Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa aslinda paylastigin fotograflarda cok kilolu durmuyordun
Ben 75 oldugumda cok kotu duruyordum
Hic Fotoğrafda birakmamisim o yillardan silmisim
Eskiden beri hep oyle diyorlardi kilomu soyleyince. Kapali olup bol giydigim için sanirim. Şuan aldigim kg zaten direkt bacak kalca gobege gitti. O yüzden bu seneki hedefim sporu hayatima dahil edebilmek. Şu düğünü bir atlatalim evde yapabilecegim bir program bulup başlayacağım kaptanim

Hadi insallah canim

Hosgeldin saracim iyiyim sen nasilsin
hoşbuldum canım iyiyim sen nasılsın sınavın nasıl geçti inşallah gönlüne göre bir yere atanırsın
çok şükür 1 ayda 3-4 kg alarak başladim diyete..
sen nasılsın :)
bende iyiyim canım bende sen gibi 4 kilo fazlam var cuma başlıyorum yarında diyetisyene gidiyorum diyetisyenimdende zılgıt yemeyi bekliyorum çünkü diyet listesine uymadım hiç kilo veremedim son iki haftadır

Cook tatli maşallah

Bizde gecen sene kısırlaştırdik canim kediyi,iyilesme surecinde zaten kendi yarasina cok dokunmuyorlar ama dokunursa boyunluk gibi birsey var onu takabilirsin
1 hafta icinde dikisleri aliniyor ama biz evde aldık kardeşim kesti senin veterine goturmen gerekebilir
Birde mama degisikligi yapmistik onun disinda zorlu bir surec degildi

İyi akşamlar arkadaşlar yaz tatil modunu bı açtım kapatamiyorum gunlerim dışarda parkta geçiyor .İyi sıcak var evde durmak istemiyor insan bizim sitede yeşillik ağaçlık yayiliyoruz çimlere tüm gün cuma yarış baslasin düzenli gelirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…