Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle valla abla, ben de gereksizleri atıyorum eşim yokken 😬 Hatay Kırıkhan çıktı, benimki daha belli değil
Neler biriktiriyoruz varya ortaya çıkınca belli oluyor o zaman.
Güzel yere gidiyorsunuz hayırlı uğurlu olsun şimdiden güzel yıllarınız geçsin oradada.

Aynı yere olmaz mı, eş durumundan?
Canım eşimin puanı benden yüksek olduğu için istediği okul oldu. Benim puan 117, aynı ilçe olur ama eve biraz uzak olabilir. O da çok sorun değil aslında, araba ya da servisi varsa servisle gider gelirim. Ocak ayında karneyi verip doğum iznine ayrılacağım

Teşekkür ederim canım, 24-25 Ağustos gibi taşınırız, daha var aslında . Ama son zamana sıkıştırmak istemiyorum. Kullandıklarımızı minimum düzeye indirip, onları dışarda bırakıp, geri kalanın hepsini paketliyorum
bide hamilesin...
bide hava sicak...
Allah yardimcimiz olsun şiracim.

tayin için hayırlı olsun eş durumu tayin olmuyor mu?
hatay eşinizin memleketiydi. degil mi. @Bal0ncuk ile inş buluşursunuz:)
bu arada hamilelik nasıl gidiyor cinsiyet belli mi:)
Teşekkür ederim canım. Evet eşim Hataylı , ben ankaralıyım 🤗 ilk etapta Hatay istedik. Bebek doğsun biraz büyüsün belki yeni şehirlere yelken açarız 😁 hamilelik iyi şükür, dr sorun yok diyor. Haftaya 12.hafta kontrolüm var, çok erken daha ama belli de olabilir ☺️ Baloncukla görüşürüz tabi, neden olmasın 🤗

Çok güzel olur hayatım :KK9:
Sürdürebildiğimiz kadar , yapabildiğimiz kadar 😍
haklisin canim.
soyle bir kisa vadeli liste hazirladim:
1- gunluk en az 20 dk aktif spor
2- gunluk 10 000 adim
3- bugun seker yemeyecegim
4- bugun her 3 saatte bir duzenli saglikli beslenecegim

Neler biriktiriyoruz varya ortaya çıkınca belli oluyor o zaman.
Güzel yere gidiyorsunuz hayırlı uğurlu olsun şimdiden güzel yıllarınız geçsin oradada.
İnşallah ablacım , çok teşekkür ederim 🤗 ben biriktirmeyi hiç sevmem. Aksine eşim çok biriktirir. Bekarlıktan kalma bir dolabı var, attıramadım onu hala. En son dün patladım, lütfen gittiğimiz yere o dolabı götürmeyelim, çok çirkin o dolap diye

Teşekkür ederim canım. Evet eşim Hataylı , ben ankaralıyım 🤗 ilk etapta Hatay istedik. Bebek doğsun biraz büyüsün belki yeni şehirlere yelken açarız 😁 hamilelik iyi şükür, dr sorun yok diyor. Haftaya 12.hafta kontrolüm var, çok erken daha ama belli de olabilir ☺️ Baloncukla görüşürüz tabi, neden olmasın 🤗
Sağlıklı bir hamilelik ve doğum olsun inşallah☘️

İnşallah ablacım , çok teşekkür ederim 🤗 ben biriktirmeyi hiç sevmem. Aksine eşim çok biriktirir. Bekarlıktan kalma bir dolabı var, attıramadım onu hala. En son dün patladım, lütfen gittiğimiz yere o dolabı götürmeyelim, çok çirkin o dolap diye
Rica ederim ne demek şiracım. :KK200:
Biriktirme sıkıntı zaten,böyle toplanıncada neler çıkıyor işte,sen attır onu daha güzelini ben sana alırım de bakalım

X