Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ohh masallah canim

İç iç ben bugünde yaptım bakalım bir hafta denicem

😂😂😂 Kaybeden takım o hafta kaçamak yapamasin cezamizda bu olsun😬

Çok geçmiş olsun canım

Allah beterinden korusun rabbim şifa versin iyi soğukkanliligini koruyabilmissin yazın başında bizimde küçük kızın başına bir kaza geldi dışarıda oynarken düştü dişleri dudagini kesmiş sandık meğer hem dudağı kesilmiş hem üstteki süt dişi kökten çıkmış ama o kani görünce elim ayagim çekildi hiçbir şey yapamadım Allah'tan yanlız degildim

O zaman kaybetmeye mahkum olur😬

Günaydın canım

Günaydın kaptanım

Hayırlı yolculuklar kazasız belasız inşallah

Günaydın canım çok geçmiş olsun

Günaydın canım bdv nin sonunu genelde ban oluyor 🤣ordami ban yedin

Günaydın canım

Ben izlemiyorum mümkün mertebe yapılanları canım çekiyor sonrası Bana eziyet oluyor 😂

Günaydın abla

Kolay gelsin ablam
sagol canimm💕
dun yatmadan ictim bugun bitiririm dukani sen bir hafta kesintisiz mi yaoiyorssun 😬

kaybeden takımmm kara önlük giyemez ama profilini karartabilir yani o takımı goz hapsine alicaz yedikleri ictikleri goze batıcak profil kara olunca 😂😂😂😂😂😂
Cordelia Cordelia

🤣🤣🤣 Günaydın 😂😂😂

Tebrikler canım 🥰

Tebrik ederim abla çok güzel 🥰🌹

Geçmiş olsun kaydırakta ne işin var diyecektim okudum sonradan 😂😂😂

Herkesin bu mesaja üzülmesi benimse gülmem 😂😂😂

Afiyet olsun canım 🌹

Banada el at. Bugünde mutfağa giriştim. Bitirdimmi 3-5 sene temizlik yapmam bidaha. 🤪

Afiyet olsun canım 🌹

Hoşgeldin canım kendini tanıtırmısın🤪🤪🤪

Kilo bildirmeyebler ne yapacak spor kaptaniçem? Pazartesi bildiririm diye şey etmişdim. 🙄

Afiyet olsun canım 🌹

Geçmiş olsun canım. Afiyet olsun 🥰

Off canım çok geçmiş olsun. Nasıl şuan?

Afiyet olsun canım 🌹 sporlarında şahane 😍
3-5 sene mi napiyon kız :KK53::KK53:
kolay gelsin kuzum okullar acilmadan hallettim bennn 🤗

sporlarima bakmiş 😬 daha arttiricam puanlarimı 💕💕💕💕
Kmsl Hnd Kmsl Hnd galiba 2.ciye banlanmak istiyosun :işsiz:
nerelerde ne yapiyor gri olmus profili 😑
Bu kadar enerji dolu olmanın bir bedeli olmalıydı kötü bir haber almasam olmazdı eltimin kardeşi 6 ay önce prematüre doğum yapmıştı O gün bugündür hastanedeydi yavrucak savaşıyordu ama bugün yenik düşmüş boğazıma bir öküz oturdu
Vaktinde dogsaydi benim kardeşimin bebeğiyle bir olacaklardi🥺 Allah'ım hiç bir annenin ciğerini yakmasin
allahım sabırlar versinnn cok zor bir durum .. 😔
Bol eksili başlangıcın olsun canim

Allah razı olsun kızlar yazik kizin yuzu gülmedi bir türlü ilk eşinden şiddet gördü ayrıldı şimdiki evliliğin dede uzun uğraşlar sonucu hamile kalmıştı nasip olmadı yavrusunu kucağına almak
imtihan dunyasında hersey var ... mallarimızla canlarımizla eşlerimizle herseyimizle sınanacağımızı soyluyor Rabbimm ... su an agir bir imtihan geciriyor allah yar ve yard. olsun 😔

Hastay dediler öyle duydum 🤭🤭🤭🤭

Bizde boş geçmez bundan sonra her ay doğum günü çıkar Kasım da oğlum ve ben Aralık'ta eşim 😂

Tabiki siz mersk etmeyin diye yoksa niye atayım kilomu :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Geçmiş olsun kuzum 😔

Canım ben birşey diyemem niye diyeyim ki hepimizin böyle zamları var ama ben bir anda o kiloyu gorunce şaşırdım 🙄

Gel gel 🤭

🙄🙄🙄🙄 Ne işin var kaydirakta acaba 😳

Canım çok geçmiş olsun Rabbim korumus😔

Günaydın guzelikler 💋💋💞💞
Kuzum ben birşey demedim, siz ne derseniz haklısınız bende + bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Şaşırmamak ve kırmakta haklısınız .
Afiyet olsun canim💞

Gunaydin canim 💞

Gunaydin canim 💞

Afiyet olsun canım 🌼

Afiyet olsun canım 🌹

Teşekkür ederim canım 🥰

Teşekkür ederim canım 🌹

😔😔😔 Allah sabr versin. 😔
Sağolun canlar 💕

Selam. Yüzüm yoktu gelmeye o yuzden uzaklaştim birkac gun
Niye öyle diyorsun en fazla kiloyu ben aldım 2.700 ile yüzsüz yüzsüz geldim . Sanki gidecek başka yerimiz varda. Burdan uzaklaşma , uzaklaşırsan kurtlar kapar. Ne edecez gülüm öyle de böyle de zayıflayacağız başka yolu yooooookkkkk. 😁

Niye öyle diyorsun en fazla kiloyu ben aldım 2.700 ile yüzsüz yüzsüz geldim . Sanki gidecek başka yerimiz varda. Burdan uzaklaşma , uzaklaşırsan kurtlar kapar. Ne edecez gülüm öyle de böyle de zayıflayacağız başka yolu yooooookkkkk. 😁
Dün hiç girmedim. Kim ne kg verdi bakamadim. Bende aldim 🤷🏻‍♀️ ama tartilmadim. Akşamlari falan girla yedim🤨 dün kizi ilk kez okulda tek biraktim. Onumuzdeki haftayida atlatirsak guzel devam eder. Hic ağlamadi maşallah. Ama simdi burnum akiyor diyor 🤦🏻‍♀️

Hedef_69 Hedef_69 nasıl bir takım kuracak? Sportif kişileri mi kilosu fazla olanları mi , yoksa eski arkadaşlarıni mi seçecek? Reklamlardan sonra. 😂😂😂
Hep Acun olmak istedim. Yarışın ortasında kural değiştirmek... :KK71:
Sonra seyirciye sosyal mesaj vermek ... 😇
Şort ve terlikle yarışma yönetmek...:olamaz:

Hevesimi burda alayım bari.😂
Tabi dilek gelirse🤦🏻‍♀️😁Çok özür dilerim takıma ugrayamadim akşamdan beri dün misafir geldi evrene nasıl bı enerji gonderdiysrm 3 gündür misafirim eksik değil🙈Bugünde pazar turşu aşkıyla uyandım turşuluk bamys aldım onlsrls uğraşıyordum:KK43:

X