Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun. 😔😔♥️♥️

canımm stres sıkıntı seni yormus olmali sabah olsun hayirla gelsinn cok opuyorum ranbim beterinden korusun 🍀

Gecmis olsun canim

Ahh kuzum çok üzüldüm geçmiş olsun. 🥺
Sagolun kizlar, iyi cok sukur gece rahat uyudu

Günaydin kızlar hayırlı hafta sonlari. Hastalara cok gecmis olsun bizde sabah 6 bucukta kucuk kizimin kusmasiyla uyandik
Gunaydin cnm gecmis olsun hayirdir usuttumu acaba

Sagolun kizlar, iyi cok sukur gece rahat uyudu

Gunaydin cnm gecmis olsun hayirdir usuttumu acaba
oy iyi ilk geceyi atlattınız sukur insa tez düzelir 🍀🌸
Günaydın kızlar süper bir moralle kalktim elhamdülillah💪 şimdi kahvaltı hazırlayayim geliyorum 😆haftaya ben kendi takımımı kurucam bu hafta Hedef_69 Hedef_69 deneye kaptirdik🙄
ayneennn masterchefi seven biri olarak bende cok heyecanliyimm 🤗⭐🌟✨⚡
(cok uzun saatler suruyor 😑youtubedn hizlica izliyorum )
insa guzel bir hafta olacak ⭐😬🌟⚡🌟

Dunki menum

Sabah
Biraz cokelek
1 dilim tb ekmegi
1 h yumurta

Ara
2 hurma

Ara
3 ceviz
2 tk fistik ezmesi

Aksam
Kazadan dolayi biraz karpuz kavun 3yk pilav

Ara
10 badem

Eklentiler

• Screenshot_20210918_083823_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20210918_083823_com.huawei.health.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 16
Çok geçmiş olsun 💕 Rabbim beterinden korusun
Canim sabah uyanmis arayacaktim ama hic sorma basima gelenleri

Benim kucuk kiz annemgilde dustu kafasini masaya carpti
Kanlar akti o an direk kucakladim soguk kanliligimi korumaya calisiyorum ama elim ayagim titriyodu arabayi nasil surdum bilmiyorum acile gittik
2 doktor geldi bakti dikis atmayalim dediler kucuk oldugu icin
Pansuman yapip gonderdiler ama ben benden gectim
Simdi uyuttum
Iyi cok sukur genel durumu falan iyi yani
Allah beterinden korusun🤲🏻

Bende durumlar bu kizlar ne yedim ne ictim hic hatirlamiuorum kendime gelim yazarim insallah
Çok geçmiş olsun . Çocuk olunca biz bizden geçiyoruz. Allah beterinden korusun amin. 💕

12 00
2 dilim tb ekmek domates salatalık marul krem peynir 1 ekmeğin üzerine sürüldü. 1 haşlanmış yumurta 1 kahve
Arada
Marul 3 ceviz küçük domates 5 tane
19 00
2 tane dolma 1 kase yoğurt salata
2.lt su
Zipzip- Zipzip- 💕 E Elif_Eylul 💕
Perşembe adımı 2.616. =261p
Cuma adımı. 5.869. =586p
Cordelia Cordelia 💕

Eklentiler

• Screenshot_20210918-091818_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20210918-091818_Pedometer Step Counter.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 15
Bana neden geçmiş oluyor 🙄 hasta falanmıyım neden söylemediniz ?? :cry::cry::cry:
Hastay dediler öyle duydum 🤭🤭🤭🤭
aa ekim ayı boş geçmesin benimkini kutlarız sonra senin cep boy erkeğin kasım da ilk yaşını kutlarız maksat sen bir ay boşta kalma yanii :KK70:
Bizde boş geçmez bundan sonra her ay doğum günü çıkar Kasım da oğlum ve ben Aralık'ta eşim 😂
vallaha önemli konu merak etmek şöyle dursun çatlarızz kiloyu vermiş hedefine ulaşmış mezun olmuş amaaaa korumuş mu geri almış mı bunlar önemli mevzular sen sık sık bizi haberdar et , şöyle yazabilirsin hey şişkolar ben hala fit diri vücudumla dolanıyorum siz ne ediyysiiniiizzzz :rolleyes: :KK70:
Tabiki siz mersk etmeyin diye yoksa niye atayım kilomu :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Kizlar tartilamadim hastanedeyim kızımin hastaligi cogaldi. Cok özur dilerim. Dün sabah 90.2 ydim.
Geçmiş olsun kuzum 😔
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia M MissHayaLet ve diğer arkadaşlar ne derseniz haklısınız.🤷‍♀️
Canım ben birşey diyemem niye diyeyim ki hepimizin böyle zamları var ama ben bir anda o kiloyu gorunce şaşırdım 🙄
Gel gel 🤭
🙄🙄🙄🙄 Ne işin var kaydirakta acaba 😳

Kanlar akti o an direk kucakladim soguk kanliligimi korumaya calisiyorum ama elim ayagim titriyodu arabayi nasil surdum bilmiyorum acile gittik
Simdi uyuttum

Bende durumlar bu kizlar ne yedim ne ictim hic hatirlamiuorum kendime gelim yazarim insallah
Canım çok geçmiş olsun Rabbim korumus😔

💖💗🌸💗💖🌸💗💖🌸🍀💗💖🌸💗💖🌸💗💖🌸🍀
Günayyydınnnn herkeseeeee💗💖💗💖💗💖💗💖💗💖🌸🍀💗💖💗💖💗💖💗💖💗💖🌸🍀💗💖💗💖💗💖💗💖🌸🍀

Günaydın Yıldızlar takımı, Günaydın Gunaydin. ♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺🌺♥️🌺♥️🌺🌺♥️♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺♥️🌺

Günaydin kızlar hayırlı hafta sonlari. Hastalara cok gecmis olsun bizde sabah 6 bucukta kucuk kizimin kusmasiyla uyandik

Günaydın kızlar❤️❤️❤️
Dün banlıydım foto atamadım🤪🤪

Günaydın kızlar süper bir moralle kalktim elhamdülillah💪 şimdi kahvaltı hazırlayayim geliyorum 😆haftaya ben kendi takımımı kurucam bu hafta Hedef_69 Hedef_69 deneye kaptirdik🙄
Günaydın guzelikler 💋💋💞💞

günaydınımı dedim ve kahvaltı hazırlamaya kaçıyorum sonra burada pazar varmış az uzakmış ilk defa gidicez bakalım inşallah iyidir daha hiç kışlık hazırlık yapmadım, sonra da benim oğlan için ingilizce kursu varmış bu civarlarda oraya gidip konuşucaz bakalım hayırlısı

iyi geceler kuzum 😘😘

ben okuldan gelince 40 dk uyudum bana ilaç gibi geldi ... kalktim saat ikindi vakti temizlik yaptim sildim toz aldim.. 1 makina bulasik dizdim .. 1 makina camasir attim onlari serdim .. biraz ütü yaptim kuruyan camasirlari yerlestirdim .. kizimi uyuttum cay ictik simdi benim zamanimmmmmmmm 🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
Ohh masallah canim
bugun yaptım dukan birazdan icicem
İç iç ben bugünde yaptım bakalım bir hafta denicem
Hedef_69 Hedef_69 nasıl bir takım kuracak? Sportif kişileri mi kilosu fazla olanları mi , yoksa eski arkadaşlarıni mi seçecek? Reklamlardan sonra. 😂😂😂
Hep Acun olmak istedim. Yarışın ortasında kural değiştirmek... :KK71:
Sonra seyirciye sosyal mesaj vermek ... 😇
Şort ve terlikle yarışma yönetmek...:olamaz:

Hevesimi burda alayım bari.😂
😂😂😂 Kaybeden takım o hafta kaçamak yapamasin cezamizda bu olsun😬
3 omirilik ameliyatim ve 70 gün önce 2.sezeryanim var. Yapabilenin önünde saygiyla eğilirim ama ben yapmaya kalksam g.tü başı dağıtırım ancak 😂. Yinede yaparken dikkat et lütfen . Hicbir saglik sorunum yokken yere birden eğilip doğruluyord ve omiriligimi yırttım.
Çok geçmiş olsun canım

Simdi uyuttum

Allah beterinden korusun rabbim şifa versin iyi soğukkanliligini koruyabilmissin yazın başında bizimde küçük kızın başına bir kaza geldi dışarıda oynarken düştü dişleri dudagini kesmiş sandık meğer hem dudağı kesilmiş hem üstteki süt dişi kökten çıkmış ama o kani görünce elim ayagim çekildi hiçbir şey yapamadım Allah'tan yanlız degildim
😅 yazarken sende sort terlik giy bari 🤭
Dilekte pek aktif degilki nasil takim kuracak bundan sonra takimina bakmasi lazim 🤭 Hedef_69 Hedef_69 nerdesin kiz 😴
O zaman kaybetmeye mahkum olur😬
Günaydın canım
Günaydın kaptanım
Gecmis yapamiyorum yola cikiyoruz gece donuste burda olurum insallah :KK68: :KK68:
Hayırlı yolculuklar kazasız belasız inşallah
Günaydın canım çok geçmiş olsun
Günaydın kızlar❤️❤️❤️
Dün banlıydım foto atamadım🤪🤪
Günaydın canım bdv nin sonunu genelde ban oluyor 🤣ordami ban yedin
Günaydın canım
oy iyi ilk geceyi atlattınız sukur insa tez düzelir 🍀🌸

ayneennn masterchefi seven biri olarak bende cok heyecanliyimm 🤗⭐🌟✨⚡
(cok uzun saatler suruyor 😑youtubedn hizlica izliyorum )
insa guzel bir hafta olacak ⭐😬🌟⚡🌟
Ben izlemiyorum mümkün mertebe yapılanları canım çekiyor sonrası Bana eziyet oluyor 😂
Günaydın abla
günaydınımı dedim ve kahvaltı hazırlamaya kaçıyorum sonra burada pazar varmış az uzakmış ilk defa gidicez bakalım inşallah iyidir daha hiç kışlık hazırlık yapmadım, sonra da benim oğlan için ingilizce kursu varmış bu civarlarda oraya gidip konuşucaz bakalım hayırlısı
Kolay gelsin ablam

X