Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım dostlar sağolsun , doğuma 2 haftam kaldı maximum canım sen nasılsın neler yapiyorsun
Başın sağolsun 🙏

Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Şimdiden söyleyeyim ☺️kimsenin dediklerini takma canını sıkma hiç

Kahvaltı
Menemen )1 domates yarım biber 1 yumurta)
Yarısını yiyebildim
Peynir
1.5 dilim çavdar ekmeği
1 Bardak çay

Ara
2 incir

Ara
Türk kahvesi
İncir

Akşam
3 kaşık kadar çorba
1 parça tavuk pirzola
Salata
1 kaşık bulgur pilavı

Su şimdilik 2 lt

Spor olarak kızımın uyumasını bekliyorum Leslie yaparım diye düşünüyorum
Telefonun adım sayarı 3000 gösteriyor ama devamlı yanımda olmuyo telefon

Kahvaltı
Menemen )1 domates yarım biber 1 yumurta)
Yarısını yiyebildim
Peynir
1.5 dilim çavdar ekmeği
1 Bardak çay

Ara
2 incir

Ara
Türk kahvesi
İncir

Akşam
3 kaşık kadar çorba
1 parça tavuk pirzola
Salata
1 kaşık bulgur pilavı

Su şimdilik 2 lt

Spor olarak kızımın uyumasını bekliyorum Leslie yaparım diye düşünüyorum
Telefonun adım sayarı 3000 gösteriyor ama devamlı yanımda olmuyo telefon
Afiyet olsun canim ♥️

Ben herhalde 1 ay pazara gitmem. Köyden dönerken eşim ve annem arabayı full doldurdular. Gunlerdir hem temizlikle ugrasiyorum hem surekli getirdiklerimle. Dolaplar full doldu, bozulmasinlar diye kimisini pisirip buzluga attim. Dün erik kaynattim kavanozladim inşallah tutmuştur, bozulurlarsa aglarim valla 😭😅
Birazdan bir koca poşet biber dogricam. Onuda pişirip buzluga atarim, buzlukta yer bulmayi umuyorum inşallah 🤪
Ben doğrayıp çiğ atıyorum. Buzlu olarak da pişiriyorum. Tazesi gibi oluyor. Kırmızı kapya biberi de öyle yapıyorum çok lezzetli oluyor. Afiyetle yiyin bitanem.Kis hazırlıkları bana keyif verir belki biraz yorulursun ama sonrası büyük rahatlık.

Arkadaşlar dünkü yürüyüşümü paylaşmayı unutmuşum dünkü yürüyüşüm ❤️ Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip- kaptanım Cordelia Cordelia ❤️❤️❤️
Bugün daha yürürüm 😂😂
6C0E473C-7709-4F10-96F8-84FD8A4E870D.jpg

Ben doğrayıp çiğ atıyorum. Buzlu olarak da pişiriyorum. Tazesi gibi oluyor. Kırmızı kapya biberi de öyle yapıyorum çok lezzetli oluyor. Afiyetle yiyin bitanem.Kis hazırlıkları bana keyif verir belki biraz yorulursun ama sonrası büyük rahatlık.
Abla bende seviyorum hazirlamayi. Yeri azalsin diye pisirip koydum bu sefer.
Bizim 2 hafta sonra dugun var, halilari yikamaya verdim ev iş dolu 😔 birde cocuklar... Hayatimda bu kadar ust uste iş yapmamıştım

X