Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Screenshot_20220806-233339.jpg

Kızlar selam giremedim bugün arkadaşımın oğlu kaza geçirdi sabhtan beri onlar hastanede ben onların evinde bebekoerine bakıyorum. Adım yok gibi bir şey özür dilerim menüyü yarın yazacağım Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-
Çok geçmiş olsun cnm.nasil çocuk nasıl yapmış kazayi

Afiyet olsun. Pazartesi kontrol tartisi var, nick ve tarihle beraber tarti fotosunu unutma. İnsaallah verebilmissindir
Aa bilmiyordum bunu. O zaman yarın kesin bir ödem atmam lazım ayaklarım nene ayacıkları gibi şişti saatlerce yolda. Bol su bitki çayı içeyim. Kardeşim de tutturdu yarın kahvaltıya gidiyoruz diye. Pff aslında uyumluyumdur ama çok ters zamanda girdim gruba tam tatilden bir gün önce 🙆 bu dört hafta ben böyle yarımşar kilo filan versem aşırı mutlu olurum.

Bugunku menum
09:00- yagda 2 yumurta, 1 dilim peynir
Ara: 2 fincan sutlu kahve
15:00- 1 kase tavuklu salata, 1 kase yogurt
18:00- 1 kase haslanmis tavuktan corba, 2 domates

Su:3lt
Spor: 30dk tabata
30dk bisiklet yavas tempoda cocuklarla
9166 adim
Zipzip- Zipzip-

Eklentiler

• 51243533-5E57-4BEF-AFFE-29BC69A3AAA1.png
    51243533-5E57-4BEF-AFFE-29BC69A3AAA1.png
    106,4 KB · Görüntüleme: 20
selam kızlar 🥰
Akşam dört buçuğa yemeğe beklediğimiz misafirimiz yedide gelince açlıktan gözüm döndü artık akşam diyeti miyeti unuttum 😂 ama toparlayacağım yarına inşallah 🙏🏽

6 ağustos

Sabah kahvaltıdan önce sirkeli su

Kahvaltı
1.5 dilim ekmek
1 kk peynir
1 yk yeşil soğanlı domatesli salata
Yarım kase yoğurt içine karabiber pulbiber

Ara
Maden suyu
Şekersiz kahve
1 tatlı kaşığından az badem-fındık kreması

Akşam
2 köfte
2 et şiş
1 lavaş
Karışık Közlenmiş sebze
1 bardak ayran

Ara
Şekersiz türk çayı

Spor
Leslie 3 miles
1000 ip atlama
20 squat

Kalori: tahmini 1100-1200
Gozun donmus halin buysa cok guzel 😉 gozum dobdu deyince dedim tatli mi yedi makarna, pilav filan mj 😉 menunu de sporunu da cok begendim 🧿

Kızlar selam giremedim bugün arkadaşımın oğlu kaza geçirdi sabhtan beri onlar hastanede ben onların evinde bebekoerine bakıyorum. Adım yok gibi bir şey özür dilerim menüyü yarın yazacağım Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-
Oyy canim ya. Insallah sag saglim doner cocuk evine 🙏 ne guzel bir arkadassin sen oyle. Eminim bebisle ugrasirken de baya jalori yakmissindir. Insalkah hastaneden guzel haberler gelir en kisa surede. Cok gecmis olsun

6 Ağustos Cumartesi

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Hedef_69 Hedef_69 Elhan Elhan

Kahvaltı 11.00
3 kk hamur kızartması
1 kk peynir 4 zeytin
Domates salatalık biber

Akşam 18.00
3 kaşık arnavut ciğeri
3 kaşık küp patates
1 kase yeşillikli fasülye piyazı

Ara 19.00
4 parça karpuz

Su 2,5 lt

Adım 8.922

Eklentiler

• 49E741DD-1BE2-4C71-AFD0-7228EDAD7285.png
    49E741DD-1BE2-4C71-AFD0-7228EDAD7285.png
    87,7 KB · Görüntüleme: 17
Oyy canim ya. Insallah sag saglim doner cocuk evine 🙏 ne guzel bir arkadassin sen oyle. Eminim bebisle ugrasirken de baya jalori yakmissindir. Insalkah hastaneden guzel haberler gelir en kisa surede. Cok gecmis olsun
Teşekkür ederim Deryacim valla kalori aldım mı harcadım mı bilemiyorum artık neyse sağlık olsun🥰 yarın dönecekler evlerine sağol canım

X