Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam canım hoşgeldin , bende yeniyim ve emziriyorum ama benim bebiş henüz 2,5 aylık inşallah hep birlikte vercez kilolarınızı

İlk doğumum 7,5 yıl önceydi ve yine burada cuma zayıflama yarışması grubundaydım.Şimdi yine Bu seferde inş.hedef kiloma inene kadar güzel ilerlerim.Ozaman eliptik almış yapıyodum hergün aşkla , şimdi maalesef yok kırıldı ama bebişi arabaya koyup büyük kızım parkta oynarken yanından uzaklaşmadan sitenin bahçesinde yürüyorum.Okullar açıldığı gibi kızımı okula bırakıp bebişi arabaya direk 1 saat yurucem içe kar kış gelene kadar

Teşekkürler kızlar. Umarım ki pazartesi gazı olarak kalmasın devamı gelsin inşallah.
Şimdi her gün buraya gelip menü ve sporu mu yazacağız.
Evet. Akşam menü ve sporumuzu yazıyoruz. Cuma günü nick ve tarihle resimli kilo bildirimi yapıyoruz
Eki Görüntüle 3102100 gunaydinnnnn hanimlarrr rahatsizdim cuma bildirim yapamamistim sukur koronadan kurtuldum 60 hedefimdi ama biraz hedefi sasirdim
Geçmiş olsun
17 haziranda 71,3 tu...
15 temmuzda 73,1
dün de tatildim.. 74,8
Cumaya kadar dikkat edersen çoğunu yollarsın

Günaydınlar misafirlerim gitti, bundan sonraki aşama ev toparlamak çünkü il dışı tayinler bugün açılıyor

İşe güce geçiyorum. Gelirim kahvemle
Kolay gelsin canim
Herkese günaydın , şimdi tartıldım 82,9 geldim hedefe varana kadar durmak yok
Günaydın canim
Teşekkürler kızlar. Umarım ki pazartesi gazı olarak kalmasın devamı gelsin inşallah.
Şimdi her gün buraya gelip menü ve sporu mu yazacağız.
Evet her aksam ya da vakit olmazsa sabahlari menu ve sporunu yazarsin
Eki Görüntüle 3102100 gunaydinnnnn hanimlarrr rahatsizdim cuma bildirim yapamamistim sukur koronadan kurtuldum 60 hedefimdi ama biraz hedefi sasirdim
Günaydın canim iyilesmene ve 5 li rakamlari görmene sevindim
Görüşürüz kaptanım kolay gesin sanada
Teşekkür ederim ablacim

Günaydın canim
Slm kızlar sabahki kontrol tartım sabitti 78.8 Zipzip- dün akşam yemeğim kacmasa belki eksi de gelirdi bakalim bu hafta full konsantre adım ve ogunlerimi planlayıp eksi gelirim cumaya inşallah
Selam canim cumaya eksiye düşersin
Spora geçiyorum. 2700 adımdayım
672
Günaydınlar misafirlerim gitti, bundan sonraki aşama ev toparlamak çünkü il dışı tayinler bugün açılıyor
Günaydın canim kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…