Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkür ederim canım

Cnm o tok tutan diyet fazla mı oldu? Sağlığını mı etkiledi :/
esim cok gluten yedin sana yaramiyor ondan oldu diyor, doktor da midedeki bi rahatsizliktan kaynakli oldugunu dusunuyorum demisti. bilmiyorum ki
gunde 6 dilim ekmek filan vardi. simdilik haftada 2-3 gun yiyecegim ekmegi, bakalim nasil ilerleyecegim tartida.

Ne güzel işte zararlı olanları hallediyorlar işte,çok tatlılar maşallah

Anladım cnm peki kilo verdin mi? Karın ağrın oldu mu? Eklem ağrısı halsizlik filan

Glutensiz ekmek yapan fırın olabilir kuzum baktın mı

Kıyar miyim ben sana
Benim için sağlıklı ye yeter

Anladım cnm peki kilo verdin mi? Karın ağrın oldu mu? Eklem ağrısı halsizlik filan

Glutensiz ekmek yapan fırın olabilir kuzum baktın mı
glutensiz yapan var canim, aldik ordan bakalim boyle nasil olacak.
eksideyim aslinda ama birkac gundur pek unlu mamul tuketmiyorum, bugun sadece yedim glutensiz ekmekten.
karin agrim oluyor surekli, eklem agrim da var ama glutenle alakasi olur mu ki onun?

Allah şifa versin babana
Çok teşekkür ederim, şimdi çok iyi
Babanıza çok geçmişler olsun,acil şifalar diliyorum.
Çok teşekkürler şu an çok iyi sağlığına kavuştu
Pzt den itibaren devam ederiz dedi kaptan @Zipzip- . Bildirim yapanların listesini yapıyorum şimdi. Takımları belirleyelim
Aaa ben de varım ama pzt kilo bildirimi yaparım zaten kilo almışım

Cordelia kordişim kediciğine benzer arkadaşımda da var anneleri terk etmiş
Eki Görüntüle 3104278

Kıyamam onlara anneleri belli süre
sonrasında bırakıyor. Benimkilerin de yavaş yavaş ilgisi azaldı. Artık emzirmiyorlar. Anneleri kısırlaştıracagim. Yavruları güvenli kedilere bakan semtlerde (tanıdıkların olduğu) birakacagim. 3 aylık olacaklar 20 Ağustos itibari ile.

Çok teşekkür ederim, şimdi çok iyi

Çok teşekkürler şu an çok iyi sağlığına kavuştu

Aaa ben de varım ama pzt kilo bildirimi yaparım zaten kilo almışım
Çok iyi sevindim iyi olmasına.
Kordişşşş bu ne güzellik böylee maşallah onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…