Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15 gün var daha iki kilo versen kâr.düğünü atlat beraber veririz kalanı.beni de etkiledi yazdıkların.
Kendimi aç birakip 5 kg versem bile bedenim hemen incelipte eski halime dönmem imkansiz. Kendimi aç birakmadan ne verebilirsem deyip başlayacagim. İnşallah korse biraz rahatlatir yoksa elbiseler aşırı dar oldu

Kendimi aç birakip 5 kg versem bile bedenim hemen incelipte eski halime dönmem imkansiz. Kendimi aç birakmadan ne verebilirsem deyip başlayacagim. İnşallah korse biraz rahatlatir yoksa elbiseler aşırı dar oldu
Bestlife dan bir korse aldım.instegramdan sipariş verdim.toparlıyor iki beden ince gösteriyor bir bak istersen canım

Zipzip- Cordelia _ASTRAL_ Elhan

30 Temmuz Cumartesi

Kahvaltı 13.30
Biberli sucuklu peynirli omlet
1 tuzsuz zeytin yarım d peynir
Domates salatalık
1 d ekmek 1 çk bal

Akşam 18.00
Küçük sandviç ekmeğine dil kaşar amerikan turşu
4 ekler

Su 3 lt

Spor
20 dk hızlı tempo yürüyüş
Adım 6.113

Eklentiler

• 2C9EF8EF-197F-493B-98E8-0158745652EF.png
    87,7 KB · Görüntüleme: 19
Tüm vucutmu nasıl birşey

Kayinvalideme gittiğimde 4 gün hiç çıkartmadım.istediğim gibi yıkıyorum bozulmuyor.Geçen yil almıştım.instegramdan kilomu boyumu soyledim hangi beden almam gerektiğini söylediler aldım.çok memnunum.yamune korse pahalı gelmisti tesadüfen bunu buldum.topluyor,belin ince gözüküyor.dik yürümeyi sağlıyor.göğüs altına kadar geliyor.sipariş 3gün içinde geliyor.denersen pisman olmazsın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…