Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tmmdir canim 2 kilo verdim hayatimda ilk defa ve birinci olamadim gecen hafta
Harika verdin
Geçmiş olsun canım
Afiyet olsun

Mini magnuuumm şaka şaka. Güzel menü,afiyet olsun

Afiyet olsun cnm

Afiyet olsun cnm bugün iyce dinlenirsin inşallah

Doktora gidip tahlillerini yaptırsan süt ürünlerine intoleransının olup olmadığını kontrol ettirsen daha iyi olur canım
Yani bu intolerans gibi değil de süt ürünleri iltihabı besliyormuş. İltihaplı romatizma aktifleşiyor bir anda crp falan yükseliypr. Hamileliğim boyunca crp yüksekti hiç süt ürünlerine ihtimal vermemiştik o zaman. doktoruma sorduğumda böyle bir şey farkettiysen süt ürünlerini sadece pişmiş tüketmeyi dene. Genelde pişmişti bir şey olmuyor dedi.
Bende egzama var saçımda , sadece sebze salata yeşillik yemem lazım. Ama ben öyle doymuyorum.

Afiyet olsun canım, yıldönümünüz kutlu olsun
Çok teşekkürler canım. Egzemayı da azdırdığını duymuştum. Bizim oğlanın süt alerjisi de egzamayala teşhis edildi. İlk 2 ay tüm vücudu kaplayan sivilcelerini geçiremedim bir türlü. O kadar çirkindi ki. Herkes soruyordu. Herkes bir akıl veriyor psikolojim bozulmuştu artık. Sütü kestim çocuk bir anda pamuk gibi oldu.
Kan grubun ne canım
A pozitf canım.
Geçmiş olsun. Ankilozan spondilit mi var? Benim eşimde de var da o yüzden sordum

Eveeet ankilozan spondilit siz de farkettiniz mi sütle ilgili bir şey. Bu ara sırt ağrısı beni mahvetti. Yatakta sağa sola dönemiyorum.

A grubu tahıl türünü rahat yiyebilir, süt B grubuna dokunmaz. Artık günümüzde hiçbirşey doğal kalmadı, tıpkı yiyecekler gibi insanların da mizaçları bozuldu. Ben de O grubuyum, süt, yoğurt, peynir balgam yapıyor.
Allah şifa versin

Mini magnuuumm şaka şaka. Güzel menü,afiyet olsun
Yaw sorma normal boy almamış çocuklar teşekkür ederim
dükkanı açtım, pas pas attım. Sonra alışmayın hee. Siz gelene kadar yerler kurumuş olur.
Naapıyon Pazar bugün dinlen biraz
Günaydın canım
Egzemada beslenme çok önemliymiş. Ben de A+ im.
Arkadaşın çocuklarını kahvaltıya alırım, akşama doğru dinlenirim inşallah
Kolay gelsin canım
Günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…