Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm 15.03.2023

10:30 kahve az sütle
12:30 1 muz, 2 hurma, 4yk yulaf, 2 ceviz, 1 bardak süt (shake)

14:30 yesilcay

16:00 sütlü kahve, 2 parca cikolata, 1 avuc jelibon :KK43:

18:00 1 tabak bamye yemegi, Salata, 2 bardak Ayran

12.596 adim
2.5lt su
2 mil leslie
21FEF350-9C7B-4710-9BBD-8B093EE21587.jpeg

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan

Menüm 15.03.2023

12.596 adim
2.5lt su
2 mil leslie
Eki Görüntüle 3218538

bu apple watch mu pınarım
ben uzuuuuunn zamandır spor falan yapmadığından adımsayarını falan hiç kullanmıyorum. nerden açıyoruz nasıl kullanıyoruz
bebeği emziriyorum youtube den bakmayım dedim😁

kuzum, büyük kızıma çok kafam takılıyor, sanırım ondan bugün biraz dağınığım
çok asileşti, bana karşı babasına karşı çok asabi çok asi dediğim dedik bir kız oldu
yaşı daha 9 ama tam bir ergen

babasına offf çok konuşma falan diyor tabii babasının duymayacağı şekilde ya da bana bağırıyor ypmasını istediğim hiçbirşeyi yapmıyor sürekli mutsuz ne yapacağımı şaşırdım
Aynı durumdan muzdarip olan biriyim şuan oğlum aynı şekilde 9 yaşında babasıyla 4 gündür kus konuşmuyor inat dediğim dedik a dediğimize b diyen herşeye cevap veren bir çocuk oldu okulda öğretmeni ile rehber öğretmeni ile pedolog bir arkadaşım ile görüştüm öncülük yeteginin çok yüksek oldugunu ve aşırı özgüven sahibiymis okulda Kendisinin okulda grup kurduğunu bu grubun lideri olduğunu oyunlara onun karar verdiğini öğrendim bu yüzden evdede bizi yönetmeye calisiyormus tabi ben şok geçirdim bu sene son senesi ilk okulda seneye bakalım devam ederse yazın yada bir düzelme olmazsa başka çözümler uretecegim.Mutlaka öğretmeni ile iletişime geç canım bazen ergenlik döneminde mi diyoruz ama işte altta başka sebep çıkıyor

Oğlum bir taraftan bir taraftan ev sahibi bir taraftan taşınacak ev arıyorum bir taraftan daha önce rahim ağzı kanseri geçirmiştim tekrar belirtileri varmış gibi geliyor korkuma doktora gidemiyorum çok az kaldı bakırköy zirayet etmeme cidden şuan herşeyden bıkmış moddayim
Ev sahibi yıl dolmadan zam yapma derdinde zam dediysem yanlış anlaşılmasın 4 bin TL kira ise bunu 8 bin TL çıkarma derdinde Allah aşkına bu millet uzayda mı yaşıyor asgari ücret 8500 olan bir ulkede İstanbul için 6000 altı ev kirası yok oda ya ahir yada 1+0 kafayı yediniz kimse dur demeyecek mi bu işe
Diğer taraftan hastalık belirtileri tekrar mücadele edecek uğraşacak güçte hissetmiyorum kendimi zor çok zor işte ya oturup ağlamak istiyorum onu yapacak gücü bile bulamıyorum

Oğlum bir taraftan bir taraftan ev sahibi bir taraftan taşınacak ev arıyorum bir taraftan daha önce rahim ağzı kanseri geçirmiştim tekrar belirtileri varmış gibi geliyor korkuma doktora gidemiyorum çok az kaldı bakırköy zirayet etmeme cidden şuan herşeyden bıkmış moddayim
Ev sahibi yıl dolmadan zam yapma derdinde zam dediysem yanlış anlaşılmasın 4 bin TL kira ise bunu 8 bin TL çıkarma derdinde Allah aşkına bu millet uzayda mı yaşıyor asgari ücret 8500 olan bir ulkede İstanbul için 6000 altı ev kirası yok oda ya ahir yada 1+0 kafayı yediniz kimse dur demeyecek mi bu işe
Diğer taraftan hastalık belirtileri tekrar mücadele edecek uğraşacak güçte hissetmiyorum kendimi zor çok zor işte ya oturup ağlamak istiyorum onu yapacak gücü bile bulamıyorum
Allah yardımcınız olsun kalbinize ferahlık versin inşallah

14 Mart Salı 11.629 adım
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia
Süper maşallah kaptan ♥️👏🏻
İyi akşam
15 mart menu
12.30
İki sahanda yumurta
İki dilim tam buğday ekmeği
Bir dilim peynir
5 zeytin
Üç küçük domates
İki çay
19.00
Bur tabak tavuklu mantar sote
Bir kase cacık
İki dilim ekmek
9332 adım
sara_28 sara_28 Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun 🌸
Çok moralim bozuk az önce tartildim hala artiyim niye ya niye yedigim ictigim ortada anlamiyorum
WC durumun nasıl canım belki ödemde olabilir veya vücut kendini korumaya almıştır moralini bozma uzun süre aynı şekilde düşük kalori beslenince olabilir aslında lahana yemeği çok iyi geliyor seviyorsan
Menüm 15.03.2023

12.596 adim
2.5lt su
2 mil leslie
Eki Görüntüle 3218538

Afiyet olsun 🌸
Allah yardımcınız olsun 🤲🏻
15 Mart Çarşamba menüsu
Sabah:2 haşlanmış yumurta
2bardak Yeşilçay
6dal maydonoz
5zeytin
1parca peynir
1dilim ekmek

Öğlen:1kucuk börek

Akşam :Salata

Zipzip- Zipzip- , Cordelia Cordelia , sara_28 sara_28
Afiyet olsun 🌸

Selamm
15 Mart Çarşamba
10.30 Kaşarlı hindi fümeli tb tost 5 zeytin 1 havuç yeşillik
11.30 elma
13.30 Patatesli yumurta yeşillik sütlü kahve
16.00 1 dilim kek 🫠
18.00 ızgara tavuk 1 sb ayran Salata
21.00 kivi kuşburnu çayı
2litre su
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sara_28 sara_28

Eklentiler

• 20230315_212959.jpg
    20230315_212959.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 21
ödem olabilir canım. bozmamaya çalış. moral bozukluğu genelde yeme atağına sebep olabiliyor

Bazen düsmüyor bi anda düsüveriyor cnm bende su ara takildm eve düsmedikce tarti yiyesim geliyor 😢 seni cok iyi anliyorm

Süper maşallah kaptan ♥️👏🏻

Afiyet olsun 🌸

WC durumun nasıl canım belki ödemde olabilir veya vücut kendini korumaya almıştır moralini bozma uzun süre aynı şekilde düşük kalori beslenince olabilir aslında lahana yemeği çok iyi geliyor seviyorsan

Afiyet olsun 🌸

Allah yardımcınız olsun 🤲🏻

Afiyet olsun 🌸
Sagolun kizlar haftanin bir günü akşam gec saatte 11 gibi tost ve tatli yiyip yatmistim sebebi de o gun tek oğun yapip aclik krizine girmem sonra bir turlu duzeltemedim ama anlamiyorum 1 kilo almak icin 7000 kslori almak grrekiyormus yediklerimi hesapliyorum taş catlasin 2000 kalori diyet yapa yapa metaboloizmayi da mahvettim .Denizin dedigi gibi kusana kadar yemek geldi icimden hatta yumurta haslayacaktim vazgectim gittim en sevdigim soganli kiyma kavurdum kendime tamamen yeme atağiydi .Ne diyeyim Allah baska dert vermesin cok kez basardim yine basaracam inşallah 😩

Sende de dertler derya olmuş Elif ama hepsi bitip gidiyor degil mi zahmeti gidip rahmeti kalacak inşallah sen sagligina odaklan sagliktan gerisi yalan ihmal etme git doktora en azindan içini rahatlatmis olursun .Simdi kurt gibi yeyip bitirir seni bu düşünce oglunu da takma kafaya erkek çocuk buyutmek zaten zor simdi sizi yoran o özellikleri ilerde onun hayatinda is ,meslek ,kariyer anlaminda çok ise yarayabilir .Çocuk bu sonucta vardir onunda gönlune giden bir kapi.Kira konusunda da valla ne desen haklisin .Babalarimiz emekli ikramiyesi ile ev alip tek maasla ev gecindiriyolardi simdi iki kisi çalissan bile zor

Bugün sesim de gitti, iştahım yok ama sütüm etkilenmesin diye yemeye calisiyorum.Aralikli oruç da yapamadım portakal yiyebilmek için akşam.
15 Mart Çarşamba
Kahvaltı 10.00
1 h yumurta ve yeşil soğanla salata yapıp yedim.1 kk tahin helvası.2 dlm TB ekmegi

14.00 1 muz 1 portakal 2 ceviz

17.30
Sabahla aynı

20.30
1 portakal

2,5 lt su, 4300 adim Cordelia Cordelia Elhan Elhan Zipzip- Zipzip-

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-15-22-21-04-901_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2023-03-15-22-21-04-901_com.huawei.health.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 24
Bugün sesim de gitti, iştahım yok ama sütüm etkilenmesin diye yemeye calisiyorum.Aralikli oruç da yapamadım portakal yiyebilmek için akşam.
15 Mart Çarşamba
Kahvaltı 10.00
1 h yumurta ve yeşil soğanla salata yapıp yedim.1 kk tahin helvası.2 dlm TB ekmegi

14.00 1 muz 1 portakal 2 ceviz

17.30
Sabahla aynı

20.30
1 portakal

2,5 lt su, 4300 adim Cordelia Cordelia Elhan Elhan Zipzip- Zipzip-
Allah şifa versin. Annelerin hasta olmaya bile hakları olmuyor maalesef. :KK43:
Afiyet olsun canım. 💙Tez zamanda iyilesmeni dilerim.

X