Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kızlar.
Beth18 Beth18 verdigin kilolari geri almak cok sinir bozucu olmalı . İnsaallah bu sefer basarirsin👍🤲
Aslında çok keyif alarak aldım:KK66: azıcık ipin ucu kaçınca kötü oluyor. Biraz kaçınca toparlamak lazım ama ben baya bıraktım inşallah bir kaç aya toparlarım kilomu bilmiyorum tartilip yazarim

Bugunku menum
09:00- 2 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir
12;00- 1 kase bulgur pilavi, 1 porsiyon balik, 1 kase salata
15:00- 2 buyuk tabak karpuz
18:00- 1 tabak karpuz, 2 dilim peynir
21:00- 1 tabak karpuz

Karnim agridi karpuz yemekten.
Su:3lt
Spor; 6800 adim
20 dk tempolu yuruyus
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun

Eklentiler

• 96738127-24CA-4CEE-8B6B-8610017FBF63.png
    96738127-24CA-4CEE-8B6B-8610017FBF63.png
    105 KB · Görüntüleme: 24
Aslında çok keyif alarak aldım:KK66: azıcık ipin ucu kaçınca kötü oluyor. Biraz kaçınca toparlamak lazım ama ben baya bıraktım inşallah bir kaç aya toparlarım kilomu bilmiyorum tartilip yazarim
Alma sürecinde tabi keyif alirsin 😄 karnın tok ve mutlu oluyorsun, onu demek istemedim, yani kilolari geri alinca insanin siniri bozuluyor/üzülüyordur anlaminda. İnsallah toparlarsin, ben de resmen 2 aydir sıkı yapamadim diyebilirim. Hazir hissetmiyor bazen insan, ya da güçsüz kalıyor. Tartılmayi hic birakmam ama🤭 insaallah verip, almayiz aminnn🤲😘

Menum
Sabah 13.00
Yağda yumurta
4 zeytin
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmeği
3-4 firinda ince dilimpatates

Aksam16.00
5 mercimek köftesi
Marul
1 dilim su böreği
Börek olmadı biliyorum ama boya yapıyoruz annem sagolsun hazırlayıp getirmiş yememek olmazdi .Bu ara bu şekilde denemek istiyorum katı bir diyet değil çünkü bıkıyor insan yememem gerekenleri önüme geldiği zaman az yemek ve gündüz saatinde yiyip dengelemek bu şekilde hem diyet kafasında olmayacağım hemde anlamadan kilo gidecek .inşallah 🤗

Su 1.5 lt
Spor 8049 adım
Zipzip- Zipzip- Hedef_69 Hedef_69 Kinoalihatun Kinoalihatun

Eklentiler

• share_1659904047227.jpg
    share_1659904047227.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 21
Bugunku menum
09:00- 2 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir
12;00- 1 kase bulgur pilavi, 1 porsiyon balik, 1 kase salata
15:00- 2 buyuk tabak karpuz
18:00- 1 tabak karpuz, 2 dilim peynir
21:00- 1 tabak karpuz

Karnim agridi karpuz yemekten.
Su:3lt
Spor; 6800 adim
20 dk tempolu yuruyus
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Afiyet olsun deryoşum
Bir karpuz göze batıyor senin de karnışın ağrımış zaten 😀
Peki karpuzu özellikle gözünün önünde olan bir şeyi yememek için mi bu kadar yedin cnm
Isındı mı oralar 🙂

Eklentiler

• 641061C9-F2F0-40EE-BBCA-A9FD89D0B636.jpeg
    641061C9-F2F0-40EE-BBCA-A9FD89D0B636.jpeg
    23,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 7C1DF17B-08DC-4C6C-B5C0-943782D22A65.jpeg
    7C1DF17B-08DC-4C6C-B5C0-943782D22A65.jpeg
    24,2 KB · Görüntüleme: 24
  • EC56736B-6E0D-4B39-97C1-D94647311472.jpeg
    EC56736B-6E0D-4B39-97C1-D94647311472.jpeg
    23,9 KB · Görüntüleme: 20
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Hedef_69 Hedef_69 Elhan Elhan

7 Ağustos pazar

Kahvaltı 10.30
1 kk peynir 1 d hindi füme
4 tuzsuz zeytin 6 tane patates kızartması
Domates salatalık biber
1 d ekmek 3 d karpuz

Öğle 15.00
Yarım gözleme kıymalı kaşarlı

Akşam 21.00
2 d ızgara et
5 ızgara mantar
1 kase salata

Su 2 lt

Spor
25 dk yüzme
20 dk tempolu yürüyüş
Adım 8.455

Eklentiler

• 4BD0FCC0-A96D-4456-950D-CE2186A3FD7E.png
    4BD0FCC0-A96D-4456-950D-CE2186A3FD7E.png
    88 KB · Görüntüleme: 30
Burayı okumak yetişmek herkesi ne demişti kimdi hatırlamaya çalışmak başlı başına bir işmiş he:) eşim ayağıyla dürtüyor napıyon yarım saattir bana baksana diye:KK70:

Öncelikle lafı geçince gördüm formu doldurayım ben de kısaca. ilk sayfaya bakmam lazım. Sonracıma bir takımda değilim sanırım deneme sürecinde miyim onu tam anlamadım:) ama ben menüleri yazmaya devam edeyim yine beni hizaya soktu sanki bu sorumluluk. Ama dediğim gibi kendime güvenemiyorum gelecek bir ay için. köye gitme, deniz tatili, arkadaşlarla rakı sofrası planları vs var arkadaşlarla eşimle şu bu. Çok uzun zamandır pandemide ertelenmiş şeylere tek başıma çomak sokmak olmaz diyet diye diye. Ama elimden geleni yapacağım.

Aferin bana ki çıkıp baya bir yürüdüm. Soğuk latte içtim bir de ikram minik çikolata. 40 kal falandır o. Akşama doğru taktım adım sayarı sabahtan taksam 8000 i görecekmişim. Sevindim doğrusu dizlerim ağrır genelde çünkü. Hedefim aslında beş on kilo verince bu adımlara çıkmaktı.

Böyle işte uzattım gene biraz🙃

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-08-01-30-22-637_com.xiaomi.hm.health.jpg
    Screenshot_2022-08-08-01-30-22-637_com.xiaomi.hm.health.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 23
ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 36 buçuk:p
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ: 106.2
HEDEF KİLONUZ: şimdilik 92 sonra 85 sonra 71:) çünkü önce obezlikten çıkmam lazım sonra şişman sonra fazla kilo sınırı şeklinde gidiyor. Nihai hedefim 65 ~66
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: "eeh yemişim memuriyetini"den, geçici olduğunu umduğum bir yıllık işsizlik hali. İşletme mezunuyum.
ÇOCUK SAYISI: yok

KİLO ALMA NEDENİNİZ: berbat bir çocukluk özetle. Ve acıları tıkınarak bastırma eğilimi & alışkanlığı. Özele girmeyecek olsam da dürüstçe böyle ifade etmek istedim. Ama teknik neden soruluyorsa bilmeyen yoktur herhalde bunu. Gerekenden fazla kalori alıp azını harcamak tabi. Extra bir sağlık sorununu bahane edemem. Ama belki yavaş metabolizmamı da dahil etmem lazımdır buna. Yaşla birlikte de azalıyor dahası...

SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: olma mı:KK70: yine de bu kiloya göre iyiyim ama prediyabet kapıda ya da geldi bile. Birkaç kez açlık şekeri 114 çıktı. 120 olursa zaten şeker hastasıyım. Depresyon. Gelip geçen... Kistler miyomlar şu bu. Böbrek taşım var yine. düştü geri çıktı. Ayak bileğimde geçmeyen yumrular var. Kimisi romatizma dedi kimi kilodan geçer dedi.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: oo bu sayfalar sürer. Herkesin de benzerdir herhalde. Benim önceliğim bu sıralamada sağlık şu anda. Çünkü 71 e kadar fazla kilolu geçiyorum ve 35 kilo fazlam var. 15 olsa derdim ki iyi görünmek. Çoğu insan gibi de kilo vermekte değil bunu korumakta sorun yaşıyorum. Bir kere 105 ten 67 ye bir kere de 100 den 66 ya düştüm ve bunları iki üç yılda geri aldım. Ne zaman büyük kırılma yaşasam, bir dönem kapansa mesela hayatımda şişman kadın geri döndü. Olay maalesef psikolojik. Bu kadar kilo alan herkes için böyledir zaten. İlk defa ama, üç dört yıl olacak, rekor kiloları görüp oradan uzaklaşamadım artık. Sanırım inancım sarsıldı nasolsa geri alıyorum diye. Ama başka bir seçenek yok, umut da tırmalıyor bir yandan olsun bu sefer koruruz diye. Sen de bir içindeki umuda bir diğer yandaki bezgine bakarak çabalayıp duruyorsun işte... Sağlıktan sonraki isteğim de lisedeki kilosunda kalmış eşime denk olmak, yoruldum halsizim şu bu dememek istiyorum. İstediği buluşmaları arkadaşlarıyla vs o kadar çok erteliyorum ve onu tek gönderiyorum ki muhtemelen millet burnu büyük, bizi istemiyo herhalde filan sanıyodur. Halbuki beni böyle görmesinler diye kaçıyorum. Bu hisler bitsin istiyorum. Tek siyah pantolonum var eskidikçe aynısından alıyorum defactodan 48 beden ondan nefret ediyorum kıyafet almak istiyorum. Falan filan. Bitmez arkadaşlar bu konu. Gece gece de içlendim zaten. Amma kısa yazdım gerçekten okuyanlar helal etsin hakkını. Herkese iyi haftalar olsun 💐🤗🙋🙋🚬

Son düzenleme:
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Hedef_69 Hedef_69 Elhan Elhan

7 Ağustos pazar

Kahvaltı 10.30
1 kk peynir 1 d hindi füme
4 tuzsuz zeytin 6 tane patates kızartması
Domates salatalık biber
1 d ekmek 3 d karpuz

Öğle 15.00
Yarım gözleme kıymalı kaşarlı

Akşam 21.00
2 d ızgara et
5 ızgara mantar
1 kase salata

Su 2 lt

Spor
25 dk yüzme
20 dk tempolu yürüyüş
Adım 8.455
Afiyet olsun cnm ❤️

Menum
Sabah 13.00
Yağda yumurta
4 zeytin
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmeği
3-4 firinda ince dilimpatates

Aksam16.00
5 mercimek köftesi
Marul
1 dilim su böreği
Börek olmadı biliyorum ama boya yapıyoruz annem sagolsun hazırlayıp getirmiş yememek olmazdi .Bu ara bu şekilde denemek istiyorum katı bir diyet değil çünkü bıkıyor insan yememem gerekenleri önüme geldiği zaman az yemek ve gündüz saatinde yiyip dengelemek bu şekilde hem diyet kafasında olmayacağım hemde anlamadan kilo gidecek .inşallah 🤗

Su 1.5 lt
Spor 8049 adım
Zipzip- Zipzip- Hedef_69 Hedef_69 Kinoalihatun Kinoalihatun
Afiyet olsun cnm ❤️ gün içindeki kosturman ve 2 öğün beslenmen ile böreği buhar etmissindir diye düşünüyorum ☺️

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 36 buçuk:p
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ: 106.2
HEDEF KİLONUZ: şimdilik 92 sonra 85 sonra 71:) çünkü önce obezlikten çıkmam lazım sonra şişman sonra fazla kilo sınırı şeklinde gidiyor. Nihai hedefim 65 ~66
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: "eeh yemişim memuriyetini"den, geçici olduğunu umduğum bir yıllık işsizlik hali. İşletme mezunuyum.
ÇOCUK SAYISI: yok

KİLO ALMA NEDENİNİZ: berbat bir çocukluk özetle. Ve acıları tıkınarak bastırma eğilimi & alışkanlığı. Özele girmeyecek olsam da dürüstçe böyle ifade etmek istedim. Ama teknik neden soruluyorsa bilmeyen yoktur herhalde bunu. Gerekenden fazla kalori alıp azını harcamak tabi. Extra bir sağlık sorununu bahane edemem. Ama belki yavaş metabolizmamı da dahil etmem lazımdır buna. Yaşla birlikte de azalıyor dahası...

SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: olma mı:KK70: yine de bu kiloya göre iyiyim ama prediyabet kapıda ya da geldi bile. Birkaç kez açlık şekeri 114 çıktı. 120 olursa zaten şeker hastasıyım. Depresyon. Gelip geçen... Kistler miyomlar şu bu. Böbrek taşım var yine. düştü geri çıktı. Ayak bileğimde geçmeyen yumrular var. Kimisi romatizma dedi kimi kilodan geçer dedi.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: oo bu sayfalar sürer. Herkesin de benzerdir herhalde. Benim önceliğim bu sıralamada sağlık şu anda. Çünkü 71 e kadar fazla kilolu geçiyorum ve 35 kilo fazlam var. 15 olsa derdim ki iyi görünmek. Çoğu insan gibi de kilo vermekte değil bunu korumakta sorun yaşıyorum. Bir kere 105 ten 67 ye bir kere de 100 den 66 ya düştüm ve bunları iki üç yılda geri aldım. Ne zaman büyük kırılma yaşasam, bir dönem kapansa mesela hayatımda şişman kadın geri döndü. Olay maalesef psikolojik. Bu kadar kilo alan herkes için böyledir zaten. İlk defa ama, üç dört yıl olacak, rekor kiloları görüp oradan uzaklaşamadım artık. Sanırım inancım sarsıldı nasolsa geri alıyorum diye. Ama başka bir seçenek yok, umut da tırmalıyor bir yandan olsun bu sefer koruruz diye. Sen de bir içindeki umuda bir diğer yandaki bezgine bakarak çabalayıp duruyorsun işte... Sağlıktan sonraki isteğim de lisedeki kilosunda kalmış eşime denk olmak, yoruldum halsizim şu bu dememek istiyorum. İstediği buluşmaları arkadaşlarıyla vs o kadar çok erteliyorum ve onu tek gönderiyorum ki muhtemelen millet burnu büyük, bizi istemiyo herhalde filan sanıyodur. Halbuki beni böyle görmesinler diye kaçıyorum. Bu hisler bitsin istiyorum. Tek siyah pantolonum var eskidikçe aynısından alıyorum defactodan 48 beden ondan nefret ediyorum kıyafet almak istiyorum. Falan filan. Bitmez arkadaşlar bu konu. Gece gece de içlendim zaten. Amma kısa yazdım gerçekten okuyanlar helal etsin hakkını. Herkese iyi haftalar olsun 💐🤗🙋🙋🚬
Kendini ne güzel ifade etmişsin. :KK60:
Ben bu kalbi çok sevdim. Hele yaşındaki buçuklu sayı çok hoşuma gitti. İnsan kendine benzeyeni severmiş ya . 😅 Ben de 26.5 :confused: Yap bir güzellik içindeki masum kız bunu hak ediyor. Cipçitir olmak zor değil ki.

X