Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rica ederim ne demek şiracım. :KK200:
Biriktirme sıkıntı zaten,böyle toplanıncada neler çıkıyor işte,sen attır onu daha güzelini ben sana alırım de bakalım
Abla ordan evimizi aldığımızda gömme dolap yaptıracağım . İhtiyacımız yok o dolaba 😄

Merhaba kızlar. Ben döndüm. Bu sabah kilomu ölçtüm 53.2 çıktı. Sandığımdan daha fenaymışım 😂 Hedef 20 gün içinde verebildiğim kadar kilo verebilmek.
fenaaa mi? gormezlikten geliyorum bu yorumu, 60igorsem sevincten uyumamam o kadar ki 53 yok, hayal edemem mumkun degil

Merhaba kızlar. Ben döndüm. Bu sabah kilomu ölçtüm 53.2 çıktı. Sandığımdan daha fenaymışım 😂 Hedef 20 gün içinde verebildiğim kadar kilo verebilmek.
Hosgeldin canim ♥️
kilo aldım kilooooooooooooooooooooo

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
Kac kilosun 🙈
Kilo ibresi kirmizinin ortasina gelmiş resmen 😭 yeşile en yakin noktaya geri gitmem lazim 🔥
Boyunu 1.59 olarak girmissin canim en son 1.60 larda degilmiydi unuttum sanirim🙈🙈
Günaydın canlarım 😘🥰
Günaydın fesangim♥️

Hayırlı günler bayanlar ve kaptanım Zipzip- Zipzip- uzuuuun bir aranın ardından tekrar sizlerleyim. :KK68: Nasılınız kilolar gitti mi? Ben hala olduğum yerdeyim. Ve kaptişim bu haftadan itibaren gruba katılabilir miyim
Hosgeldin canim bizlerde biraz ara vermiştik bu hafta yeniden başlayacağız 🥰🥰

X