Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese İyi Akşamlar :KK200: :KK200: :KK200:

1. MasterFit yarışmamızı başlatıyoruzzzzz. Bu hafta yarışmaya katılmak istemeyen varsa bildirsin lütfen. Kilo bildiren herkes bu yarışmalara katılmak istiyor kabul edeceğiz.

Yarışmada Yıldızlar Takımından en çok kilo veren arkadaşımız, Kırmızı Takım kaptanı olacak. Kendine, rakip kaptan seçecek, öncelikle Kırmızı takım kaptanı bir üyeyi kendi takımına seçecek. Sonra mavi Takım kaptanı..
Bu şekilde iki takım belirlenecek. Bu takımların üyelerinin kilo verme yüzdeleri toplanacak ve üye sayısına bölünecek. En çok kilo veren takım kazanacak.

Kilolarımızı. tarih ve nick yazısı yazdığmız bir kağıdı tartı üzerine koyarak her Cuma saat 15.00 'a kadar bildirmeniz gerekmektedir.

Hayırlı olsun Herkese Başarılar. Bu hafta en çok kilo veren Hedef_69 Hedef_69 arkadaşımız Kırmızı Takım Kaptanı olmuştur.
Kendisini Tebrik ediyorum.
Rakip Kaptanı seçmeni rica ederiz. (Mavi Takım Kaptanını)

Bu öneri için askrhpozitif askrhpozitif arkadaşımıza teşekkür ederiz.

@Zipzip- E Elif_Eylul

Hedef_69 Hedef_69 Dilek burada detaylar

sagol canimm💕
dun yatmadan ictim bugun bitiririm dukani sen bir hafta kesintisiz mi yaoiyorssun 😬

kaybeden takımmm kara önlük giyemez ama profilini karartabilir yani o takımı goz hapsine alicaz yedikleri ictikleri goze batıcak profil kara olunca 😂😂😂😂😂😂
Bak buda güzel fikirmis onerebilirsin bunu kaptana😬
allahım sabırlar versinnn cok zor bir durum .. 😔

imtihan dunyasında hersey var ... mallarimızla canlarımizla eşlerimizle herseyimizle sınanacağımızı soyluyor Rabbimm ... su an agir bir imtihan geciriyor allah yar ve yard. olsun 😔
Aynen canım rabbim sabır versin

Selam. Yüzüm yoktu gelmeye o yuzden uzaklaştim birkac gun
canım oyle sey olur mu burdan kopunca halimiz harap oluyor yapma boylee🍀 lutfen toparla kendini haydi bakalimmm
Tabi dilek gelirse🤦🏻‍♀️😁Çok özür dilerim takıma ugrayamadim akşamdan beri dün misafir geldi evrene nasıl bı enerji gonderdiysrm 3 gündür misafirim eksik değil🙈Bugünde pazar turşu aşkıyla uyandım turşuluk bamys aldım onlsrls uğraşıyordum:KK43:

Balım turşu kuruyordum ben takımı da başkası kursun artık😂😂

heyecanla seni bekledim yahu 😂

Takim kapandi diye herkes rahatladı sanırım biri gidiyor gelmiyor,biri bildirim yapmıyor,birileri yiyor falan filan
cok haklisınn canimmm herkess bu mesajdan üstune alinmasi gerekeni alsinnn 👍 ilk başta ben .. ama burasida olsa cuma yarismasida olsa azim bizimle grup enerjimizle 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Hergun uğruyorum bildirimi mi yapiyorum ilk ugrayamadim anda bu tavır hoş değil filiz ..
canımm hepimiz alıniyoruz hepimiz alınmaliyiz ki duralım yerimizde ... aşka gelelimmm ...

enerjimizi korumalıyız 🌟⭐⚡⭐✨⭐⚡⭐
Aslında laflar banaydı Hedef_69 Hedef_69 . Filizimiz olmasa ne yaparız . Birinin eli maşalı olması lazımki dizginleyelim kendimizi . Ben kendi adıma diyorum tabi bu hafta baya baya aldım kilo, lafı bana soktu sen atladın hemen atlama bacım .
👍😘😘
Herkes baksin keyfine 🙋‍♀️
ah kuzumm deme oyleee

o kadar yogunlugunun bahce islerinin arasinda bile hep burdaydın hep moral verdin hep takip ettinn burayı :KK68::KK68::KK68::KK68:
Allah senden razi olsunn 🌸💗💗

su takımlari belirleyelimm artik 😘😘😘
Zaten keyfime baktığım için aldım kiloyu ya . Keyifsizdim ne oldu kendime ettim . Burası olmasa yine alırım hatta veremem . İyiki varsınız .
Sen bana da mı kızdın ? Oy kıyamam sana kız, kız bana rahatla be , valla içine at at nereye kadar . 😁💕
😅😅🤣😅🤣😅🤣😅
Daha kelebekte arida kalmışsın 🤭 profili degistir mavi takim kirmizi takim kuruyoz kiz
hic dmee🤣

@nehir6161(73.2/74.8/+1.6/-%2.19)
@Elisa83(67.1/66.2/0.9/%1.34)
@Tutaste53(70.9/70.5/0.4/%0.56)
TekrarDene(74.0/72.4/1.6/%2.16)
Poni Bon(81.05/80.4/0.65/%0.80)
bluegreeneyes(72.8/72.4/0.4/%0.55)
Brzhuzur(68.3/67.8/0.5/%0.73)
zeyneppk(84.5/84.0/0.5/%0.59)
sandriyon(66.7/66.1/0.6/%0.90)
Umutumut82(91/90.2/0.8/%0.88)
Ytmz(65.3/65.4/+0.1/-%0.15)
askrhpozitif(87.5/86.35/1.15/%1.31)
Elhan(68.6/68.2/0.4/%0.58)
mavitosbik07(53.3/52.7/0.6/%1.13)
Tesnim1989(64.1/63.6/0.5/%0.78)
Tutku44(76.8
sardunya1038(66.3
ekim2009 (81.0
Mirapham (60.95

19kisi gorunuyor herkes nasterchefe katilacak mi ?

canım oyle sey olur mu burdan kopunca halimiz harap oluyor yapma boylee🍀 lutfen toparla kendini haydi bakalimmm

cok haklisınn canimmm herkess bu mesajdan üstune alinmasi gerekeni alsinnn 👍 ilk başta ben .. ama burasida olsa cuma yarismasida olsa azim bizimle grup enerjimizle 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

canımm hepimiz alıniyoruz hepimiz alınmaliyiz ki duralım yerimizde ... aşka gelelimmm ...

👍😘😘

ah kuzumm deme oyleee

o kadar yogunlugunun bahce islerinin arasinda bile hep burdaydın hep moral verdin hep takip ettinn burayı :KK68::KK68::KK68::KK68:

😅😅🤣😅🤣😅🤣😅

hic dmee🤣
Takimlara ben karismiyorum canim ayarlayin kendiniz

👍😘😘

ah kuzumm deme oyleee

😅😅🤣😅🤣😅🤣😅

hic dmee🤣
Hakkınızı helal edin valla kesinlikle isteyerek bilinçli kasten yapılmış bı durum değil:KK43:

X