Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar çok özür dilerim. Akşam kızımı almaya gittiğimde burnunun kanadığını öğrendim. Durdurdukları için haber vermemişler, ne oluyor demeye kalmadan ateşlendik. Benim aklımdan tamamen çıktı kilo bildirimi. Kabul ederseniz şimdi tartıldım, kilom sabit 🥺 Kusura bakmayın kaptanlarım Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-

Kızlar çok özür dilerim. Akşam kızımı almaya gittiğimde burnunun kanadığını öğrendim. Durdurdukları için haber vermemişler, ne oluyor demeye kalmadan ateşlendik. Benim aklımdan tamamen çıktı kilo bildirimi. Kabul ederseniz şimdi tartıldım, kilom sabit 🥺 Kusura bakmayın kaptanlarım Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-
geçmiş olsun canım. şimdi nasıl?

geçmiş olsun canım
Biraz uzanacağım dedi, 10 dk içinde uyumuş. Güzelce karnını doyurmadı, ilaçlarını içmedi… 37,2 ile 37,5 arasında geziyor. Başım ağrıyor diyordu… çocukların burnu kanayınca karıştırdığını düşünüyoruz ama durduk yere kanadığını söylüyor. Elimde ateş ölçer, gidip gelip ölçüyorum ilaç verecek kadar yükselir mi diye. Yarın sabaha da randevu aldım doktordan, bakalım ne diyecekler.

Biraz uzanacağım dedi, 10 dk içinde uyumuş. Güzelce karnını doyurmadı, ilaçlarını içmedi… 37,2 ile 37,5 arasında geziyor. Başım ağrıyor diyordu… çocukların burnu kanayınca karıştırdığını düşünüyoruz ama durduk yere kanadığını söylüyor. Elimde ateş ölçer, gidip gelip ölçüyorum ilaç verecek kadar yükselir mi diye. Yarın sabaha da randevu aldım doktordan, bakalım ne diyecekler.
hımmm Allah şifa versin canım. havalar da dengesiz. benim bile azcık boğazım kıpırdıyor. geçen hafta da olmuştu. 2-3 gün sürdü durdu. dünden beri yine var 🤷‍♀️

Yediklerimi paylaşayım;

Sahur
1 kabaktan kabak sandal,
1 kase çorba.

İftar
1 kepçe çorba,
1 tabak türlü,
1 dilim ekmek,
1 tane baklava.

Su:1,5 lt Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
hımmm Allah şifa versin canım. havalar da dengesiz. benim bile azcık boğazım kıpırdıyor. geçen hafta da olmuştu. 2-3 gün sürdü durdu. dünden beri yine var 🤷‍♀️
geçmiş olsun canım. Benimde oluyor arada ama c vitaminli bir soğuk algınlığı ilacı içiyorum, ertesi güne birşeyim kalmıyor. Ama yavrumda astım olduğu için çok tedirgin oluyorum ufacık şeyde, tedaviye rağmen bazen 1 ay toparlayamıyor kendini🥺

İmdaaatttt:skandal::skandal::skandal:
65 çıktım sabah😭😭 cuma 63.3 idim.Fark 1.7😭😭😭
Bir haftadır bugünün derdini çekiyordum,uçuğum bile çıkmıştı.Dun gece sabaha kadar rüya gördüm.Coxugu gece boyunca bakıcıya götürdüm,derse geç kaldım.Hepi topu 3,5 saat uyumuşum😩
Bugünü atlattım ya bundan sonrası daha kolay olur inşallah.cok şükür dorun olmamış bakicida da.

Çok çok geçmiş olsun canım rabbim tez zamanda şifasını versin yavrunun inşallah 🤲🏻♥️

Yediklerimi paylaşayım;

Sahur
1 kabaktan kabak sandal,
1 kase çorba.

İftar
1 kepçe çorba,
1 tabak türlü,
1 dilim ekmek,
1 tane baklava.

geçmiş olsun canım. Benimde oluyor arada ama c vitaminli bir soğuk algınlığı ilacı içiyorum, ertesi güne birşeyim kalmıyor. Ama yavrumda astım olduğu için çok tedirgin oluyorum ufacık şeyde, tedaviye rağmen bazen 1 ay toparlayamıyor kendini🥺
ben de kaç gündür multivitamin içiyorum. ama tabi dikkatli olmak lazım. domuz gribi falan olmasın da. o uzun sürüyor. ben hala topluluk içinde maske takıyorum.

Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-

27 Mart 2023

sahur 04.30
1 servis kaşığı menemen
önceki günden kalan 3 küçük islim kebabı
1 küçük yulaf kepeği krepi
söğüş salata
2 ceviz

iftar 19.40
avuç içi kadar hindi tandır
kestane mantarı sote
1 servis kaşığı basmati pilavı
salata
1 dilim pide
1 adet kayısı reçelinin meyvesi

sahurdan yatana kadar 1,5 lt su
Afiyet olsun kaptanim ❤
Merhaba kızlar herkese hayırlı iftarlar ben bugün daha kötü hissedince tekrar doktora gittim iki tane serum yedim şimdi daha iyiyim ne ağır bir gripmis uzun zamandır böyle hasta olmamıştım bademciklerimde çok fena şişmiş ama serumlar iyi geldi
Cok gecmis olsun Allah sifa versin canim🤲
Zipzip- Zipzip- ben hep değişim yaparım ama bu hafta böyle kalsın takımlar.
Tamam kaptanım ❤

Olsun canim sen ve cocugun iyi olda gerisi önemli değil cok gecmis olsun❤
Yediklerimi paylaşayım;

Sahur
1 kabaktan kabak sandal,
1 kase çorba.

İftar
1 kepçe çorba,
1 tabak türlü,
1 dilim ekmek,
1 tane baklava.

Afiyet olsun canim❤
İmdaaatttt:skandal::skandal::skandal:
65 çıktım sabah😭😭 cuma 63.3 idim.Fark 1.7😭😭😭
Bir haftadır bugünün derdini çekiyordum,uçuğum bile çıkmıştı.Dun gece sabaha kadar rüya gördüm.Coxugu gece boyunca bakıcıya götürdüm,derse geç kaldım.Hepi topu 3,5 saat uyumuşum😩
Bugünü atlattım ya bundan sonrası daha kolay olur inşallah.cok şükür dorun olmamış bakicida da.
Ilk gun stres olmussun canim bugünden sonra yediklerinede dikkat edip cuma en kötü sabit olarak gelirsin🥰

27.03 .2023
Sahur:1bardak su
Fibromiyalji kolum kalkmadi

İftar:6kasik pilav
7kasik pırasa yemeği
1kase yoğurt
3biber
5 çilek
8000 adım
45 dk eliptik bisiklet
Z zipzip , Cordelia Cordelia , 60kiloyum 60kiloyum

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-27-22-26-45-591_com.xiaomi.wearable.jpg
    Screenshot_2023-03-27-22-26-45-591_com.xiaomi.wearable.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2023-03-27-22-26-34-900_com.xiaomi.wearable.jpg
    Screenshot_2023-03-27-22-26-34-900_com.xiaomi.wearable.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 15
Geçmiş olsun cnm havalar hızlı değişiyor

X