Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Cordelia canim kaptanim dogum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu senelere iyi ki seni tanımışım seni cok seviyorum :KK68: :KK68: :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: :KK68: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:
Doğum günün kutlu olsun Cordelia Cordelia m canım 🎂🎂🎂🎂 kaptanım bu hafta masterfit yaptık mı benim internetim olmadığından yazamadım. Şimdi eşim geldi ondan çekiyorum. Ona göre geçmişi paylaşacağım

Günaydın kızlar. İnternetim yok iki dakika eşimden girdim. Köy fena ya. dur kalsın yok tokum diyetteyim vs diye bir olay yok sürekli yemek muhabbeti ve ısrarı. tek başına yürüme yok eşimle gitsek az bir şey kayınvalide ben de geliyim diyor o da adım atmakta zorlanıyor. camiye kadar gittik dün, yani 100 metre:) Tartı zaten yok kaç kilo aldım korkuyorum bir an önce dönseydik. Ay neyse uzatmayayım öyle bir selam vereyim dedim herkese iyi haftalar 🙋🌸🌸💐

Günaydın kızlar. İnternetim yok iki dakika eşimden girdim. Köy fena ya. dur kalsın yok tokum diyetteyim vs diye bir olay yok sürekli yemek muhabbeti ve ısrarı. tek başına yürüme yok eşimle gitsek az bir şey kayınvalide ben de geliyim diyor o da adım atmakta zorlanıyor. camiye kadar gittik dün, yani 100 metre:) Tartı zaten yok kaç kilo aldım korkuyorum bir an önce dönseydik. Ay neyse uzatmayayım öyle bir selam vereyim dedim herkese iyi haftalar 🙋🌸🌸💐
Allah kolaylık versin canım ❤️

Eyvah durumlar iyi değil desene,dönüş ne zaman bellimi.
Günaydın kızlar mutlu haftalar olsun hepimize
Günayd saracım

X