Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben herhalde 1 ay pazara gitmem. Köyden dönerken eşim ve annem arabayı full doldurdular. Gunlerdir hem temizlikle ugrasiyorum hem surekli getirdiklerimle. Dolaplar full doldu, bozulmasinlar diye kimisini pisirip buzluga attim. Dün erik kaynattim kavanozladim inşallah tutmuştur, bozulurlarsa aglarim valla
Birazdan bir koca poşet biber dogricam. Onuda pişirip buzluga atarim, buzlukta yer bulmayi umuyorum inşallah

ohhh mis gibi maşallah agzi tadiyla yemeye nasip etsin büşracim... ellerine sağlık

ohhh mis gibi maşallah agzi tadiyla yemeye nasip etsin büşracim... ellerine sağlık
Valla geçen kış zor geçmişti maddi anlamda. Bu yılda zor geçecek gibi şimdiden ne bulursam atmaya çalışıyorum. Biraz domates ve taze fasulye de atabilsem süper olacakta hiç yerim kalmadi birde tarhanam yok bu sene. Kvye söyledim yapariz dedi inşallah yapabiliriz

bende dondurucu var ama çok dolu kurbanetleri doldurduk. barbunya taze fasulye biberler felan dolu..

Afiyetle yersiniz inşallah canim
Afiyet olsun canim

bugün evimin önünde pazar var birazdan gideyim de sebze meyve alayım kabak havuç filan Eki Görüntüle 3106208
Şahane manzara
Eki Görüntüle 3106218
Herkese benden şekersiz Türk kahvesi
Afiyet olsun canım
Kolay gelsin canım, afiyetle yiyin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…