Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rica ederim ne demek şiracım.
Biriktirme sıkıntı zaten,böyle toplanıncada neler çıkıyor işte,sen attır onu daha güzelini ben sana alırım de bakalım
Abla ordan evimizi aldığımızda gömme dolap yaptıracağım . İhtiyacımız yok o dolaba

Merhaba kızlar. Ben döndüm. Bu sabah kilomu ölçtüm 53.2 çıktı. Sandığımdan daha fenaymışım Hedef 20 gün içinde verebildiğim kadar kilo verebilmek.
fenaaa mi? gormezlikten geliyorum bu yorumu, 60igorsem sevincten uyumamam o kadar ki 53 yok, hayal edemem mumkun degil

Merhaba kızlar. Ben döndüm. Bu sabah kilomu ölçtüm 53.2 çıktı. Sandığımdan daha fenaymışım Hedef 20 gün içinde verebildiğim kadar kilo verebilmek.
Hosgeldin canim
kilo aldım kilooooooooooooooooooooo

Kac kilosun
Kilo ibresi kirmizinin ortasina gelmiş resmen yeşile en yakin noktaya geri gitmem lazim
Boyunu 1.59 olarak girmissin canim en son 1.60 larda degilmiydi unuttum sanirim
Günaydın canlarım
Günaydın fesangim

Hayırlı günler bayanlar ve kaptanım Zipzip- uzuuuun bir aranın ardından tekrar sizlerleyim. Nasılınız kilolar gitti mi? Ben hala olduğum yerdeyim. Ve kaptişim bu haftadan itibaren gruba katılabilir miyim
Hosgeldin canim bizlerde biraz ara vermiştik bu hafta yeniden başlayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…