Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın herkese. 🤩 1-2 gün giremedim pek ama dikkat ettim sizi düşünerek. 😂 Bu haftam biraz yoğundu. Ben staj yapıyorum ve bu hafta evimden 55 km uzakta bir yere gitmek zorunda kaldım. Zor oldu ama bitti şükür. 🤗

Birazdan ilk tartımı paylaşacağım inşallah. Çok heyecanlıyım. Herkese güzel eksiler gelmiştir umarım. ♥️

Pazartesi: 67.3
Güncel: 66.3
Fark: 1.0
Yüzde: %1.49 (Çok uzun zaman oldu hesaplamayalı. İnş doğru yapmışımdır. 🙈)

Eklentiler

• FB216733-CDA5-4129-A47E-AB72076C4FA8.jpeg
    FB216733-CDA5-4129-A47E-AB72076C4FA8.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 31
Günaydın herkese. 🤩 1-2 gün giremedim pek ama dikkat ettim sizi düşünerek. 😂 Bu haftam biraz yoğundu. Ben staj yapıyorum ve bu hafta evimden 55 km uzakta bir yere gitmek zorunda kaldım. Zor oldu ama bitti şükür. 🤗

Birazdan ilk tartımı paylaşacağım inşallah. Çok heyecanlıyım. Herkese güzel eksiler gelmiştir umarım. ♥️
Günaydın canım 🥰🥰
Hadi bakalım bekliyoruz tartını güzel eksilerimiz olsun inşallah 🤗

Canım her cuma kilo bildirimi yapılıyor ya ben de yapacak miyim daha hafta dolmadı ondan sordum nasıl olcak benim🙂
Evet canim bugun paylas ki haftaya cuma ne kadar kilo vermissin görelim 🥰

Günaydın canim ♥️

Pazartesi: 67.3
Güncel: 66.3
Fark: 1.0
Yüzde: %1.49 (Çok uzun zaman oldu hesaplamayalı. İnş doğru yapmışımdır. 🙈)
Eksin çok guzel tebrik ederim canim 🤩🤩
Yuzde hesabi doğru🥰
Buarada dünün menüsü kusura bakmayın dün kına gecesi vardı pek müsait olamadım

Sabah:2bdrk su ve yeşil çay

12:00:. Türk kahvesi

Yarım dilimden çok az karpuz

14:00: bitki çayı

17:00:: bol su

23:00: kayısılı form Çay Z zipzip
Afiyet olsun canim 🥰
Artik su diyetini birakip normal diyete mi geçsen canim 🤗🤗

X