Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu kadar enerji dolu olmanın bir bedeli olmalıydı kötü bir haber almasam olmazdı eltimin kardeşi 6 ay önce prematüre doğum yapmıştı O gün bugündür hastanedeydi yavrucak savaşıyordu ama bugün yenik düşmüş boğazıma bir öküz oturdu
Vaktinde dogsaydi benim kardeşimin bebeğiyle bir olacaklardi🥺 Allah'ım hiç bir annenin ciğerini yakmasin
Rabbim ailesine sabir versin inşAllah🥺

Sagolun kizlar, iyi cok sukur gece rahat uyudu

Gunaydin cnm gecmis olsun hayirdir usuttumu acaba

Çok geçmiş olsun canım. Nesi var?

Çok sağolun kizlar. Ishali kotu bagirsakta virüs var büyük ihimal. Uyudu uyandi simdi iyi çok şükür bi seyler de yedi.
Geçmiş olsun 😔 bir hastalıkdır gidoyor bütün çocuklar hasta 😔

Gecmis olsun canim 💕

Iyi olmus banlanmişsin çok gezenin kıçına çöp batarmış :KK53:

Afiyet olsun canım 💕

Sagol canim💕

Afiyet olsun canım 💕

Sagol canim🙄

Afiyet olsun canım 💕

Sagol canim 💕
Sagolun kizlarr

Günaydın kizlar 🌺
Bu kadar enerji dolu olmanın bir bedeli olmalıydı kötü bir haber almasam olmazdı eltimin kardeşi 6 ay önce prematüre doğum yapmıştı O gün bugündür hastanedeydi yavrucak savaşıyordu ama bugün yenik düşmüş boğazıma bir öküz oturdu
Vaktinde dogsaydi benim kardeşimin bebeğiyle bir olacaklardi🥺 Allah'ım hiç bir annenin ciğerini yakmasin
Allah sabır versin inşallah 🤲🏻😔😔

Rabbim ailesine sabir versin Allah rahmet eylesin 😔🤲

Dunki menum

Sabah
Biraz cokelek
1 dilim tb ekmegi
1 h yumurta

Ara
2 hurma

Ara
3 ceviz
2 tk fistik ezmesi

Aksam
Kazadan dolayi biraz karpuz kavun 3yk pilav

Ara
10 badem
Afiyet olsun canım 🌼
12 00
2 dilim tb ekmek domates salatalık marul krem peynir 1 ekmeğin üzerine sürüldü. 1 haşlanmış yumurta 1 kahve
Arada
Marul 3 ceviz küçük domates 5 tane
19 00
2 tane dolma 1 kase yoğurt salata
2.lt su
@Zipzip- 💕 E Elif_Eylul 💕
Perşembe adımı 2.616. =261p
Cuma adımı. 5.869. =586p
Cordelia Cordelia 💕
Afiyet olsun canım 🌹
Afiyet olsun canim 💞

🤭🤭

Gunaydin canim 💞

Hayirli yolculuklar canim 💞

Gunaydin canim 💞

Gunaydin canim 💞

Gunaydin canim 💞

Dilekte is yok beni al o zaman sen kaptanim sen ol 🤭
Teşekkür ederim canım 🥰
Gecmis olsun canim 💕

Iyi olmus banlanmişsin çok gezenin kıçına çöp batarmış :KK53:

Afiyet olsun canım 💕

Sagol canim💕

Afiyet olsun canım 💕

Sagol canim🙄

Afiyet olsun canım 💕

Sagol canim 💕
Teşekkür ederim canım 🌹
😔😔😔 Allah sabr versin. 😔

Çok sağolun kizlar. Ishali kotu bagirsakta virüs var büyük ihimal. Uyudu uyandi simdi iyi çok şükür bi seyler de yedi.

Sagolun kizlarr

Canim cok gecmis olsun. Ishal ve kusmaya bagli bir virüs salgini var diyorlar rabbim şifa versin.

Canim sabah uyanmis arayacaktim ama hic sorma basima gelenleri

Benim kucuk kiz annemgilde dustu kafasini masaya carpti
Kanlar akti o an direk kucakladim soguk kanliligimi korumaya calisiyorum ama elim ayagim titriyodu arabayi nasil surdum bilmiyorum acile gittik
2 doktor geldi bakti dikis atmayalim dediler kucuk oldugu icin
Pansuman yapip gonderdiler ama ben benden gectim
Simdi uyuttum
Iyi cok sukur genel durumu falan iyi yani
Allah beterinden korusun🤲🏻

Bende durumlar bu kizlar ne yedim ne ictim hic hatirlamiuorum kendime gelim yazarim insallah

Canım çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun. Keşke meleklerimize birşey olmasa. Ben böyle durumlarda elim ayagim birbirine giriyor maşallah sana süreci iyi yönetmişsin.

Bol eksili başlangıcın olsun canim
Amin. Melek oldu. Rabbim sabır versin ailesine. 😔

Rabbim ailesine sabir versin inşAllah🥺

Günaydın kizlar 🌺

Allah sabır versin inşallah 🤲🏻😔😔

Rabbim ailesine sabir versin Allah rahmet eylesin 😔🤲

😔😔 Allah sabr versin. 😔
Allah razı olsun kızlar yazik kizin yuzu gülmedi bir türlü ilk eşinden şiddet gördü ayrıldı şimdiki evliliğin dede uzun uğraşlar sonucu hamile kalmıştı nasip olmadı yavrusunu kucağına almak

:KK43: Rabbim cok sevmis yanina almis en masum haliyle ailesine sabirlar versin tez zamanda saglikli sihatli kucaklarini doldursun insallah bizim bilmedigimiz hayir vardir illa ki

Iyi olur hak ediyor🤐
nerde geziyor bi bakiyim

Aijoo Aijoo kaç gündür yoksun
Cocuklari hastaydi en son galiba

Bol eksili başlangıcın olsun canim

Allah razı olsun kızlar yazik kizin yuzu gülmedi bir türlü ilk eşinden şiddet gördü ayrıldı şimdiki evliliğin dede uzun uğraşlar sonucu hamile kalmıştı nasip olmadı yavrusunu kucağına almak
Rabbim yeniden sağlıkla anne olmayı nasip olmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

X