Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de çok seviyorum

Canım benim moralim çok bozuldu ya sabah 61 çıktım bir anda. Bugün de dikkat edemedim. Off nasıl dağıldım. Toparlanmam lazım

eline saglik kaptanim

arkadaslar genel olarak güzel tablo genel eksi ama daha sıkı gitmeliyiz .. paylaşımlar konusunda özellikle

nedeeen arkadaşımmm

Geçen hafta oğlan hastaydı bu cumartesi ancak iyileşti derken dün gece hiç uyumadı azı dişi midir nedir. Sabah 5te kalk işe git. Bir de uyanınca tartıldım cuma 59.6 iken 61 çıktım. Bütün motivasyonum kırıldı yarın tatil. Toparlanmaya çalışacağım. Bu gece dinlendirirse bizi kerata çok iyi olacak.

eline saglik kaptanim

arkadaslar genel olarak güzel tablo genel eksi ama daha sıkı gitmeliyiz .. paylaşımlar konusunda özellikle
Evet özellikle benim toparlanmam lazım. Biraz keyifsizim o etkiledi. Ama toparlıyacağım.
Haklısın canım çocuk hasta olunca sıkıntı. Ben de kızın kulağıyla uğraşıyorum hala, tekrar kötüledi. Sabah 6’da kalkıp yine doktorasıkıntıdan hep başım ağrıyor yaaa

oyy kuzum cok gecmis olsun ödemdir çogu bir çirpida gider uzme kendini onumuzde sali carsamba persembe var haydi takilalımm beraber bakalım nasıl guzel sonuclar gelicek

şu 3 gün için savaşalimmmmm

Gecmis olsun pastelfitim

Eline sağlık tutkucum

Çok geçmiş olsun canım nesi var orta kulak mı?
Biz 3 kere geçirdik 15 aylık ömründe vallaha bezdim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…