Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar

05/08/2022

KAHVALTI
Zeytin
Hasl yumurta
Yeşil çay

İKİNCİ ÖĞÜN
Domates-salatalık-biber
Bir tabak haşlama
Yoğurt
1 adet şeftali

AKŞAM
Yarım lahmacun-yeşillik
Yoğurt

Aralarda sağlıklı içecekler

SU
2 LİTRE

ADIM
20.576

İyi geceler😘😘
IMG_20220805_225328.jpg

Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia

Son düzenleme:
Yürüdüm valla🤸hesap tutmadım ama herhalde 45 dk orta yavaş tempoda yürüdük eşimle. Ben tam görev söz adamıyım herhalde ya. Kara kara düşünürken bir anda buraya yazdım ayıp olur diye kalkıp yürümeye, elime aldığım çikolatayı yavaşça yere bırakmaya başladım fkdk. Birinci gün gayet başarılı geçti yani sağol ilgin için😍

Yarın beşte kalkıp yola düşeceğiz biz de. Evi temizliyorum hala dolabı boşalttım fişini çekeceğim birazdan. Köydü denizdi anagil babagil bir aya yakın tatil. Valla o kadar uzun ki evi arar mıyım diye geçiyor içimden. Bir de diyeti nasıl sürdüreceğim derdindeyim... İlk hafta neyse de sonraki haftalarda diyetteyim demek zor insanlar da bıktı. Çaktırmadan az yiyip hıı süpermiş ondan da yedim sağol filan diye diye gezmem lazım eşi dostu. Buraya bakmak belki beni frenler. Almasam bile başarı sayacağım... Neyse amma uzattım🤗

Herkese iyi geceler, Hallederiz Hallederiz birinciliğini tebrik ederim umarım ben de kilo birinciliğinden ayrılıp adımda birinci olurum bir gün 🙃🙆💐

İyi akşamlar kızlar

05/08/2022

KAHVALTI
Zeytin
Hasl yumurta
Yeşil çay

İKİNCİ ÖĞÜN
Domates-salatalık-biber
Bir tabak haşlama
Yoğurt
1 adet şeftali

AKŞAM
Yarım lahmacun-yeşillik
Yoğurt

Aralarda sağlıklı içecekler

SU
2 LİTRE

ADIM
20.576

İyi geceler😘😘
Eki Görüntüle 3108393

Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Menün güzelmiş afiyet olsun baya da yürümüşsün ne güzel tebrikler. Yalnız o haşlama neyin haşlaması anlamadım🐥

Sağol 🌸

İyi geceler vefakâr kaptiş💗

Selam, nasilsin yazacaktim ki veee 89 u gormussun, tebrikler👍

Selam, gayet iyi, daha ne olsun 😀

_____
T Tintintinfifi 3 güne 5 🤔 yani kac kg aldin ki 3 güne ?
Bende bilmiyorum 2.5 kilo vermiştim. 3 gün bozdum. Tekrar 74.5 olmuştum. Kaç gündür yeni indim. Bozmasam belkide 71 olacaktım. Ama 1 öğün bozsam dahi ertesi gün tartıda gram oynamıyor. Bozmamaya çalışacağım bakalım. Daha önce iki kere 57ye indim. tekrar şiştim 🤭

Yürüdüm valla🤸hesap tutmadım ama herhalde 45 dk orta yavaş tempoda yürüdük eşimle. Ben tam görev söz adamıyım herhalde ya. Kara kara düşünürken bir anda buraya yazdım ayıp olur diye kalkıp yürümeye, elime aldığım çikolatayı yavaşça yere bırakmaya başladım fkdk. Birinci gün gayet başarılı geçti yani sağol ilgin için😍

Yarın beşte kalkıp yola düşeceğiz biz de. Evi temizliyorum hala dolabı boşalttım fişini çekeceğim birazdan. Köydü denizdi anagil babagil bir aya yakın tatil. Valla o kadar uzun ki evi arar mıyım diye geçiyor içimden. Bir de diyeti nasıl sürdüreceğim derdindeyim... İlk hafta neyse de sonraki haftalarda diyetteyim demek zor insanlar da bıktı. Çaktırmadan az yiyip hıı süpermiş ondan da yedim sağol filan diye diye gezmem lazım eşi dostu. Buraya bakmak belki beni frenler. Almasam bile başarı sayacağım... Neyse amma uzattım🤗

Herkese iyi geceler, Hallederiz Hallederiz birinciliğini tebrik ederim umarım ben de kilo birinciliğinden ayrılıp adımda birinci olurum bir gün 🙃🙆💐
45 dak gayet iyi.👍 Rica ederim.Estağfirullah. Belli edince ısrar ediliyor maalesef. Orada suyunu ihmal etme ve çaktirmadan yuruyus niyetine adım atabilirsin bol bol. Gayet canlı sekilde yersin, caktirmadan dikkat edersin. İyi yolculuklar, iyi tatiller.

Menün güzelmiş afiyet olsun baya da yürümüşsün ne güzel tebrikler. Yalnız o haşlama neyin haşlaması anlamadım🐥
😀 Patates Sağol 😘

Bende bilmiyorum 2.5 kilo vermiştim. 3 gün bozdum. Tekrar 74.5 olmuştum. Kaç gündür yeni indim. Bozmasam belkide 71 olacaktım. Ama 1 öğün bozsam dahi ertesi gün tartıda gram oynamıyor. Bozmamaya çalışacağım bakalım. Daha önce iki kere 57ye indim. tekrar şiştim 🤭
Anladım canım. Dikkat edemeyince daha zor oluyor, insan şişiyor.57 ne güzelmiş.lutfen emeklerin boşa gitmesin.

45 dak gayet iyi.👍 Rica ederim.Estağfirullah. Belli edince ısrar ediliyor maalesef. Orada suyunu ihmal etme ve çaktirmadan yuruyus niyetine adım atabilirsin bol bol. Gayet canlı sekilde yersin, caktirmadan dikkat edersin. İyi yolculuklar, iyi tatiller.

😀 Patates Sağol 😘
Ahaha sen gülünce ben de güldüm o mesaja sonra, haşlama et mi acaba karışık sebze mi diye kafa yoruyorum nolcaksa yani:KK70: doğru güzel öneriler. Ben de öyle planlıyorum köyde bile olsa yürüyeceğim. Şişman geline bak tüm sene oturmuş bizim burada yalandan turluyo diyecekler ahahaha bir ki bir ki geziyormuşum caminin etrafında eşofmanlarımla dkdkd
tekrar iyi gecelerrrr 🤗💐

Ahaha sen gülünce ben de güldüm o mesaja sonra, haşlama et mi acaba karışık sebze mi diye kafa yoruyorum nolcaksa yani:KK70: doğru güzel öneriler. Ben de öyle planlıyorum köyde bile olsa yürüyeceğim. Şişman geline bak tüm sene oturmuş bizim burada yalandan turluyo diyecekler ahahaha bir ki bir ki geziyormuşum caminin etrafında eşofmanlarımla dkdkd
tekrar iyi gecelerrrr 🤗💐
Yolda temponu bozup 2 saat lafa tutarlar 🤭

tekrar iyi gecelerrrr 🤗💐
Ahahha iyi geceler. Basarilar😄

5 Ağustos Cuma

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Kahvaltı 11.00
1 h yumurta 1 kk peynir
2 d hindi füme
2 kaşık biber sote
1 tk bal 4 zeytin
2 d tambuğday

Akşam 17.00
1 kase şehriyeli tavuk çorbası
1 kase tavuklu pilav
1 kase yoğurt

Ara 19.00
75 gr çiğ kuruyemiş kurumeyve karışımı

Su 3 lt

Spor
50 dk reformer pilates
Adım 9.280

Eklentiler

• 286BCD2D-375F-47D5-8DEF-D20EB8553C2F.png
    286BCD2D-375F-47D5-8DEF-D20EB8553C2F.png
    88,2 KB · Görüntüleme: 17
Hanımlar yaz vesilesiyle çocuklar evde , yatış kalkış belirsiz çok gelemediğimi biliyorum. Bugün pilates, pazar, market, çocukları belediyenin yaz okuluna 3 gün tenise götürüyorum. Artı kayınpederim kalmaya gelecek. Biliyosunuz ev işleri gerçekten yoğun ve yorucu. Ama ben yine de 100 gr olsada, veremesem de katılmayı tercih ediyorum. Çünkü yoldan çıkmak istemiyorum. Lütfen gelmediğim zamanlar yanlış anlaşılmasın. Hep masterfitçiyim ve her zaman sizi seviyorum. İyi geceler 🥰Etiketlemenin keşke kolay yolu olsa herkesi etiketlesem ama beceremiyorum🙈
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan o benim aşkitom 😍

X