Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepimizin yarasi aynıkilo vermenin kitabını yazacak kadar bilgimiz var ama korumaya gelince orda cuvalliyoruz işte
Ben kabullendim, etrafımdakiler sıkıldı, yine mi diyetteymişim, benim diyetim hiç bitmiyormuş. Sanane arkadaş, sen istediğin kadar tıkınabilirsin, ben sana niye bu kadar çok yiyorsun diyormuyum.
Birde amaan ye gitsin, manken mi olacan bu yaştan sonra diyen grup var. Sensin yaşlı, evet manken olacam diyorum şaka yollu.
Kolay sinirlenmem ama bazen birilerinin kalbini kırasım geliyor. Boşver kızım diyorum, sivrisinek, saz misali

Moralini bozma canim cumaya eksiye düşersin
Insallah gonlune gore bir is bulursun
Kpss ye calisacak misin tekrar

İşte bu biliyordum ben azmine hayranım senin azminle motivasyonunla bu cuma zafer bizim
sara_28 Kırmızı takima hoşgeldin canım bu hafta hepimiz için güzel bir başlangıç yapıp tam motive devam ediyoruz

boş ver gezegenim her zaman konuşacak birileri bulunur önemli olan bizim ne istediğimiz ne düşündüğümüz

Bosver canım sen sağlığını düşünüyorsun bende bilmm kaç kiloya gelmiş sağlıklı beslenmek hiç aklına gelmeyen insanlara şaşırıyorum sen enazindan kendini sağlığını düşünüp hominigirtlak yemiyorsun olsun enazindan çaba sarfediyorsun bosvrr takılma

Ayy ben niyetliyim az önce yine tartildim da - 800 grdaym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…