Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım bak burda cokca tecrubeli arkadas var ve hepimiz diyetle ilgili cokca yazi okumusuzdur.. inan burda kimse kotu niyetle birsey birbirine demez..🌿. sen 40 gun bu diyeti yaparsan bagirsaklarını mahvedeceksin .😶. vucudumuzun bir dengesi var ona gore yemeye calisiyoruz💝 ... vucut inanilmaz bir makina .. Dr. Aysegul Coruhlu nun kitaplarini okuyabilirsin.. inan hepimiz bir an once vermek istiyoruz💚 ... ama sen vucudumu cezalandirmak istiyorsun .. 2 3 gundur arkadaslar nazikce birseyler soyluyor bunun dogru olamayagina dair.. bugun kaptanda soyledi .. bizde detokslar yapiyoruz .. ama destekleyici oluyor veya daha lifli proteinli falan .. tartidaki rakam istedigin sayiya geldiginde gercekten saglikli bir birey olmak istiyor musun ? baska yine vereceginden suphem yok burda hep beraberiz :KK73: :KK5: :KK68: :KK68: :KK68:
İnanın haklısınız hemde sonuna kadar tabiki kimsenin kötü niyeti yok ama benim başka çarem yok ben yiyerek zayiflayamiyorum en azından yedikçe yiyesi gelenlerdenimm ve sonunca binpisman olanlardan ben vitamin takviyesi ile dengeliyorum ama inanın artık oturup ağlıyorum çünkü yok başka çare ameliyat olmayı çok istiyorum ama fiyatlar ortada

Geçen hafta aynı kiloda olduğum için
Geçen cuma:110.8
Bu cuma:107.3
Fark:3.5

Ama yüzde nasıl hesaplanıyor kaptanım yardımcı olursan sevinirim 😂😂♥️🙂🌹Eki Görüntüle 3100809
Tebrik ederiim. İki hafta arasındaki farkı hafta başındaki kilona bölüp 100 ile çarpıyorsun. 😅

3.5/110,8x100’den %3.158.

Virgülden sonraki 3. Basamak 5 ve 5ten fazlaysa, ikinciyi bi yukarı yuvarlıyoruz. Sonuç: %3.16 🤪🤪

canım bak burda cokca tecrubeli arkadas var ve hepimiz diyetle ilgili cokca yazi okumusuzdur.. inan burda kimse kotu niyetle birsey birbirine demez..🌿. sen 40 gun bu diyeti yaparsan bagirsaklarını mahvedeceksin .😶. vucudumuzun bir dengesi var ona gore yemeye calisiyoruz💝 ... vucut inanilmaz bir makina .. Dr. Aysegul Coruhlu nun kitaplarini okuyabilirsin.. inan hepimiz bir an once vermek istiyoruz💚 ... ama sen vucudumu cezalandirmak istiyorsun .. 2 3 gundur arkadaslar nazikce birseyler soyluyor bunun dogru olamayagina dair.. bugun kaptanda soyledi .. bizde detokslar yapiyoruz .. ama destekleyici oluyor veya daha lifli proteinli falan .. tartidaki rakam istedigin sayiya geldiginde gercekten saglikli bir birey olmak istiyor musun ? baska yine vereceginden suphem yok burda hep beraberiz :KK73: :KK5: :KK68: :KK68: :KK68:
Ben de yazmak istedim. Ama çok yeni olduğum için yanlış anlaşılmaktan da çekindim. Ne güzel yazmışsıın. 🤩💐♥️

Perşembe
Sabah
Yulaf lapası üzerine 1 küçük şeftali 1 tk fıstık ezmesi
Ara
Tb lavaş ekmeği içine salatalık biber ve 1 tk labne peyniri sürdüm yanında domates yedim
Akşam
1 tabak taze fasulye yemeği yanında yogurt ve söğüş vardı
Doymadım üzerine biraz patlamış mısır yedim 🤫😅
Cuma 63.8
Bu cuma 63.0
Fark -800 gr ama tatilde aldığım kiloyu tam olarak veremedim 😥
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Eklentiler

• IMG_20220722_092932.jpg
    IMG_20220722_092932.jpg
    140,7 KB · Görüntüleme: 20
Kaptanım kedilermi hasta yoksa,umarım kötü bşi değildir.
Bi tanesi kapıya, sıkıştı günlerdir hastanedeyim. Röntgen ve mr sonuçlarına göre çok olumsuz konuşuyorlar. Felç kalacakmış. Salı operasyon yapılacak rahatlaması için ama yine umitli değiller. 😔

Bi tanesi kapıya, sıkıştı günlerdir hastanedeyim. Röntgen ve mr sonuçlarına göre çok olumsuz konuşuyorlar. Felç kalacakmış. Salı operasyon yapılacak rahatlaması için ama yine umitli değiller. 😔
Çok geçmşler olsun,çok üzüldüm okurken bile ne canı yanmıştır şimdi umarım operasyon iyi gelirde toparlar bir an önce.

X