_20230327_233821.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 24
Çok geçmiş olsun kuzummmm
Saolasın kuzum. Geçtim mutfağa sessiz sessiz ağlıyorum. Allah dermansız dert vermesin, o korku içindeyken sakinliğimi korumaya çalışmak beni o kadar yoruyor ki. Dilim ‘tamam kızım birşey yok, geçecek’ diyor ama bayılmamak için zor tuttum kendimi

Yapma böyle kuzum ağlama iyi olacak inşallah

Olgunlaşmış Bir muz bir yemek kaşığı tahin ve benmari usulü eritilmiş iki kare bitter çikolatayı Rondo da parçaladım Bu arada Tahinin koyu kısmından olacak Daha sonra sufle kaplarına koydum önceden ısıtılmış 175 derece fırında 10 dakika pişirdim

Çok geçmiş olsun canım, o korku ve paniğini anlayabiliyorum , inşallah şimdi iyidir yavrun, kontrolü ihmal etme, çok çok geçmiş olsun tekrar

Çok geçmiş olsun anliyorum seni evlat insanin en hassas yanı, ruhunun en incinen yeri . Rüzgar esse hasta olur diye korkuyor insan .Aklina kötü şeyler getirme olagan bir durum olabilir annelik içgudulerinden dolayi korkunc senaryolar kuruyorsun aklinda muhtemelen ama kuzucuklar böyle büyüyor iste bagisikliklari savasiyor aslinda.Allah şifa versin yavruna size de gönül inşirahi versin

Yavrum ya bak sebebi üzerine tahmin yurutebiliyoruz, inşallah tekrarlanmaz sağlıkla buyur yavrun yeme noktasında ikna etme canım vücut aclikta toparliyormus kendini.Hasta hücreleri yiyormuş.İnsan dayanamior biliyorum
Sana destek olacak eş dost komşu yok mu yakınında?
Teşekkür ederim canım,çok makbule geçti Sen nasıl oldun, grip olacak gibiydim?Umarım ilerlememistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…