Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler kuşum tatlı rüyalar

:KK43: çok çok zormuş canım
Yine sen bilirsn
Gerçekten köklü değişiklikler yapmak istiyorum beslenmem de ..bütün hastalıkların problemlerin tokluktan yemek üstüne yemek yemekten zarar veren gıdaları tüketmekten olduğuna çok çok inanıyorum. Ara ara Şifa niyetine yapılan su orucunun yanlış beslenme ile vücuda giren zehirli maddelerin atımını sagliyacagini düşünüyorum.Saglikli yaşlanmak ölmek istiyorum açıkçası canım ya😁
öyle zaten kafama göre birden yapmam adım adım ve iyce sistemi öğrenip yapicam inşaallah

Gerçekten köklü değişiklikler yapmak istiyorum beslenmem de ..bütün hastalıkların problemlerin tokluktan yemek üstüne yemek yemekten zarar veren gıdaları tüketmekten olduğuna çok çok inanıyorum. Ara ara Şifa niyetine yapılan su orucunun yanlış beslenme ile vücuda giren zehirli maddelerin atımını sagliyacagini düşünüyorum.Saglikli yaşlanmak ölmek istiyorum açıkçası canım ya😁
öyle zaten kafama göre birden yapmam adım adım ve iyce sistemi öğrenip yapicam inşaallah
Tamam canım 🙂

Sağol kaptanım. Sen nasılsın çalışmaların nasıl gidiyor?☘️
Günaydın canim iyi gidiyor simdilik bugun temizlik yapacağım ama 🙈🙈
Günaydın pastelfitim ♥️
Günaydın kizlar♥️eksiler ile buradayım
Günaydın canim ♥️🧿🧿
Haftasonu gömdüm baklavaları yaaa😭adet olucam , ölüyorum tatlı diye🤦‍♀️Çok feci kilo aldım:kızgın:
Pilatesten geldim , kahvaltı hazırlıyorum. Nası dur diyeceğim bu iştaha bilmem🤷🏻‍♀️
Bende cok kilo aldim hareketsizlikten🙈🙈
Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın ablacim♥️
Günaydın canlar ❤️😍
Günaydın canim ♥️

İyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın üzücü şeyler okudum. Aman bizi üzme. ♥️♥️♥️ Sen hep iyi ol.
evet iki üç gün önce anksiyete krizi yaşadim... birden patlak verdi... cinnet geçirdim...
bagirma çagirma.. kimse beni anlamiyor diye kafama vurdum... o derece cinnetti...
hapı içtim ama pişmanim içmeseydim...
neden böle bişey yaptığımı bilmiyorum.
çok kötüydü :KK43:
dün iyi olmaya çalıştım eşimle konuştum anlattim...
bugün daha iyiyim çok şükür.

evet iki gün önce anksiyete krizi yaşadim... birden patlak verdi... cinnet geçirdim...
bagirma çagirma.. kimse beni anlamiyor diye kafama vurdum... o derece cinnetti...
Geçmiş olsun 😔😔

evet iki gün önce anksiyete krizi yaşadim... birden patlak verdi... cinnet geçirdim...
Kendine değer ver canım. Sen kendini sev kimsenin sevgisine ihtiyacın yok. İyi olmana sevindim. ♥️

Kendine değer ver canım. Sen kendini sev kimsenin sevgisine ihtiyacın yok. İyi olmana sevindim. ♥️
pozitif düşünmeye çalışıyorum şöle düşünmeye çalışıyorum işin gücün evin kocan çocuğun var migi kendine gel dedim...
bugünde ananaslı lattle içtim dalga konusu oldum.
kendimi iyi hissedecek bişey içebilirim demi

evet iki üç gün önce anksiyete krizi yaşadim... birden patlak verdi... cinnet geçirdim...
Geçmis olsun migim, ben de 2 gün üstüste yasiyorum bu krizi, gittikçe sıklaştı. Allah acil şifa versin.

X