Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hedef_69 maşallah seni çok motive gördüm. Bana da bir çimdik atsana
Cnm arkadaşım takıl bana hayatını yaşa Bacım ayın 15 başladım 1 ayda muhtemelen 9kilo vermiş olucam
İşin sırrı aralıklı oruç ve masterfit yarışı vallahi çok kolay bıkkınlık gelmeden kilo veriyorum.
Bana deki cekirgen olucam ne dersen yapicam senin işte ozaman bütün bilgim tecrübemle zayiflatirim seni bedava koçluk programı daha ne olsun

Günaydın canım kucukmu çocuklar senin
Evet, 1 yas ve 3 yasa yakın
Canımsın yayürüyüş üstüne nasıl da iyi gider şimdi hararetimi alır
Kalp kalp kalp
Günaydın canım
Ben kahve içücüümmmm
Hazır bile
Bi dahakine insaallah
Cok severim ellerine saglik

Eline saglik. Butun insanlar bir takimda dimi? Baska yarisan var mi bu liste disinda?
Bulgur yedim ya beni direk şişiriyor artı cıktım bugün hemen onu yok etmem lazım
Ben de bulgurdan arti ciktim . Naapak bulgur da mı yemeyek biber dolmasi yemistim ben.
Bal0ncuk afiyet olsun

Evet isteğimi onla bastırayım dedim neyse boş bir şişlik bugün telafi ederiz

evet ya hemen şiştim neyse sabaha gitmiş olur
Aynen gider
Bulgursuz olur mu yaaaben de haftaiçi kısır yemiştim

Tek takım, başka yarışan yok canım.
Selam kizlar mutlu hafta sonları
Merhaba canım

Cok iyi olur acele etmeden her istedigimden yiyerek vermeye caliscam bu sefer. Porsiyon kontrolünüde ogrenmem lazim ki yoksa koruma dönemini beceremiyorum. Ve asıl önemlisi sporu asla birakmamak. Sadece 5 6 bin adimla olmuyor bu iş..

Bu arada bende yüzme bilmiyorum öğrenmek cok istiyorum belediyeye mi basvurdun, ozel mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…